Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety z mechanizacja to zawsze zwolnienia, zwłaszcza najmniej wykwalifikowanych robotników, w europie przyrost naturalny zwolnił więc może to jest jakieś lekarstwo na rosnące bezrobocie? Niestety w to miejsce przychodzą pracownicy z terenów w którym przyrost naturalny jak najbardziej jest w rozkwicie :) 

 

Co do iphone... obejrzałem filmik, i pomijając te informacje o szafirze to naprawdę nie dostrzegam znaczących różnic między wersjami 6S oraz 7...ktoś naprwde chce się przesiadać? Chętnie poznam argument wydania 4 tys, tym bardziej że jak rozumiem 6S system dostaje od 7. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że nie ma szafiru ani na soczewce aparatu ani na nowym home buttonie, porażka. Poprzedni iphone miał zastosowany szafir w obydwu miejscach...

Błyszcząca wersja była najpopularniejsza, sprzedała się praktycznie odrazu, następna możliwość kupienia tej wersji kolorystycznej podobno dopiero w listopadzie.

Może w hurtowniach tak. W magazynie, w którym pracuję jest jej dużo, stoi cały kontener, natomiast zwykła czarna wersja była uzupełniana cały czas- przez cały dzień. Odróżnia się czarnym pudełkiem, i tak na jakieś 50 białych przypadło może jedno czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A są jeszcze jakieś telefony produkowanie nie przez Chińczyków?

 

LG

 

Panowie , po ostatniej aktualizacji androida , bateria znika w oczach nie starcza na 12 godzin normalnego użytkowania .

Chodzi o telefon Sony Z3 , pytanie czy wracać do starszej wersji andka , czy przesiąść się na cyanogemod .

Generalnie jestem laikiem w tych sprawach .   

 

Full wipe

 

Byłem dziś w Saturnie pomacać nowego Honora 8. Niestety tylko biały. Trochę mały, ale wariat :D

Ekran IPS LCD ale kolory żywe jak w amoledzie. Wykonanie ekstraklasa. Kilka szybkich strzałów aparatem i powiększenie - super!

Nakładka trochę jak iPhone, ale ujdzie. Pewnie i tak wrzuciłbym Nova Prime :D

Powiem szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem jak ta firma idzie do przodu.

Ten telefon w cenie 1999zł zamiata większość flagowców, na allegro ponoć już poniżej 1700zł są do wzięcia. Nie wiem jak wydajność w grach, bo nie gram ale jako główny telefon na co dzień sprawdzi się świetnie.

Poczekam jeszcze na pierwsze testy audio na head fi, o ile będą i nie wiem czy nie skuszę się na wersję black.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co do iphone... obejrzałem filmik, i pomijając te informacje o szafirze to naprawdę nie dostrzegam znaczących różnic między wersjami 6S oraz 7...ktoś naprwde chce się przesiadać? Chętnie poznam argument wydania 4 tys, tym bardziej że jak rozumiem 6S system dostaje od 7.

Też się nad tym zastanawiałem i zdecydowałem, że zostawiam iPhone 6S na kolejny rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamieniam 6s na 6s plus, z racji potrzeby. Na 7 nawet nie zerkam z zazdrością bo nie ma po co. To jest rozsądny zakup jak ktoś jest deweloperem apek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Byłem dziś w Saturnie pomacać nowego Honora 8. Niestety tylko biały. Trochę mały, ale wariat :D

Ekran IPS LCD ale kolory żywe jak w amoledzie. Wykonanie ekstraklasa. Kilka szybkich strzałów aparatem i powiększenie - super!

Nakładka trochę jak iPhone, ale ujdzie. Pewnie i tak wrzuciłbym Nova Prime :D

Powiem szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem jak ta firma idzie do przodu.

Ten telefon w cenie 1999zł zamiata większość flagowców, na allegro ponoć już poniżej 1700zł są do wzięcia. Nie wiem jak wydajność w grach, bo nie gram ale jako główny telefon na co dzień sprawdzi się świetnie.

Poczekam jeszcze na pierwsze testy audio na head fi, o ile będą i nie wiem czy nie skuszę się na wersję black.

Chyba nawet lepszy wybór od P9, nie dość, że tańszy to jeszcze więcej ramu, w antutu wyniki prawie identyczne. Ten czytnik linii papilarnych fajnie śmiga? Czytałem też, że może działać jako zwykły programowalny przycisk, ciekawe.

 

Tymczasem kolenje auto zjarało się przez  Note 7 http://www.androidheadlines.com/2016/09/video-new-galaxy-note-7-explosion-sets-car-on-fire.html

Samsung dosłownie usmażył :D konkurencję tego lata. Na przyszłość muszą pomyśleć o zmianie nazewnictwa serii Note, bo ta nazwa jest już totalnie spalona :D .  Podobno u operatorów do każdego zakupionego egzemplarza tego bombowego modelu w prezencie bon na gaśnicę proszkową.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Honor 8 był w Saturnie w wersji dual sim? To tez wielka zaleta tego sprzętu, u konkurencji taki bajer to rzadkość, a za wersje dual często trzeba dołożyć 50% ceny standardu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem kolenje auto zjarało się przez  Note 7 http://www.androidheadlines.com/2016/09/video-new-galaxy-note-7-explosion-sets-car-on-fire.html

Samsung dosłownie usmażył :D konkurencję tego lata. Na przyszłość muszą pomyśleć o zmianie nazewnictwa serii Note, bo ta nazwa jest już totalnie spalona :D .  Podobno u operatorów do każdego zakupionego egzemplarza tego bombowego modelu w prezencie bon na gaśnicę proszkową.

 

Samsung z pewnością nie przewidział tego, że Note 7 aż tak bardzo wzbudzi zainteresowanie mediów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ten Honor 8 był w Saturnie w wersji dual sim? To tez wielka zaleta tego sprzętu, u konkurencji taki bajer to rzadkość, a za wersje dual często trzeba dołożyć 50% ceny standardu :(

 

Honor 8 to hybryda, albo dual sim, ale pojedynczy sim plus micro sd

 

bart8 - czytnika nie testowałem, ale widziałem wczoraj test na YT i śmiga, jest funkcyjny do przewijania i można nacisnąć raz lub dwukrotnie i przypisać temu jakieś funkcje np. latarka.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hybryda to obecnie standard w dual sim, na szczęście montowane pamięci są na tyle duże że karta sd jest rzadko potrzebne, przynajmniej mi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.thisisinsider.com/apple-iphone-7-teardown-shows-plastic-where-headphone-jack-used-to-be-2016-9?utm_content=buffer89fd3&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign

 

BTW: A dual sim w Honor 8 jest jeszcze o tyle fajny, że o ile pamiętam pracuje w trybie aktywnym.

 

Wysłane z Tapatalka przez OP3.

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Co z tym szafirem? Niezawodny Jerry. 

Wczoraj w pracy wysłaliśmy kilka tysięcy czarnych iPhone. Srebrne i różowe nie były tak popularne. Co ciekawe praktycznie nikt nie zamawia większych modeli. Jakbym kupował to tylko tego większego, a tu proszę. 

+ pisząc czarne mam na myśli matową wersję. Błyszcząca czerń też nie była zbyt popularna według moich obserwacji.

 

 

Może w hurtowniach tak. W magazynie, w którym pracuję jest jej dużo, stoi cały kontener, natomiast zwykła czarna wersja była uzupełniana cały czas- przez cały dzień. Odróżnia się czarnym pudełkiem, i tak na jakieś 50 białych przypadło może jedno czarne.

Mi nie chodziło o bezpośrednie zamówienia z Apple store. Tutaj są jakieś dane przeprowadzone na 31993 kupujących online z USA. Czarne najpopularniejsze, ale matowy bardziej od jet black. Pewnie tego błyszczącego produkowali też mniej tworząc produkt jeszcze bardziej pożądany albo sztucznie chcieli podkręcić jego sprzedaż. W całej UE niby jest wyprzedany. Możliwe też, że skoro macie cały kontener dostępny tej wersji to jest to jakaś rezerwa strategiczna? Natomiast większy iphone 7 plus sprzedaje się lepiej od mniejszej wersji, tak wynika z artykułu. Pewnie spowodowane jest to podwójnym obiektywem aparatu. W sumie to w Ameryce większe zestawy z Mcdonald'a są też bardziej popularniejszy od mniejszych :D

 

https://intelligence.slice.com/iphone-7-first-time-plus-model-pre-ordered/

 

Regular-vs.-Plus-2.jpg

 

 

Color-Breakdown-1.jpg

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie u kolegi Jet Black się gorzej sprzedaje, bo 128GB wersja jest droższa, proste. :) Założę się, że najlepiej w PL schodzą wersje 32GB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Tak rysuje się jet black, tę wersję definitywnie odpuszczam. :ph34r:

Coś jak gorilla glass 5 od samsunga? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to lakier, jak niby ma się zachowywać? :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to żadna rezerwa. Wygląda to tak, że bierzemy listę z zamówieniem i idziemy do magazynu z koszykami zebrać potrzebne rzeczy. Potem na stanowisko pakować i wysyłać do klienta. Błyszczących czarnych iPhone wysyła się zwyczajnie bardzo mało. To samo w przypadku większych. Tak jak wcześniej pisałem najwięcej małych czarnych i srebrnych. Statystyki pewnie nie kłamią, ale co to ma do rzeczy? Po prostu u mnie Jet Black nie sprzedaje się tak dobrze, lub akurat w tych zamówieniach, które "zamykam" jak to się mówi w firmie. Nie wiem czy moje obserwacje mają jakieś realne potwierdzenie, tak tylko sobie napisałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jet Black rysuje się od samego wkładania i wyjmowania z kieszeni. Apple o tym uprzedza, pytanie po cholerę coś takiego robić, zeby na półce stało i wyglądało?

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupią czarnego i będą go nosić w czarnym etui, a reszta kupi inne i wstawi w czarne etui... bo to podniesie ekskluzywność.

 

Dla mnie ip7 nie posiada nic wartego uwagi co by zachęcało do przesiadki z ip6s/ip6s plus.

 

Aparat w ip7 plus- wielka cegła nie zachęca do kupienia.

A sam aparat? Do czego? Przecież to nie jest profesjonalny aparat, wystarczy ip6s.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

MKBHD wrzucił właśnie na Instagrama filmik z iP7 Plus z samolotu, gdzie przez okno nagrywa silnik samolotu, ale chodzi o prezentacje OIS, Czapki z głów dla Apple :o

 

https://www.instagram.com/p/BKckuhXDjiy/?taken-by=mkbhd

 

a tu śmiechowy filmik - rozpoczęcie sprzedaży iP7 w Danii

 

http://img.jbzd.pl/2016/09/5a518e5824a90f23163afabcd3193708.mp4

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piszesz o iPhone, czy Marquesie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Samsung Galaxy Note 7 wallpaper :)

 

114af5a0aa8a192b0eeb7fa792dca276.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

a tu śmiechowy filmik - rozpoczęcie sprzedaży iP7 w Danii

 

http://img.jbzd.pl/2016/09/5a518e5824a90f23163afabcd3193708.mp4

Dziwny ten filmik. To nie wygląda na apple store. Nie ma loga jabłka nad sklepem, obsługa nie jest ubrana w niebieskie koszulki także z logiem apple. Piątkowa sprzedaż iphone'ów miała być dostępna tylko w oficjalnych salonach. W dodatku takimi ceregielami nie rozpoczyna się sprzedaży nowego iphone'a, według wytycznych obsługa sklepu stoi po obu stronach wejścia i zaczyna klaskać niczym nasi rodacy po wylądowaniu w Hurghadzie.

 

Przed oficjalnymi salonami w tym roku takich kolejek jak w latach poprzednich nie było ze względu na to, że telefon mógł zakupić tylko ten, kto wcześniej dokonał rezerwacji i dodatkowo każda osoba była umówiona na konkretną godzinę. Możliwe też, że był mniejszy popyt, ale trzeba czekać na jakieś dane ze sprzedaży. 

Pewnie zdecydowali się na taki krok bo np. chyba rok temu albo dwa była kolejka w Dreźnie, ludzie stali od północy :D , a rano wpadła grupka osób o "południowej urodzie" i zajęła pole position :D .

Jeśli się ktoś dziwi po co oni czekają jak te pajace całą na noc na te telefony. W Berlinie przed sklepem były osoby skupujące iphone po cenie zakupu + 250 euro extra...

Miejsce zajmowane przez mini jacka pozwoliło na zamontowanie tam tego sliniczka tapticengine i coś jeszcze tam jest...

 

http://www.theverge.com/2016/9/16/12941040/iphone-7-teardown-plastic-behind-where-headphone-jack-used-to-be

 

"As pictured above, you can see a piece of plastic sits behind the ingress protection (waterproofing!), right where the headphone jack would have been. And (update!) according to Apple it's a "barometric vent." Apparently adding all the waterproofing to the iPhone 7 and 7 Plus meant that it was more of a sealed box, and so to be able to have an accurate and working barometer, Apple used that space. The barometer is the thing that allows a phone to measure altitude, and Apple points out that on the iPhone 7 it can measure even minor changes like climbing a flight of stairs."

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.