Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2014: Louis Vuitton Escale Worldtime

Rekomendowane odpowiedzi

Ręcznie malowane, obracające się dyski to nietypowy pomysł marki Louis Vuitton na komplikację worldtime, czyli wskazanie czasu w 24 strefach naszej planety.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla mnie jeden z najfajniejszych zegarków Basel 2014r. Nosiłbym na obu nadgarstkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne że logo wyeksponowane. A design tak charakterystyczny że nie potrzeba lupki żeby z daleka było widać co zdobi nadgarstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niezły !!!

 

Czekam jednak na coś tańszego np. NIVEA - plażowy, taki na wakacje. Albo np. La Prairie - dla czterdziestolatków+ dbających o cerę i z tej samej stajni Jan Niezbędny dla wszystkich lubiących porządki !

 

Zaczyna być coraz bardziej 'kolorowo', ale czy z sensem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też się ten konkretny model nie podoba - co nie zmienia faktu, że LV zegarmistrzowsko nie doceniać nie można... bo możliwości mają duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zegarek dla miłośników marki LV a nie zegarków...tak jak miłośnicy LV potrafią odróżnić z daleka torbę z najnowszej kolekcji tak z daleka będą wiedzieć co to za kolorowy potwór przysiadł na czyimś nadgarstku. I o to chodzi. A dla reszty jest logo które można odczytać i które coś znaczy...a nie tam jakieś AP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczesniej pytał o czytelność zegarków :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpustowy, cudaczny :) 

Ale pewnie znajdą się tacy, którym się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zobaczyć na żywo torby czy buty w jego sklepie ,pojechałem specjalnie z żoną do Warszawy .Louis Vuitton stracił u mnie szacunek kiedy to dowiedziałem się ,że jego torby z ''Monogram Canvas'' [Te jego wzorki ,Lv ,kwiatuszek ,gwiazdka] czy te z szachownicą ,są robione z jakiejś egipskiej nici pokrytej klejem [Męska torba podróżna z tego materiału kosztuje 3450 zł !] Zawsze myślałem ,że to na skórze są wymalowane te wzorki ! Z daleka czy na zdjęciach ,wyglądało to jak skór naturalna .Podczas gdy torby ze skóry naturalnej kosztują od 5000 zł w górę ! [zwykła ,pythona -węża ,krokodyla ,aligatora lub tzw. epi]

Żona kiedy brała jedną taką torbę do ręki ,powiedziała do mnie szeptem - ,,Czy to jest świńska skóra ? Taka dosyć gruba ,i czy to w ogóle jest skóra naturalna ? Na żywo nie wygląda'' Zapytaliśmy się obsługująca nas kobietę ,ona mówi ,że tak  ,,Tak ...jest to skóra canvas'' żona na to [trochę zdenerwowana ,tą wymijająca odpowiedzią] ,,A czym jest skóra ''canvas'' ?'' ekspedientka na to ,,No ,skóra łłączona z ...materiałem'' Pani zaczęła się jąkać ,przyszedł z ratunkiem postawny pan ,i wszystko nam wytłumaczył. W racji tego ,że jedynym językiem jakim ja i żona posługujemy się jeszcze płynnie ,jest francuski ,a angielskiego za cholerę jakoś nigdy nie potrafiłem się nauczyć ,canvas to płótno .W tym wypadku płótno w tych torbach jest robione z nici egipskiej pokrytej klejami ,przez co jest niezniszczalna .Pojechaliśmy po to specjalnie do Warszawy -nie wrócimy z niczym :) Kupiłem u Louisa buty [Najwygodniejsze jakie miałem ! Lepsze od moich mokasynów Tod'sa] a żona torbę Gucciego.

Zegarków ku mojemu jeszcze większemu rozczarowaniu -nie było :/

Vuitton ma specifyczny styl ,albo się go uwielbia ,albo nie cierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podać namiary na sklep z zegarkami Vuittona ? Nie mówię online ,w jakim kraju oprócz ubrań i galanterii] w sklepie można kupić jego zegarki ? Nie wszędzie są ,w Polskim sklepie niema :c 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avangardowy, od czasu do czasu latem do T-shirta można założyć ale na codzien to raczej nie bardzo.

Lubię kolorowe zegarki, ale tutaj chyba jednak trochę tego za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A która godzina? :)

Lepiej bransoletkę kupić ze znaczkiem LV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletka Vuittona kosztuję tyle co jego niektóre zegarki :3

Widziałem ,nie warte tej ceny.

A noszenie podróbki to oznaka dna ,upadku a także bycia wrakiem człowieka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.