Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Casio G-Shock, ProTrek, Edifice - Recenzje i filmiki "G-Shock battle" wg Matej

Cześć, za namową kolegi "Daito" postanowiłem założyć temat, w którym znajdziecie moje filmiki. Zapraszam :) Recenzja Casio G-Shock instrukcja g-shock Recenzje G-Shock Recenzja casio filmiki G-Shock Matej Matej Recenzja Pro Trek Recenzja Edifice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
681 odpowiedzi w tym temacie

#681 szymar

szymar
  • Nowy Użytkownik
  • 40 postów

Napisano dziś, 09:00

Cześć :)

Przepraszam, że tak długo nie odpisywałem....

Wybór trudny gdyż wskazałeś trzy różne zegarki.

Edifice - zupełnie inny styl, bardziej elegancki, na bransolecie - mój kolega kupił inną wersję kolorystyczną i zegarek na ręce prezentuje się super.

GD-350 - świetny G-Shock, z alarmem wibracyjnym i chyba baterią, która ma wytrzymać 10 lat. Moim zdaniem świetny zegarek za niewielkie pieniądze - mimo iż to negatywowy wyświetlacz, to czytelność na dobrym poziomie.

GBD-800 - krokomierz i BlueTooth - tego nie mają poprzednie modele. Na pewno najlepszy wybór jeżeli chodzi o aktywność fizyczną, zabawę aplikacją, liczenie kroków.

Jeżeli jednak nie liczą się dla Ciebie aż tak bardzo funkcje, to chyba zostaje tylko wybór na podstawie tego, co bardziej Ci się podoba i czego aktualnie oczekujesz od zegarka :)

Na razie zamówiłem EDIFICE, bo chyba muszę go pomacać żeby się przekonać czy mi odpowiada. Obawiam się trochę rozmiaru ale muszę go sprawdzić. Jak będzie ok to zostanie. a jak nie to porzucam chęć zakupu zegarka z chronografem na bransolecie i zamawiam gd350. GBD-800 odrzucam bo w sumie nie potrzebuję krokomierza, do aktywności sportowych typu bieganie i rower i tak mam zegarek POLAR Vantage M. A kolorowe gshocki mam już dwa (czerwony G-7900 oraz biały Ga-100),   a jeszcze chcę swoją klasyczną kostkę DW5600 z czarnego przebrać w żółte ubranie. Tylko muszę je jeszcze kupić. A negatywu nie mam żadnego jeszcze, więc pora na taki do kolekcji. 

• 0

#682 Matej

Matej
  • Użytkownik
  • 2159 postów

Napisano dziś, 14:54

@szymar świetna eliminacja ;) tak właśnie powinno się robić gdy funduszy nie starcza na wszystkie zegarki ;)

Daj znać jak Edifice jak dojedzie - jestem ciekaw czy sięgniesz jednak po GD-350 ;)

Pozdro

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Recenzja, Casio, G-Shock, instrukcja g-shock, Recenzje G-Shock, Recenzja casio, filmiki G-Shock, Matej Matej, Recenzja Pro Trek, Recenzja Edifice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych