Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kupując Xiaomi za ponad 2000 zł trzeba coś tam pisać do producenta z prośba o odblokowanie, a i tak nawet nie ma sklepu z aplikacjami google i trzeba wgrywać/system zmieniać czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz Xiaomi w takiej cenie? Jak kupujesz z wysyłką z Polski to sprzedawcy wgrywają sami. 

+aa.. chodziło Ci o wersję ceramiczną?

Edytowane przez pitzmaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A to nie jest tak, że jak kupujemy z Chin to każdy przychodzi z ich softem i bez usług Google? Bez względu na producenta i wersję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego byście polecili małego smartfona (rozmiarami w okolicach iPhone'a 4s)? Budżet tak do 1 tys., przy czym może być używka. Co do systemu nie mam żadnych preferencji. Telefon do dzwonienia, smsowania i interentów - żadnych fikuśnych czynności nie przewiduję.

Żadnego :D Ja bym go nie zmieniał...nic lepszego w tych rozmiarach nie ma. Jedynie ip se, przez pierwszy tydzień wydawałby się dziwnie duży, ale się przyzwyczaisz. No chyba, że stary 5s, ale tam bateria jest tak samo tragiczna jak w 4s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jak kupujemy z Chin to każdy przychodzi z ich softem i bez usług Google? Bez względu na producenta i wersję?

 

Teraz chyba Xiaomi wszędzie instaluje wersję global, gdzie jest język PL - czy są jakieś wyjątki to trzeba by doczytać. Kiedyś wersji global nie miał bodaj Mi 4c, który miał być przeznaczony tylko i wyłącznie na rynek chiński. Ale potem miało coś się zmienić... Jak pisałem, trzeba doczytać, albo niech posiadacz Xiaomi się wypowie :)

 

Co do softu, to wiem, że jakieś chińskie badziewie instalowane jest przez dystrybutorów, ale ponoć bezproblemowe można to usunąć.

 

No i usługi google (jeśli ich nie ma ):https://miuipolska.pl/forum/topic/9613-instalacja-us%C5%82ug-google/

 

A co do Xiaomi, to ja chętnie bym zanabył ich notebooka Xiaomi Air, w wersji z 12 calowym wyświetlaczem.

Niestety, ale tu na pewno byłby dowalony nie tylko VAT, ale i cło...

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że w romie global Google apps są już od razu

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jak kupujemy z Chin to każdy przychodzi z ich softem i bez usług Google? Bez względu na producenta i wersję?

Są sprzedawcy na allegro,którzy mają wysyłkę z Chin, ale telefon przychodzi gotowy do użycia przez Ciebie zaraz po wyjęciu z pudełka jak LG czy Samsung.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się klarować obraz nowej słuchawki. Po dzisiejszym reasearchu rozważam między Honor 7 vs Lenovo Moto X Style (ew Play). A Wy co doradzicie?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z tej dwójki wybrałbym Motkę. Duża, ale fajnie leży w ręku, super materiały i wykonanie. Bardziej mi się podoba. Do tego lepszy ekran. Aparaty główne te same i technicznie też od siebie nie odbiegają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyświetlacze ? Kolosalna różnica na + dla motki, ale gruba ona :o Jak dorzucisz jakas gume, to pod 1.3 cm sie zrobi, duuużo.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewnetrznie i rozmiarowo obstawiam Honora tylko mògłby mieć czytego amdroida. Obecnie używam fona 5,7" i dla mnie za duży. Nie widzialem żadnej sluchawki na żywo ale podobno rzeczywiscie motka dobrze leży w dłoni pomimo rozmiaru.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A wyświetlacze ?

 

Oba IPS, dlatego pisałem, że Moto lepsze, ale tylko pod względem ppi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 8ej rano probuje wrzucic 6.0 na swojego G3, zeby zobaczyc czy moze oczaruje mnie na nowo i odechce mi sie zmieniac tel z czystej proznosci, ale ni.ch*ja mi nie idzie. Staje na 9% i pc wyrzuca komunikat ze tel nie jest podlaczny. Kurwicy zaraz dostane


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja motki odrzucam na wstepie, ten design całkowicie mi nie odpowiada... co więcej są strasznie grube jak na obecne realia. Amoled byłbym najlepszy ale skoro oba mają IPS to niema  za dużej różnicy. Hińskie IPS przede wszystkim w Xiaomi są całkiem dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple też ma fabryki w Chinach , negowanie chińskiego sprzętu tylko z powodu lokalizacji jest ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przecież nikt nie neguje :) w zasadzie poza LG to już chyba wszyscy robią w Chinach w tych samych fabrykach. Nie wiem jak na obecną chwilę BlackBerry, ale ostatni model jaki miałem był madziarski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek - mam LGL9  Made ich China....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czyli chyba nie ma takiego producenta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udalo mi sie zrobic update do 6.0, dostałem kurwicy, w wyniku powikłań mam zbity drugi raz ekran w moim LG. Szkoda, że tym razem dotyk działa, miałbym wymowke do kupna nowego tela.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udalo mi sie zrobic update do 6.0, dostałem kurwicy, w wyniku powikłań mam zbity drugi raz ekran w moim LG. 

 

Może pomyśl jednak nad ajfonem?

Co, jak co, ale tam aktualizacje nie robią takiej kaszany, że efektem jest rozbity ekran  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się klarować obraz nowej słuchawki. Po dzisiejszym reasearchu rozważam między Honor 7 vs Lenovo Moto X Style (ew Play). A Wy co doradzicie?

Mam X play, wybrałem że względu na większą baterię i polecam.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam X play, wybrałem że względu na większą baterię i polecam.

 

Tapaltak

Dzisiaj czytałem jego recenzje. Wydaje sie ciekawą opcją z uwagi na duży aku, ergonomiczny kształt, czystego androida i cene 1089 pln w x-kom.

Tylko czy jest sens zmieniać z SGS3 Note 3 gdzie ma 3/32 vs 2/16 w X Play.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tylko czy jest sens zmieniać z SGS3 Note 3 gdzie ma 3/32 vs 2/16 w X Play.

 

Nie ma. Robisz krok w tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie kartę pamięci dokupisz. X play nie laguje, działa płynnie, nie wiem jak samsung bo nie mialem

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem jak na obecną chwilę BlackBerry, ale ostatni model jaki miałem był madziarski.

Nie wiem gdzie Blackberry wyprodukował model Priv, ale następne po nim robi dla nich Alcatel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.