Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Robnyc

Gdzie kupic dobry uzywany samochód?

Rekomendowane odpowiedzi

Zona z dziecmi przyjezdza w lecie do PL na dluzszy okres, chcialbym jej kupic  uzywany samochod w dobrym stanie - rocznik 2012+ , z silnikiem 120km+ ( kombi, maly SUV, minivan ) do 60 000zl. Polecacie jakies dobre/zaufane salony? Przegladalem pare stron internetowych - Toyota Pewne Auto, VW dasweltauto.pl i jest pare samochodow, ale brakuje z automatyczna skrzynia biegow. Moze znacie kogos kto pracuje w dobrym salonie i sa jakies dobre okazje....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak długo jesteś na obczyźnie? :lol:

Tu nie ma dobrych używanych aut... to kraj krętaczy i oszustów... smutne, ale poparte własnym doświadczeniem...

Możesz ewentualnie poszukać w takich firmach jak "Papis i wspólnicy" oni wydają się mieć jeszcze w miarę dobre auta i wystawiają na nie gwarancje.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę sprowadzisz sobie auto z Ameryki. Może nawet własne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w US 27 lat, zona polowe tego - sprowadzona z PL ;) , bedzie w Trojmiescie, w sumie nie musi byc automat....,byle byl w dobrym stanie.


co do wynajmu na dluzszy okres nie za bardzo sie nam oplaca..


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejsze wydają się komisy przy dealerach. Klienci kupują nówki, a używki zostawiają w rozliczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprowadzone.de

Sprowadzaja samochody na zamowienie.Ceny wyzsze niz w pl ale i co za tym idzie-jakosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewniejsze będzie kupienie samochodu w USA i przywiezienie go tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latwiejsze dla nas jest kupienie samochodu w PL, niz przewiezienie go kontenerem do Polski na kilka miesiecy


I jezdzenie na amerykanskich tablicach, placenie insurance w US , nie oplaca sie


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież auto możesz potem w Polsce sprzedać. Tym bardziej jak będzie to coś fajnego.

Albo postawić i będzie czekało na kolejny przyjazd.

A i tak czy siak  insurance czy to w PL czy US  płacić musisz.

A sądzisz że tak tanio w PL zapłacisz jak nie masz tu żadnej historii.

Tym bardziej jak kupisz jakieś lepsze auto to bez litości Cie naliczą :)

 

Czasami wynajem długo terminowy jest całkiem tani.

W Zambrowie jest jedna porządna wypożyczalnia - nie znam jej nazwy ale zawsze jak chrzestna moja na urlop przylatuje to u nich auto bierze.

Mogą je dostarczyć i na lotnisko.

Jak chcesz dowiem się co to za firma.


http://allegro.pl/skoda-fabia-1-0-lpg-wynajem-wypoczyalnia-1399zl-mc-i6749508786.html

 

prawie w domu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym się zastanowił nad wynajmem

szwagier jeździ nową astrą za 70zł/doba ale to już po jakiejś zniżce

 

co do salonów z dobrymi używanymi samochodami to chyba takich w Polsce nie ma- mój ojciec i kuzyn szukali ostatnio samochodów i salony kręcą z samochodami tak samo jak handlarze na giełdzie (również ukrywają wady i historię pojazdu)

 

jeśli chcesz kupić auto to chyba trzeba będzie przed samym przyjazdem szukać i pytać o konkretne modele na forach samochodowych

też nie głupią opcją jest ściągnięcie na zamówienie z Niemiec (ściągający chyba za dodatkową opłatą przygotują samochód "pod klucz")


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jeszcze dodatkowo podrożało ubezpieczenie w tym roku...

Nie wiem jak to zrobić od strony technicznej ale gdyby kupić coś pokroju mustanga w całkiem dobrym stanie i przywieźć go do PL to przy sprzedaży może byś jeszcze na tym zarobił...

 

No chyba, żeby Ci go zwinęli w pierwszym dniu jakbyś wyjechał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Nas wszystko możliwe

 

choć przy mustangu i jego pojemności, akcyzie plus zwyżkach za OC to obawiam się że w porywach wszystkie opłaty wyniosą 100% ceny samochodu


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te kase bez problemu kupisz samochód używany w salonie u dilera np Toyote Rav4 lub Nissana Qashqai

po prostu musisz sie skontaktować z dealerem marki która Cie interesuje powiedzieć co oczekujesz i na pewno znajdą coś w kraju odpowiedniego dla żony

bedzie to np salonowy ale u nich używany lub pozostawiony w rozliczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym, że nie ma pewności na ile uczciwego "dilera" się trafi

każdy w tym kraju chce zarobić swoje


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód od dilera ma gwarancję i z dużych salonów jest raczej pewny juz tak kupowałem i ja i moi znajomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód od dilera ma gwarancję i z dużych salonów jest raczej pewny juz tak kupowałem i ja i moi znajomi

Pytanie co obejmuje gwarancja i jaką ma długość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej uczciwy jest dealer i używane auto z polskiego salonu niż handlarz z odpicowanym gruzem pt Helmut płakał jak sprzedawal :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Ci Komis Auto Market Centrum w Mielcu (podkarpacie). Brałem od nich już dwa samochody. Przebiegi są jakie są, po prostu realne. Znasz całą historię samochodu. Spora część to właśnie odkupowane poleasingowe. Młode roczniki, dobrze wyposażone jak na polskie warunki. Nie ukrywają tego co było nie tak, widać że goście normalni. Ceny do dość sensownej negocjacji. Ja utargowałem na ostatnim ponad 3000 i komplet opon.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie w komisie. No chyba, że pracuje w nim jakiś dobry znajomy który powie w co warto wchodzić a co lepiej sobie odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypozyczalem samochody w Polsce i nie jest to takie tanie, wychodzilo ponad $200.00 na tydzien z ubezpieczeniem, a co ciekawe zakup ubezpieczenia na wypozyczony samochod bylo tansze w US niz na miejscu w PL. Jezeli zona zostanie dluzszy czas to wypozyczenie samochodu bylo by nie oplacalne, co do ubezpieczenia kupionego samochodu w PL, podepniemy je albo pod jej rodzicow, albo pod moja mame, zeby bylo taniej. 

Wydaje mie sie ze wezmiemy coz z salonu z programow gwarancyjnych jak Toyota Pewne Auto - daja rok gwarancji, czy VW dasweltauto - tez gwarancja.

Co do mustanga, to zona z 2 malych dzieci sie w nim nie zmiesci, a i ja nie kupuje amerykanskich samochodow - nie sa dobre, wszystkie ktore mialem to japonczyki lub niemieckie....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z dwójką małych to rzeczywiście coś większego by się przydało a poza tym Mustang nie byłby bezpieczny.

 

Tak z ciekawości możesz rozwinąć temat dlaczego nie są dobre? Ja też co prawda tylko niemcami jeżdżę ale Mustanga bym sobie sprowadził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód od dilera ma gwarancję i z dużych salonów jest raczej pewny juz tak kupowałem i ja i moi znajomi

Seiken, a ja znam przypadek gdzie auto kupione i dealera zostało u niego w rozliczeniu zostawione, a po paru dniach miało mniej km na liczniku i nowa książkę serwisowa i historie w komputerze ;)

 

Także w Polsce to nie wiara nawet salonom samochodowym. Nowe auta są malowane, a auta z wyprzedaży rocznika często są dawcami części w serwisie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dobre amerykanskie samochody np Jeep Wrangler czy Ford f-150, ale wiekszosc osobowek nie jest najlepsza pod wzgledem wykonania i awaryjnosci, z osobowek najlepiej sprzedaja sie japonczyki - camary, accord, civic, altima


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.