Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Temat muzyczny całkiem fajny, ale brzmienie gitar w ogóle mi się nie podoba. Jest jakieś płaskie, a dźwięk ogólnie plastikowy. Słabo to brzmi, moim zdaniem.

Czyta się to conajmniej dziwnie wiedząc, że Parsons ustawiał dźwięk dla jednego z najlepszych albumów wszech czasów - The Dark Side of the Moon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mi ten kawałek kojarzy się z latami 90tymi i Chicago Bulls  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Temat muzyczny całkiem fajny, ale brzmienie gitar w ogóle mi się nie podoba. Jest jakieś płaskie, a dźwięk ogólnie plastikowy. Słabo to brzmi, moim zdaniem.

 

Efekt na pewno zamierzony - może się podobać lub nie :) Z pewnością nie można zarzucić Parsons'owi braku profesjonalizmu. Ja np. nie przepadam za dźwiekiem gitary Knopflera, wolę np. Gilmour'a czy Latimer'a.

 

edycja: mój nr 1 Parsons'a to :

 

 

 

Tu już chyba nie będzie uwag co do brzmienia :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne i najlepsze jak dla mnie, wykonanie tego pięknego utworu:

 

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowler

Czyta się to conajmniej dziwnie wiedząc, że Parsons ustawiał dźwięk dla jednego z najlepszych albumów wszech czasów - The Dark Side of the Moon :D

alan parsons project - kapela kultowa, szczególnie trzy pierwsze płyty.

 

Rewelacyjne i najlepsze jak dla mnie, wykonanie tego pięknego utworu

Gabriela cenię, szczególnie za genesis, ale też za 'so' ,'us' i jego płytę z coverami klasyków:

szczególnie za ten kawałek, tak bardzi mi dzisiaj bliski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

post-6402-0-35162400-1537386786_thumb.jpg

Z formatu HD, podgrzanego lampami...miód :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Czyta się to conajmniej dziwnie wiedząc, że Parsons ustawiał dźwięk dla jednego z najlepszych albumów wszech czasów - The Dark Side of the Moon :D

Opisałem to, co słyszę. Brzmienie gitary jest płaskie jak decha, tak uważam. Pink Floyd to inna historia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parsons dziwnie robił własne płyty. Ale i tak w 90% słucham "Tales of Mystery...", potem "Gaudiego" :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

U mnie dzisiaj znowu polskie granie. Po agresywnym Decapitated, czas na relaks przy muzyce Riverside...
 


 
Swoją drogą prześwietna płyta, jedna z moich ulubionych. Przy okazji, 28 września Riverside powraca z nową płytą.
 

 

 
:) Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord


 
Szkoda, że obecny Decapitated gra bez Kerima Lechnera. Świetny perkusista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada może konto premium na Spotify? Warto je wykupić? Co dostajemy w wersji premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada może konto premium na Spotify? Warto je wykupić? Co dostajemy w wersji premium?

Mój syn ma i polecam :)

Brak reklam i lepsza jakość dźwięku (to największe plusy), na komórce możliwość odtwarzania jak chcemy (w wersji podstawowej tylko odtwarzanie losowe w playlistach), współtworzona playlista (można udostępnić swoją i każdy może dodawać swoją) i kilka innych.

Możesz przetestować wesję premium - masz 1 miesiąc za darmo (musisz tylko podłączyć kartę, ale można ją odłączyć, ale musisz pamiętać o dezaktywacji premium!).


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 pln/miesięcznie. Dla studentów są fajne zniżki :)

Do konta premium dodam jeszcze możliwość odtwarzania offline (możesz pobrać albumy/utwory na playlistę).


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dużo słuchasz muzy, to naprawdę fajne rozwiązanie, z ogromną bazą utworów.

Jedynym minusem jest brak możliwości odtwarzania na kilku urządzeniach jednocześnie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne i najlepsze jak dla mnie, wykonanie tego pięknego utworu:

 

 

Jakoś rzadziej zawsze słuchałem Gabriela i Genesis. Ostatnio wolę nawet wybrane utwory (nie wszystkie rzecz jasna) z płyt, gdy rządził już Collins. Jak słucham Gabriela, to głównie ze względu na fajnego gościa, który zazwyczaj gra u niego na basie ;)

 

Ale jest kawałek, który wywołuje u mnie zawsze dreszcz:

 

 

To jeden z tych wielu momentów w kinie Scorsese, w których muzyka pojawia się w idealnej sekundzie, perfekcyjnie zharmonizowana z rytmem i treścią sceny.

 

U mnie dzisiaj stary, dobry Tool i ich doskonała płyta Ænima, która nawet po 22 latach od daty wydania brzmi całkiem świeżo.

 

 

Wyjątkowe wydawnictwo.

 

Dobry zespół, "Undertow" i zwłaszcza "Lateralus" równie udane. I covery "You Lied" i "No Quarter". Nużyły mnie tylko te ich wywody o lakrymologii.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Tak sobie właśnie skojarzyłem, że w tym roku minęło 100 lat od śmierci Claude Debussy, co zmotywowało mnie do przypomnienia twórczości francuskiego kompozytora...

 

Piękny utwór.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś rocznica śmierci jednego z najlepszych perkusistów ever  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.