Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

KOMUNIKATY PARTYJNE

Rekomendowane odpowiedzi

Da się - tylko trzeba odczekać 15 minut - jeśli nikt w tym czasie nie przedzieli nam swoim postem to dodamy drugi pod swoim  :)

Takie zabezpieczenie przed blogerami - pisząc w ciągu jeden po drugim automat wszystko zsumuje - fajne rozwiązanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chcę zapytać , czy mógłby mi ktoś pomóc ? nie mogę w opcji  [ Dodaj pliki ] nic zrobić ; nie działa- pod spodem pisze  : Problem z wysłaniem ? Spróbuj przełączyć na standardowe wysłanie plików ;    a jak to należy zrobić ? :(

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum ma ostatnio problemy techniczne, może spróbuj jutro.

no tak, ale mimo to dzieje się tak już od paru dni :( poczekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Chcę zapytać , czy mógłby mi ktoś pomóc ? nie mogę w opcji  [ Dodaj pliki ] nic zrobić ; nie działa- pod spodem pisze  : Problem z wysłaniem ? Spróbuj przełączyć na standardowe wysłanie plików ;    a jak to należy zrobić ? :(

wybrać opcję standardowego dodawania plików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

a gdzie to mam klikać :(

klikasz napis: spróbuj przełączyć na standardowe wysyłanie plików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

klikasz napis: spróbuj przełączyć na standardowe wysyłanie plików

dzięki, działa już :)

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości co się wydarzyło w dziale kupię????? Widziałem poranny post Burego, potem odpowiedź Chrapka, dyskusji która wywołała jakąś burzę nie zdążyłem przeczytać, stwierdziłem wycięcie dyskusji nt. oryginalności tarczy wystawionej przez mnie Newy, a teraz Roman zamknął cały wątek?  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jak to jest, że w zamkniętym temacie "kupię, sprzedam..." po komunikacie MOD-a pojawił się post ?  A temat wciąż zamknięty ;) Był na chwilę otwarty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że w zamkniętym temacie "kupię, sprzedam..." po komunikacie MOD-a pojawił się post ?  A temat wciąż zamknięty ;) Był na chwilę otwarty ?

Ja przeniosłem z niewłaściwego tematu i chwilowo go ukryłem aż do otwarcia tematu przez Romana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mam daleko. Przyszedłbym z litrem choć mi nie smutno. Ja zawsze pije na wesoło :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Czyli tylko gregch z flaszką, a Wy dwaj na krzywy ryj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może już zaczynamy dojrzewać do jakiegoś forumowego spotkania podstolika radzieckich czasomierzy ?


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam flaszkę mam, ostatnio robiła za podpórkę dla nakrętki od Gregha :) jeszcze nie napoczęta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

W temacie forumowych tematów ;)

 

Niech se tam te "Ruskie okazje..." zostaną w jakiejkolwiek formie, kto chce niech sobie pisze/

 

Ale mam propozycję by oprócz działu "Kupię - sprzedam" mógł funkcjonować dział "Wymienię" (nazwa/tytuł tematu dowolny)

 

Wymiana dotyczyła by całych zegarków, podzespołów i części zamiennych, ale każda oferta musiała by być bardzo konkretna i jednoznaczna oraz nie powodować dodatkowych skutków finansowych. Czyli wymiana "łeb w łeb", koszty przesyłki i tak się zrównoważą.

Np. Wostok Precyzyjny - wymienię na Poljota DeLuxe. Albo odwrotnie.

Pierwszy oferent daje foto i w miarę dokładny opis swojej oferty oraz opis (foto) oczekiwanego przedmiotu wymiany.

Reszta uzgodnień na PW, nie w temacie.

 

Taka formuła od kilku lat funkcjonuje z dużym powodzeniem np. na ruskim forum.

Łatwiej coś znaleźć niekoniecznie kupując ;)

Łatwiej pozbyć się nadmiaru czegokolwiek niekoniecznie sprzedając na Alle ;)


A uszczęśliwić można wielu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Powstała ankieta, ruch na forum, ale ja młody i głupi jestem ;) Rozumiem, że część kolegów jest przeciwna wrzucaniu wszystkich ofert (ebay, OLX, licytacje i kup teraz itd) do jednego worka. Wiadomo, że rozmawiamy o egzemplarzach wartych uwagi z jakieś względu (stan, częstość występowania itp) to niestety przez holowniki na zwykłej aukcji nawet pospolity rarytasik osiagnie absurdalną cenę na aukcji. Może w takim razie rozdzielić "Okazje" na dwa wątki gdzie w jednym będą rzeczywiste okazje cenowe, a w drugim zegarki warte zawieszenia oka.

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Bałagan się zrobi jeszcze większy niż jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się  :)

 

Natomiast co do propozycji zamian - jakoś nkt nie podłapał tematu. Niby trzy + są ale nikt sie nie wypowiedział.

Moim zdaniem akurat w tym przypadku można byłoby wydzielić wątek "zamienie"

Ale musi być więcej opini na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Zgadzam się  :)

 

Natomiast co do propozycji zamian - jakoś nkt nie podłapał tematu. Niby trzy + są ale nikt sie nie wypowiedział.

Moim zdaniem akurat w tym przypadku można byłoby wydzielić wątek "zamienie"

Ale musi być więcej opini na ten temat.

Nic na siłę. Nie ma zainteresowania to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.