Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2015: TAG Heuer Carrera Calibre 18, Calibre 6 i Calibre 7 [live]

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko kiedy zdarza się, żeby odświeżona kolekcja zegarków była w całości spójna, stanowiła mistrzowskie odwołanie do historii i działała przy tym tak magnetycznie jak trzy nowe modele Carrera od TAG Heuera.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calibre 18 prawdziwa perełka - zegarek na żywo przepiękny, z jednym, małym ale... ceną :/

 

Ale i tak bym nosił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe propozycje vintage-look , tylko nie do końca chyba zrozumiałem politykę cenową firmy zwłaszcza w odniesieniu do akapitu : ,, To właśnie on postanowił przenieść markę do innego segmentu cenowego (1.500 – 4.000Euro) i skierować ją do nieco młodszego odbiorcy ''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Calibre 18 jest sytlistycznie bardzo spójny i po prostu ładny. Wiem, wiem "de gustibus non...". Biorąc jednak pod uwagę mechanizm i cenę, nie wróżę sukcesu. Zwłaszcza, że rozmiar zegarka kieruje go raczej do odbiorcy bardziej wyrafinowanego, aniżeli młodzi z kasą. Ci szukają min. 44 mm :P.

 

Reasumując, chętnie bym nosił. Jednak nie za tę cęnę  :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~24K PLN, ładny przelicznik z tej górnej granic 4k Euro, chyba że planują zaraz zrobić wyprzedaż -30%  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe propozycje vintage-look , tylko nie do końca chyba zrozumiałem politykę cenową firmy zwłaszcza w odniesieniu do akapitu : ,, To właśnie on postanowił przenieść markę do innego segmentu cenowego (1.500 – 4.000Euro) i skierować ją do nieco młodszego odbiorcy ''

Też tego nie zrozumiałem :unsure: W podany segment cenowy ledwo się mieści najtańszy z prezentowanych modeli :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Heuer to jedna z najbardziej fascynujących kart zegarmistrzostwa - głównie ze względu na wygląd i styl tamtych zegarków oraz towarzyszący im klimat. Nowe Carrery ładne (ale czy powalające?), bardzo podoba mi się dekiel Calibre 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24k za SW300 z DD? Za taką kwotę można kupić El Primero. No chyba że to tylko "cena okładkowa", a realnie będzie można dostać z upustem 50%.

 

Pomijając aspekt cenowy, powtórzę to, co pisałem już w jakimś temacie dot. Heuera: chronografy tej marki, a w szczególności nawiązujące do kultowych modeli z dawnych lat, aż proszą się o zastosowanie jakichś "godnych" mechanizmów w stylu Lemania 5100.

Nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie wziął za te pieniądze, ale zegarek piękny, chętnie kiedyś kupię używany od kogoś, kto go ciężko przepłaci ;). Pozostałe dwa mnie nie zachwycają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.