Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Zenith El Primero 410 Limited Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym poczatku jak zobaczyłem ten zegarek, to byłem dość sceptycznie nastawiony, dzisiaj natomiast mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mi się podoba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Zenith El Primero to najpiękniejsze zegarki świata, łączące wielofunkcyjność z elegancką czytelnością i rozsądnymi rozmiarami. Prawie każdy wariant modelu mi się niezmiernie podoba i tak jest też z 410 Limited Edition. Zmieniłbym może jedynie układ gwiazdek z logo - zamiast dwóch na "2" i "10" dałbym jednak klasycznie jedną nad napisem Zenith. Dwie powodują u mnie nadmierne wrażenie symetrii - może to śmieszne, ale trochę kojarzą mi się z oczkami jakiegoś kosmicznego ludzika... Ale nawet z tym zegarek jest przepiękny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Małe totalizatory blisko środka - tego nie lubię. Poza tym ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie coś nie bardzo się widzi, tak mi speedmasterem podjeżdża.

 

p.s.

carlito1 właśnie zauważyłem, że ty masz ponad 11 tyś. postów, kurde ,  jak ty znajdujesz czas na gotowanie  :)

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mi się wydaje, że jedyną konkurencją dla chrono Zenitha... są inne Zenithy. Klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie -gwiazdki psują ogólny odbiór zegarka; może inaczej to wygląda  "na żywca"?

ale to co napisał sirkozi- święte słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek absolutnie rewelacyjny. Jedynie troszke mi przeszkadza podwójne logo Zenith, ale tak to bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za limitkę to i cena do przełknięcia . Ciekawe za ile można by było go tak naprawdę wyrwać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.