Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

On taki się urodził, ma być biały ze zloceniami

Wersja złotousta jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Jeśli on taki się "urodził", to ojciec jego, i matka jego, nabombani okowitą chyba byli. Linie złoceń wyglądają niechlujnie ;-)

 

Musiałby przejść dermabrazję ;-)

 

 

Kręć tą głową, kręć - żeby Ci tylko dysk nie wyskoczył :P

Ja kilka lat temu kupiłem kwadransiaka Rahmenuhr w kolorze niebiesko-złotym. Kiniol mnie strasznie zjechał, że taki wsiurski. A mnie (i nie tylko) się ciągle podoba, wkurza mnie tylko konieczność codziennego nakręcania. :huh:

Fakt 1, od kręcenia głową rodziny nabawiłam się zwyrodnień kręgów szyjnych :-P

Fakt 2, mam wsiurskie (czasem) poczucia piękna ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile chcą za ten złoty zegar?

 

Edit. Pytam o cenę. :)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile chcą za ten złoty zegar?

 

Edit. Pytam o cenę. :)

650 dukatów z możliwością targu :-) Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to podaj jakieś namiary na sprzedawcę. 

 

Może być na PW.

 

Edit. Za 650 zł ja kupię sam kompletny mechanizm z wahadłem a złotoustą obudowę dam Ci w prezencie. :)  

Przerobisz ją na jakąś szafkę, np. na buty. :P

 

Edit. Oooo przepraszam, wycofuję się z powyższego. Myślałem że to jest mechanizm linkowy a on jest sprężynowy. 

Za zwykłego ażurowanego sprężynowca nawet z długim wahadłem nie dam 650 zł. 

Jeszcze raz przepraszam. :)  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to podaj jakieś namiary na sprzedawcę.

 

Może być na PW.

 

Edit. Za 650 zł ja kupię sam mechanizm z wahadłem a złotoustą obudowę dam Ci w prezencie. :)

Przerobisz ją na jakąś szafkę, np. na buty. :P

Cały dowcip polega na tym że szafka nie tyka :-)

On mi się podoba między innymi z powodu tykania i mrugania wahadłem w obscenicznych ustach.

Liczę jeszcze, że mąż ulegnie :-)

 

PS ja go kupię i ew. możemy się zamienić bo z tego co kojarzę to masz Dziadku ze dwa..? :-D

 

Ok.. :-D :-D

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS ja go kupię i ew. możemy się zamienić bo z tego co kojarzę to masz Dziadku ze dwa..? :-D

 

Ok.. :-D :-D

Ja mam w domu jedną stojącą babę kwadransową i jedną chodzącą kobietę czasem dość marudną.

Tej czasem marudnej kobiety nie zamienię na żadną inną, bo to jest moja jedyna żywicielka, dzięki niej mam darmowe i dobrze przyrządzone żarcie. 

Tej kwadransowej baby też nie zamienię, bo ona wyznacza tej pierwszej kobiecie pore przyrządzania mojego śniadania, obiadu i kolacji. :)  :P  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu jedną stojącą babę kwadransową i jedną chodzącą kobietę czasem dość marudną.

Tej czasem marudnej kobiety nie zamienię na żadną inną, bo to jest moja jedyna żywicielka, dzięki niej mam darmowe i dobrze przyrządzone żarcie. 

Tej kwadransowej baby też nie zamienię, bo ona wyznacza tej pierwszej kobiecie pore przyrządzania mojego śniadania, obiadu i kolacji. :)  :P

 

No tak. To zegar sterujący i wtórny. Muszą być razem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu jedną stojącą babę kwadransową i jedną chodzącą kobietę czasem dość marudną.

Tej czasem marudnej kobiety nie zamienię na żadną inną, bo to jest moja jedyna żywicielka, dzięki niej mam darmowe i dobrze przyrządzone żarcie.

Tej kwadransowej baby też nie zamienię, bo ona wyznacza tej pierwszej kobiecie pore przyrządzania mojego śniadania, obiadu i kolacji. :):P

Tak tylko się wtrącę,mimochodem. Obie trzeba porządnie nakręcać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko się wtrącę,mimochodem. Obie trzeba porządnie nakręcać;)

Ha!Ha!

Silver nie tak głośno... Jak mój się dopatrzy to będę miała "ciepło" :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest najbardziej odpowiednie nazwisko dla łysiejącego lub wyłysiałego faceta. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolano...:)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawłoski  :P

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręć tą głową, kręć - żeby Ci tylko dysk nie wyskoczył :P

Ja kilka lat temu kupiłem kwadransiaka Rahmenuhr w kolorze niebiesko-złotym. Kiniol mnie strasznie zjechał, że taki wsiurski. A mnie (i nie tylko) się ciągle podoba, wkurza mnie tylko konieczność codziennego nakręcania. :huh:

Kto Cię strasznie zjechał... nie histeryzuj :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć;)

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć LES.

Miłego dnia Tobie i wszystkim. Ubierajcie czapki i szaliki - mróz! :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mróz i wiosny "nima" :/

Witaj ☺

 

Jest, jest wiosna. Już stoi u wrót, chucha przez dziurkę klucza, mruga słońcem, od dziś ma już urzędową wejściówkę :-) "Wiosna, wiosna ach to Ty.." cytując klasyka Grechutę

 

A tak na marginesie - Silver, a Ty gdzie cumujesz? W jakim regionie? Południe, centralna Polska czy bliżej morza? ☺

 

Jeszcze taka "sentejszens" na dziś:

post-104610-0-40609200-1553070005_thumb.jpg

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propaganda od samego rana...ech...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propaganda od samego rana...ech...

Prowokacja, tylko mała prowokacja :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ☺

 

Jest, jest wiosna. Już stoi u wrót, chucha przez dziurkę klucza, mruga słońcem, od dziś ma już urzędową wejściówkę :-) "Wiosna, wiosna ach to Ty.." cytując klasyka Grechutę

 

A tak na marginesie - Silver, a Ty gdzie cumujesz? W jakim regionie? Południe, centralna Polska czy bliżej morza? ☺

 

Jeszcze taka "sentejszens" na dziś:

Gród Lecha. To moja obecna ostoja. Pośród wirow historii,błądzę czasem po wzgórzu katedralnym;) Co do zamieszczonej grafiki...nie może inaczej być,gdyż sam sinozebny był poprawnym,silnym przystojniakiem.

post-108535-0-28979500-1553071971_thumb.jpg

Edytowane przez Silver79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zez Gniezna kolega...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniezno! Jakie zacne i piękne miasto!

 

Soś podobnego!! Bluetooth od sinozębnego, ale ja..a °¿°

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gnieźnie znajduje się znamienity szpital psychiatryczny i mieszka mój kumpel, handlarz zegarowy... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gnieźnie znajduje się znamienity szpital psychiatryczny i mieszka mój kumpel, handlarz zegarowy... ;)

To prawda,szpital z tradycjami i bogatą historią. Zresztą, Gniezno ma sporo fajnych zakamarów. Handlarz zegarowy..no proszę. A ja zegrmistrza tu szukałem bez skutku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.