Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Turniej W samo południe.

Ankieta dotyczy prezentacji ze str.22 tego wątku. Każdy Forumowicz typując swoich faworytów odpowiada na wszystkie 3 pytania punktowane : 1 miejsce – 3pkt. 2miejsce – 2pkt. 3 miejsce – 1 pkt.  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla zwycięscy oraz finalistów, czekamy na zbiorcze fotki ;)

Podziękowania dla jury i uczestników za wspólną zabawę... ale przede wszystkim gratulacje i podziękowania dla Romana bo bez niego byśmy nie mieli tej nutki rywalizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy

 

Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę.  Dziękuję finalistom, dziekuje jurorom a przede wszystkim dziękuję tym którzy głosowali na moje zegarki :) :) :)

 

Szczególne jednak podziękowania dla Romana. Roman - jesteś Wielki :) :) :) .  Pomimo wielu utrudnień, problemów technicznych oraz utyskiwań niektórych - dałeś radę.

Raz jeszcze Wielkie dzięki.

 

daktarin, rysqut  - dzięki za gratulacje.

 

Nagrodę podobnie jak w roku ubiegłym przekazuję na Licytacje dla Filipka.

Poza konkursem przekazuje jeszcze jedną nagrodę dla ....... naszego organizatora Romana.  Mam nadzieję że Roman pochwali się wkrótce.

 

Zdjęcie zbiorcze zgodnie z tradycją wykonam i zamieszczę jutro.

 

Raz jeszcze Wielkie Dzięki.

 

Krzysztof.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do gratulacji dla Zwycięzcy :) Oczywiście gratuluję również Finalistom oraz pozostałym uczestnikom - bez Was i Waszych zegarków nie byłoby przecież tego Turnieju.

Osobiście też muszę skierować słowa podziękowania w stronę głównego Organizatora czyli Romana - dziękuję, że ponownie  wyznaczyłeś na jednego z Jurorów:) To dla mnie niesłychany zaszczyt - zwłaszcza, że ostatnio z powodu nawału pracy nie zaglądam tak często na Forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Gra z Wami była dla mnie zaszczytem! :)

 

Gratuluję wszystkim uczestnikom, jurorom i organizatorowi.

Można się tylko cieszyć, że tradycja turniejowa umacnia się i ma miejsce trzeci rok z rzędu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za mile słowa :)

Gratuluje finalistom :) Gratuluje zwycięzcy turnieju "W samo południe"

Dziękuję wszystkim uczestnikom, każdy pokazał świetne zegarki.

Dziękuję Jurorom - Panowie,ukłony w Waszą stronę za trzeci wspólny turniej :)

 

Edycja

W ramach dodatkowej zabawy proszę - kto ma ochote- o zamieszczanie zbiorczych zdjęć pokazanych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) !

 

Na początek - chciałem serdecznie podziękować Romanowi za trud organizacji turnieju i ponowne zaproszenie mnie do grona jurorów - moje drogi z rosyjskim podforum nieco się rozeszły w ostatnim czasie (głownie z nadmiaru pracy i zwykłego braku czasu) i zawsze miło spotkać się w gronie starych znajmoych :)

 

Dziękuję uczestnikom za wyrównaną walkę, zobaczyliśmy parę pięknych zegarków, niektóre z nich widziałem po raz pierwszy w życiu :) !

 

Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok w kolejnej odsłonie wspaniałej zabawy :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach rozrywki pokażę swoją trójkę :)

8c061fd190175e5f6974fa281dbf3914.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadka mojej żony, był żołnierzem w czasie drugiej wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno znaleźć czas w świątecznym biegu ale "poświęciłem się"  ;) i zbiorówka wykonana.

Zdjęcia nie rewelacyjne ale dla celów dowodowych (mam nadzieję) wystarczą :)

 

post-60300-0-02511400-1450612625.jpg

 

post-60300-0-39511600-1450612627.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, z tym Gagarinem to przegiąłeś ;)

Mało nie odpadłeś z konkursu i faktycznie na tle pozostałych zegarków wygląda jak jakaś zabawka dla dzieci ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, z tym Gagarinem to przegiąłeś ;)Mało nie odpadłeś z konkursu i faktycznie na tle pozostałych zegarków wygląda jak jakaś zabawka dla dzieci ;)

:) Też jestem bardzo ciekaw dlaczego Gagarin? ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że zegarek-nagroda dotarł :)

To moja pierwsza kieszonka.. (i na dodatek damska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.