Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Novvy33`

Skąd zamówić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mianowicie skąd najlepiej i najtaniej zamówić oryginalny zegarek Invicta. Mam na oku amazon.de lub creationwatches. Chodzi o to żeby była gwarancja i w miarę szybka i bezpieczna dostawa przesyłki do polski. Jak to z tym jest? Proszę o jakieś instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz z gwarancją skontaktuj się z uzytkownikiem Piotrkrakow.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mianowicie skąd najlepiej i najtaniej zamówić oryginalny zegarek Invicta. Mam na oku amazon.de lub creationwatches. Chodzi o to żeby była gwarancja i w miarę szybka i bezpieczna dostawa przesyłki do polski. Jak to z tym jest? Proszę o jakieś instrukcje.

Gwarancja realizowana w Polsce jest tylko przy zakupie w sklepach wymienionych na www.invictawatch.pl

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd jeszcze można zamówić Invicte? Szybko tanio i bezpiecznie? I nie za drogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z olx, model 8932:) Napisz jaki potrzebujesz model. O gwarancji możesz zapomnieć, ale i cena będzie z pewnością znacznie niższa. No i nie słyszałem o podróbkach Invicty. 

 

Specyfika invicty jest taka, że w USA są to naprawdę tanie zegarki, kosztujące ułamek tego co w PL. Także jak ktoś ma dojście do zakupu w USA (rodzina, wojsko stacjonujące w PL) to żaden sklep go nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie model pro diver. Właśnie mam zamiar zamówić z jakiejś zagranicznej STRONY lub kupić w Gdańsku jeśli będzie dostepny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziki dzik - chodzi o ten tylko że on jest kwarcem? Byłem przekonany że automat. Ma też inną kopertę niż ten ze zdjęcia tak jakby z ząbkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym lukał często na Amazona. Na tę markę bywają rabaty do 40%. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziki dzik - chodzi o ten tylko że on jest kwarcem? Byłem przekonany że automat. Ma też inną kopertę niż ten ze zdjęcia tak jakby z ząbkami.

 

Invicta o tym wyglądzie to:

 

8932 - taki mam: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-8932

8932 OB - to samo tyle, że ząbkowany bezel: https://novotime.pl/product-pol-8395-ZEGAREK-MESKI-INVICTA-8932OB.html?gclid=EAIaIQobChMIm6vto7jz3AIVwrUYCh3ZNwJqEAYYASABEgKCgPD_BwE

8926, 8926OB - większa koperta i automaty: https://www.zegarek.net/zegarki/invicta/zegarek_invicta_8926.html?gclid=EAIaIQobChMIx_Wpvbjz3AIVCouyCh0j4QxLEAQYAiABEgIy5fD_BwE  

https://www.czaszegarkow.pl/invicta-pro-diver-czarny-stal-o40-mm-p-24944.html

 

Generalnie OB oznacza oryginal bezel, czyli w ich rozumieniu ten ząbkowany. 

 

Tak to wygląda. Jak chcesz kupić 8932 to będzie tylko kwarc. Ja swojego w sumie nie sprzedaję, bo mi odpowiada, ale może ktoś ma jeszcze w PL.  Niestety koszty importu są wysokie, a ceny w naszych sklepach... też wysokie.

Ja bym lukał często na Amazona. Na tę markę bywają rabaty do 40%. Pozdrawiam

 

bywają nawet 96% rabaty:)

 

https://www.jomashop.com/invicta-angel-watch-16852.html

 

Ciekawe kto im te ceny ustala. Taka polityka firmy - dowalą cenę sprzedażową z kosmosu i potem klient zadowolony, że ma rabat na poziomie 70% i więcej. Ale tak robi wiele firm nie tylko zegarkowych.

 

Osobiście uważam, że 8932, który posiadam od paru tygodni i noszę codziennie to zegarek wart swojej ceny, o ile zapłacimy za niego nie więcej niż 300 zł. Szczegóły mogę podesłać na PW, bo na porządną recenzję na forum muszę znaleźć czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę jednak automat. Druga sprawa ten bezel. Jaka jest różnica między tym zwykłym a ząbkowanym?

 

Edit: co do amazona nigdy nie zamawiałem z tej strony a więc nasuwają się pytania czy to Legit strona jak z dostawą - ile trwa oraz jak z gwarancją. Ceny są bardzo spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest wg mnie tylko w wyglądzie - wykończeniu brzegów. Zobacz ebay. Za automat (8926) trzeba zapłacić niestety więcej niż za kwarc i tak to zawsze jest. Zamawiając spoza UE licz się z doliczeniem opłat - cła i vatu - czasem na ebay można wybrać wysyłkę z opłatami w cenie. No i jak kupisz wrzuć recenzję na forum - mało tu Invicty, a szkoda, bo to super zegarki są:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i za jakieś k.500 zł po opłatach będzie. Pytanie tylko czy ten zegarek jest tyle wart. Przydałaby się recenzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 8926OB stosunek ceny do jakości jest naprawdę super. Wykończenie i mechanizm (SII Caliber NH35A ) z charakterystycznym żółtym wachnikiem wygląda naprawdę super. Na zdjęciach wygląda średnio ale na żywo robi dobre wrażenie. Mam trochę  zegarków z wyższej półki niż Invicta ale nie mogłem się oprzeć i 8926OB też jest w mojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej drugiej recenzji to chyba coś jest nie tak - ani koperta nie ma 43 mm  średnicy, ani wg mnie nie jest w całości polerowana....  Pasek na bezelu wg mnie to jest PVD, a nie emalia - może się mylę. Zdjęcia też nie wiem, czy są autorskie, czy z internetu. 

 

Zegarek z pewnością jest całkiem niezły, jednak jeżeli wykonanie jest na poziomie 8932, to bym się zastanowił wydając te 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nadal nie wiem gdzie zamówić - amazon czy creationwatches. A może jomashop? Z jakimi dodatkowymi opłatami muszę się liczyć zamawiając z tych sklepów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze biorąc spoza UE możesz zapłacić cło i vat. Kurierem na pewno płacisz, pocztą być może płacisz.

 

Możesz kupić tam, gdzie taniej. Z Polski:

 

https://allegro.pl/zegarek-automatyczny-invicta-8926c-diver-i7367330644.html

 

https://allegro.pl/invicta-8926-automatic-20atm-i7402673335.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi dodatkowymi opłatami trzeba się liczyć zamawiając z amazona lub creationwatches? Czy to duży koszt? I jak to sprawdzić klikając 'kup teraz'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi dodatkowymi opłatami trzeba się liczyć zamawiając z amazona lub creationwatches? Czy to duży koszt? I jak to sprawdzić klikając 'kup teraz'?

 Na amazon.de 115 EURO z przesyłką czyli ok 490 PLN.  Można płacić przez przelewy24

 

 

https://www.amazon.de/gp/product/B000JQFX1G/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.