Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Novvy33`

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

92 profile views
 1. Ok, zajrzę tam w wolnej chwili. Dziękuję za propozycję 🙂 Podsyłam takie foto. Tarcza wpada bardziej w granat. Pod mocnym światłem to ciemna zieleń. Ciężko stwierdzić. Mówi się, że zegarek mieni się różnymi kolorami.
 2. Witajcie. Tak jak w tytule poszukuje ciekawego paska do Orienta Kamasu w wersji zielonej, aby nadać mu drugie lśnienie. Czy to mesh czy skóra, zamsz lub nawet jakiś pasek NATO. Niestety budżet jest ograniczony bo jakieś 100-150 złociszy. Dodam również, że myślałem o zmianie na bransoletę coś w deseń tej bransy od skx'a ale to już może nie ten budżet. No cóż. Resztę pozostawiam Wam i czekam na jakieś ciekawe propozycje. Pozdrawiam ✌️
 3. Dzień dobry. Przychodzę z prośbą o ustalenie czy ten Zegarek jest oryginalny. Załączam zdjęcia w celu lepszego rozpoznania.
 4. Witam. Posiadam takie cacko. Zegarmistrz przekonany, że oryginał. A co Wy na to?
 5. Witam. Przychodzę z prośbą o sprawdzenie autentyczności zegarka CCCP. Zegarmistrz twierdzi że to oryginał jednak nie zaszkodzi zapytać również Was. W necie jest mało info chociażby na temat mechanizmu. Jedyne co wiem to tyle że jest to rusek i automat. Zegarek wygląda na nowy, jest cały w foliach (przód i tył).
 6. Trochę drogi koszt. Nie da się tego taniej ogarnąć? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 7. Dokładnie szerokość i wysokość bezela?
 8. A może wysłać zegarek na gwarancje? Czy jak zegarmistrz mi to wyreguluje to zegarek będzie mieć stała odchyłke i poprawi się to znacznie? Nosze zegarek cały dzień tak więc Dostaje dużo ruchu ale tego nie omine. Jednak chciałbym żeby ta odchyłka była co najwyżej w granicach 15 sekund.
 9. Nie wiem czy dam rade wytrzymać bez zegarka 24h A czy drgania mają jakiś wpływ na odchylenia czasowe zegarka? Pracuje fizycznie i może po prostu zegarek dostaje za dużo ruchu?
 10. Zegarek jest nowy. Mam go jakiś niecały miesiac. Jest na dwuletniej gwarancji z polskiego sklepu. Jak zsynchronizowac? Wybacz że pytam ale nie wiem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.