Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Warto ? Atlantic SEALINE CHRONOGRAPH

Czy warto zainwestować pieniądze atlantic sealine chronograph

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damianero

Damianero
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 22:44

Witam,

Pierwszy raz jestem na forum i mam do was pytanie co sądzicie o serii Atlantic Sealine Chronograph, mial ktoś do czynienia z nimi ich jakościa wykonania ?

Ponieważ wpadł mi w oku dokladnie ten model http://allegro.pl/ze...0.html#thumb/1 

U ' zegarmistrz_com' jest 200zł taniej niż w normalnych sklepach internetowych skąd budzi podejrzenia, skąd moze wynikac roznica cenowa ?

Pozdrawiam Serdecznie

Damian Zys

Załączone miniatury

• c083c8d549c2a2e39c16ce86024b.jpg

• 0

#2 Patrict12

Patrict12
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 00:26

Atlantic jest okej. Jak lubisz cyganerie i nie szkoda Ci 1000zl to bierz. Tobie musi się podobać
  • 0

#3 Pajak80

Pajak80
  • Użytkownik
  • 361 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 08:50

Przymierzałem wersję na pasku w kolorystyce niebieskiej - bardzo przyzwoity w tej cenie.

• 0

#4 lenybo

lenybo
  • Użytkownik
  • 1116 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 09:36

nic szczególnego, za tą kasę można mieć już przyzwoity automat o kwarcowym nie wspominijąc

Użytkownik lenybo edytował ten post 09 styczeń 2018 - 09:37

• 0

#5 Damianero

Damianero
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 10:19

'Jak lubisz cyganerie '

Patrict12 nie kazdy na tym forum ma 40+ lat i chce zegarek w automacie na pasku, dziwne masz znaczenie slowa cyganeria :P ale dzieki za odpowiedz

• 0

#6 El_Ramzesso

El_Ramzesso
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 11:45

nic szczególnego, za tą kasę można mieć już przyzwoity automat o kwarcowym nie wspominijąc

JAk np przywoity automat bo szukam i mi nic nie chce zejść poniżej 4k :D - chyba że masz na myśli używkę?

• 0

#7 Patrict12

Patrict12
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 18:48

JAk np przywoity automat bo szukam i mi nic nie chce zejść poniżej 4k :D - chyba że masz na myśli używkę?

Eeee? Automaty za 1000zl są okej. Nie podoba mi się takie snobistyczne i próżne zachowanie. Nie wszystkich stać na Tudory Rolexy czy inne Patki. Uważam że zegarki poniżej 4k są bardzo dobre i mają dobry stosunek jakości do ceny. Mechanizmy np Seiko w przedziale do 4tys są niezawodne i prawie się nie psują, a jeżeli już to naprawa to grosze. Np naprawa jakiejś droższej ety to już koszt 1/4 samego zegarka, często nawet więcej. Ale nie o tym bo odbiegamy od tematu i proszę nie dyskutowac.
  • 0

#8 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 6220 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 18:57

co sądzicie o serii Atlantic Sealine Chronograph, mial ktoś do czynienia z nimi ich jakościa wykonania ?

Jak Ci się podoba to kupuj - ale powinieneś mieć świadomość że najtańszy Casio Edifice zżera go z butami, zarówno jeśli chodzi o wykonanie jak i kwestie techniczne.

Edit: to jest mniej więcej ta klasa zegarka https://zegarownia.p...efr-527d-2avuef

Na plus dla Atlantica jest szkło, na minus mechanizm, Casio ma własny a w Atlanticu jest jakiś najtańszy ETA albo Ronda - nie chce mi się sprawdzać. No i WR Casio ma lepszy

Użytkownik Daito edytował ten post 09 styczeń 2018 - 19:04

• 0

#9 Damianero

Damianero
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 19:45

Dzieki Daito za odpowiedź właśnie o to mi chodziło :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: atlantic, sealine, chronograph

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych