Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Seven

GW-9400 Rangeman

Recommended Posts

Zaraz zaraz skąd Tomek dostałeś te ciuszki? :blink: Podobno ta wersja to miał być

"ekskluziw" bez możliwości dostania samych ciuchów ;)

To nie są ciuszki, tylko cały zegarek GW-9400FSD-4. A skąd informacja, że ciuchy miały być niedostępne?

Jak zwykle coś gdzieś zasłyszałem że limitka i ciuchów do niej normalnie nie dostaniesz ale mogę się mylić :rolleyes: ale spoko, zazdroszczę trochę, za 1,5k cały zegarek i frajda ze składania albo 4k i gotowiec na ręke w PL  :D

Brawo!

Świetny pomysł i wykonanie.

Sam wyświetlacz jest z podstawowej wersji, prawda?

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Dopiero dziś sprawdziłem, jakie modele są w komplecie dostępne w częściach... Ale nie spodziewałem się, że dekiel sprzedawany luzem już będzie miał wybity numer.

Wyszło super. Kiedyś z tego co pamiętam tą wersję recenzował Matej.

Były dwa "strażackie" Rangemany GW-9400FBJ i GW-9400FSD. FBJ był w kooperacji ze strażakami z Kobe, a FSD ze strażakami z Hong-Kongu. Matej zdaje się robił recenzję tego pierwszego.

@TomG80

Tomek, czy do FBJ też są dostępne części do samodzielnego montażu?

Edited by clusca

O własnie przypomniałem sobie o najważniejszym! Tomku czy Twoja wersja ma sławne podświetlenie z liną w tle?czy możesz ewentualnie wrzucić jakieś zdjęcie dla zaspokojenia ciekawości? :)

Mój pokazuje prawie tak jak telefon,

zawsze jest 1 hPa odchyłki. post-102581-1551450011,272_thumb.jpgpost-102581-1551450019,6405_thumb.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A przeprowadzałeś kalibrację? Bo w telefonie podawane jest ciśnienie względne. W Warszawie jest 1008 hPa a ja w zegarku mam 994 hPa czyli tak jakby pokazywał bezwzględne.

Edited by PLinku

Ciekawy, a wręcz egzotyczny :D

Dzięki! :)

Brawo!

Świetny pomysł i wykonanie.

Sam wyświetlacz jest z podstawowej wersji, prawda?

Dziękuję za słowo uznania. :)

Odnośnie wyświetlacza to ciężko jednoznacznie stwierdzić, ponieważ do FSD-4 nie da się zamówić samego wyświetlacza, tylko cały moduł, zaś do GW-9400-1 można normalnie zamówić wyświetlacz. Nie ma jednak z czym porównać numerów części.

Wyszło super. Kiedyś z tego co pamiętam tą wersję recenzował Matej.

Dziękuję.

Dopiero dziś sprawdziłem, jakie modele są w komplecie dostępne w częściach... Ale nie spodziewałem się, że dekiel sprzedawany luzem już będzie miał wybity numer.

Akurat większość z tych dekli, które kupowałem, miała już wybity numer, choć jeden zegarek zdarzył się z pięcioletnim deklem - numer kończył się na "D".

@TomG80

Tomek, czy do FBJ też są dostępne części do samodzielnego montażu?

Nie, do FBJ części osobno nie są dostępne w oficjalnej dystrybucji. W Europie niestety nie ma możliwości ich kupienia.

O własnie przypomniałem sobie o najważniejszym! Tomku czy Twoja wersja ma sławne podświetlenie z liną w tle?czy możesz ewentualnie wrzucić jakieś zdjęcie dla zaspokojenia ciekawości? :)

Bardzo proszę, tu zamiast liny masz litery HKFSD.bfc003a08fcbf4b83ce09f206d4437f7.jpg

Gratuluje Tom świetny zegar :rolleyes: podświetlenie, przez ten napis,średnio mi się podoba, ale cały zegar jest super  B)  gdyby była możliwość zamówienia paska i bezela, chętnie rozpatrzę zakup :P

Edited by cichy81

Witam rozglądam się nad moim drugim zegarkiem z serii gshock pierwszy to gpw2000. Wpadł mi w oko gw 9400bj wersja tzw czarna pantera. Ma ktoś tę wersję w posiadaniu i mógłby podesłać fotki i jakaś opinie co do tej wersji kolorystycznej. Pzdr.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Witam rozglądam się nad moim drugim zegarkiem z serii gshock pierwszy to gpw2000. Wpadł mi w oko gw 9400bj wersja tzw czarna pantera. Ma ktoś tę wersję w posiadaniu i mógłby podesłać fotki i jakaś opinie co do tej wersji kolorystycznej. Pzdr.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Zapraszam na mój kanał, miałem ten zegarek - świetny był !

https://youtu.be/ZLnYx-XzcRY

Wysłane przy użyciu Tapatalka

attachicon.gifjaysandkays-stainless-steel-band-g-shock-rangeman.jpgJay And Kays oferuje branzolete do Rangeman gw9400

No powiem Ci że ciekawie to wygląda - ale osobiście wychodzę z założenia że bransoleta do polimerowej koperty to słaby pomysł choć wygląda to całkiem całkiem - ale "G" ma być funkcjonalny, od wyglądania są automaty...

:)

Bardzo fajna wersja ta pantera i też ostatnio się nad nim zastanawiałem, jedyne co mi nie pasuje, to to, że przyciski boczne oraz śrubki są srebrne, a nie czarne i szlufka oraz klamerka też są srebrne.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Witam,

Po przeczytaniu wielu achów i ochów, mam i ja.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

GRATY rozumiem, że i u Ciebie jest"och"? ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Tylko trochę sobie w mordę pluję,bo kupiłem tu na forum,a dzień później był na niemieckim watchshopie za 770 ziko, przy płatności Revolutem.

Ale takie życie,i nie da się w nieskończoność czekać na okazję

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

f4396eae82fee75f38da36d6c1dfeea6.jpg

Edited by italiano1982

Witam wszystkich! Od paru dni jestem dumnym posiadaczem romka, udało sie wyłapać na Kaktusie, rozsądny spadek ceny, natomiast ciekawi mnie źrodło zegarka, mam tam wywieszkę /casioUS 300$.

A w innym temacie, przed chwilą znalazłem coś takiego, jak myślicie rangeman czy riceman ? 

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-gw-9400-rangeman-CID87-IDyBuUK.html#b8bef1ec44   

Jeszcze na carbon fiberze, nie powiem, przecierałem oczy ze zdumienia  :blink: