Skocz do zawartości

Zegarmistrz-Szczecin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_astra36_*

Gość_astra36_*
  • Gość

Napisano 04 sierpień 2005 - 15:51

Kupiłam stary ścienny zegar. Wydaje się że posiada wszystkie elementy, pewnie trzeba go tylko przeczyścić i podregulować sama nie potrafię tego zrobić.
Poszukuję kontaktu do niedrogiego zegarmistrza w Szczecinie, może być amator lub samouk.
pozdrawiam
  • 0

#2 Endriu

Endriu
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 sierpień 2005 - 23:53

Witam i naprawde polecam zakład zegarmistrzowski Stanislawa Jedynaka na ul. Witkiewicza 39 obok oś Kaliny.
  • 0

#3 Gość_ZDKMiM_*

Gość_ZDKMiM_*
  • Gość

Napisano 06 styczeń 2006 - 11:47

Zegarmistrz jak sama nazwa mówi jest mistrzem od zegarów.Mistrz to oznacza że potrafi wszystko zrobic i dorobić w zegarach. Okazuje sie że podany wyżej zakład może ale tylko gęba zrobi wszystko, jak idzie sie z jakąś poważną sprawą dotyczącą zegara części zegara to jest problem.To znaczy fachowiec ma problemy bo to bo tamto itd.Nie było rozmowy o pieniadzach za usługe a już problem.
Powiem tak ja nie proponuje Ci tego zegarmistrza co kolega wcześniej podał, ale wybór należy do ciebie . Pozdrawiam ZDKMiM Szczecin Pogodno-koło Kalin gdzie jest jego zakład.
  • 0

#4 amroziuk

amroziuk

Mistrz Zegarmistrzostwa, Stary Wyjadacz

• Stowarzyszenie
  • 1839 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 21:46

zgadzam się z Tobą w zupełnosci , ja tam byłam i szybko uciekłam.
Ten pan za samo czyszczenie nie widząc jeszcze zegara , ani w jakim on jest stanie dał cenę zaporową i piętrzył przy tym problemy..
Również niepolecam, gdyż wydał mi sie znudzony swoją pracą. Więc nie zechciałam go obarczać następną.
Poazdarwiam.
Ale nadal szukam zegarmistrza

• 0

#5 amroziuk

amroziuk

• Stowarzyszenie
  • 1839 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 21:53

Z kilku powodów bardzo proszę o podanie kwoty, jaką "zaśpiewał" Szczeciński fachowiec :lol: (chodzi mi o wysokość ceny zaporowej)
  • 0

#6 Gość_ZDKMiM_*

Gość_ZDKMiM_*
  • Gość

Napisano 06 styczeń 2006 - 23:54

Z rok temu mnie skasował za wymianę i to na nie zabardzo dopasowany teleskop /dlugość była odpowiednia ale grubość za mała-branzoletka latała na teleskopie/ skasował 20złociszy naszych polskich.
A tak na wiasem mówiąc to po niedługim czasie musiałem znowu wymieniać, ale byłem juz madrzejszy kupiłem ,oczywiście po sprawdzeniu czy teleskop bedzie odpowiedni zegarek elektroniczny za 5 złociszy i sam wymieniłem teleskopy a resztę zakupionego zegarka dałem dziecku i bawił sie nim.
A tak poważnie podchodzą do tematu ekonomi to liczcie zakupiony zegarek 5 zł z niego można wykorzysta baterię która kosztuje 2-2,5 złotego , teleskopy dwa 20 zł sama korzyść.
Pozdrawiam ZDKMiM Szczecin
  • 0

#7 amroziuk

amroziuk

• Stowarzyszenie
  • 1839 postów

Napisano 08 styczeń 2006 - 12:48

20,00 za "teleskop" to oczywiście przesada :evil:

Mam jeszcze jedną uwagę do teleskopów w Chińskich zegarkach po 5,00 zł. Teleskopy w tych zegarkopodobnych produktach bardzo często wykonane są z zwiniętej cienkiej blaszki. Łatwo zgubić zegarek używając takich wynalazków - rurka teleskopu rozgina się stopniowo i rozlatuje :!:
  • 0

#8 Gość_mrov@_*

Gość_mrov@_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2006 - 13:39

Zgadza się!Mnie czekała wymiana szkiełka po zastosowaniu takiej rurki!
  • 0

#9 Gość_*Adam*_*

Gość_*Adam*_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2006 - 00:51

Ja 20 zł dałem za dopasowanie/skrócenie / bransolety w mojej Omedze i teraz w sumie to nie wiem jak to odebrać :roll:
  • 0

#10 neuro

neuro
  • Użytkownik
  • 2987 postów

Napisano 09 styczeń 2006 - 07:24

:shock:

regulacja zegarka + wymiana teleskopu w bransolecie (w tym oczywiście całkiem przyzwoity teleskop) - 2 zł.

Skrócenie bransolety - chyba 3 zł ...

Założenie wskazówek, które wypadły (Doxa) - kumpel płacił chyba 2 zł ....

A na teleskopach faktycznie nie ma co oszczędzać... Tu ciekawaostka - wszystkie teleskopy w Amfibii (bardzo słabiutkie) wymieniłem na znacznie solidniejsze i lepsze z ok. 20-letniego poljota...
  • 0

#11 Endriu

Endriu
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 marzec 2006 - 00:46

Witam, ja osobiście jestem zadowolony z jakości napraw u zegarmistrza na Kaliny a nawet dodam, że po okresie gwarancji danym przez zegarmistrza bez problemu usunięto mi usterke w moim nakręcanym Altalantic'u. Co do teleskopów nigdy nie zapłaciłem tam więcej niż 3 zł za polski teleskop, tak że nie wiem skąd u kolegi ZDKMiM wzięło sie 20 zł? Naprawiałem tam również wiszącego Beckera, zero zastrzeżeń - termin dotrzymany i mało tego telefon na komóke, że zegar można odebrać. A do tego ustny wykład jak i co z takimi zegarami. Z cenami i ściemą nie ma co lecieć w kosmos- wystarczy wyjazd do centrum miasta - testowane :D

pozdrawiam
  • 0

#12 Gość_k8libby_*

Gość_k8libby_*
  • Gość

Napisano 18 lipiec 2006 - 18:28

zapraszam do zakładu na ulicy Wyzwolenia 109 :)
  • 0

#13 szumi

szumi
  • Użytkownik
  • 323 postów

Napisano 13 sierpień 2006 - 22:01

Polecam zakład na placu grunwaldzkim
Pozdr
  • 0

#14 Kierownik

Kierownik

Can't Touch This

• Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 17:52

Witam,
odświeżam temat, bo szukam dobrego zegarmistrza w Szczecinie/Stargardzie Szcz., który by dokręcił śrubkę w Unitasie.
Na 99% to pierdółka, ale wolałbym oddać zegarek do mistrza z prawdziwego zdarzenia, który potrafi coś więcej niż tylko wymienić baterię czy skrócić bransoletę.
Pomożecie?
  • 0

#15 Kierownik

Kierownik

Can't Touch This

• Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 12:38

help? sprawa pilna ;)
  • 0

#16 miromat

miromat
  • Użytkownik
  • 484 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 23:04

help? sprawa pilna :)

Podjedź na ul Krasińskiego (zaraz na początku, od Wyzwolenia) naprzeciwko sklepu mięsnego. Zegarmistrz sprawdzony, nie obedrze cię z kasy.
  • 0

#17 Kierownik

Kierownik

Can't Touch This

• Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 23:51

dzięki, już straciłem nadzieję :)
  • 0

#18 Werk s.c.

Werk s.c.
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 23:34

Zapraszam:

Zegarmistrz Szczecin
Werk s.c.
al. Wojska Polskiego 14
www.facebook.com/zegarmistrz.szczecin
  • 0

#19 mol

mol
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 00:47

Witam. Potwierdzam opinię Endriu najlepszy zegrarmistrz w Szczecinie ul. Witkiewicza 39, z tradycją co najmniej 40 letnią. Szybko fahowo i niedrogo. Polecam Pan Stanisław dobrze doradzi i podpowie oceni czy warto naprawiać bez ściemy ucziwie. To się liczy, może dlatego tak długo działa bo inaczej nie przetrwał by. Niestety nie relamuje się w internecie - to straszy pan. polecam. Wartościowe i stare zegary zawsze daję tylko tam do konserwacji i czyszczenia. Czasem nawet nie potrzebuje kartki gwarancyjnej bo mnie pamięta. Teraz jest duzo naciągaczy jak tu http://zegarkiclub.p...e__hl__szczecin
To że ktoś nie jest na facebooku nie znaczy że nie jest dobrym fachowcem i takich jak Pan Stanisłąw warto szukać i polecać zanjomym jak ja w dzisiejszych czasach. Zegarmistrz i to dobry to ginący zawód.... niestety.
  • 0

#20 jacek62

jacek62
  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 11 maj 2013 - 15:45

Czy jest w Szczecinie zaklad odnawiający tarcze? I czy ktos moze mi polecic zaklad gdzie tanio pochromuja kopertę?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych