Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sleza

zegarek klubowy 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi się w końcu coś lepszego klubowego, np. Dornbluth 99.1 lub Zenith Captain Central Second

 

990107-1.jpg

 

amarch10.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito trzy posty wyżej masz info ze w 2014 ma być Dornbluth.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, już dawno temu rozmawiałem o tym projekcie z Darkiem. Napisałem jaki zegarek mi się marzy jako klubowy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2014 będzie to specjalnie dla nas limitowana i stworzona seria Dornbluth

Cena poniżej 5000 euro

Szczegóły wkrótce

 

Troszku sporo kasy, jednak od pewnego czasu ja również myślę o Dornbluth,może by się udało...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie logo KMZiZ i numer bedzie na wachniku , może jeszcze imię i nazwisko. Cos mi sie wydaje ze to bedzie bardzo mała limitacja :) chociaż pokazany przez Ciebie Zenith jakoś bardziej mi pasuje.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się w końcu coś lepszego klubowego, np. Dornbluth 99.1 lub Zenith Captain Central Second

 

990107-1.jpg

 

amarch10.jpg

Zenith prezentowany przez Carlita jest super...... ;) ,taki klubowy chetnie bym nabyl.....

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie logo KMZiZ i numer bedzie na wachniku , może jeszcze imię i nazwisko. Cos mi sie wydaje ze to bedzie bardzo mała limitacja :)

Coś w ten deseń :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiele innych możliwości to za bardzo nie ma , ingerowanie w tarcze przy takim zegarku byłoby nie na miejscu .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ja bym w ogóle tarczy nie ruszał, ewentualnie zamiast malowanych, nakładanie indeksy (cyfry) w kolorze wskazówek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to właśnie Klaudiusz zamawiał do swojego egzemplarza tarcze z nakladanymi indeksami - wygląda naprawde dobrze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym ze wyglada dużo dostojniej i bardziej elegancko niż malowane . Przy tej cenie zegarka to powinno być obowiązkowo.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Junghans jest naprawde piękny, kto wiem, czy sam bym się na takiego nie skusił :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PleAmaR+00.jpgtumblr_lxax9dhebm1r3pv4qo1_1280.jpgenicarjx3.jpgJa bym uderzył w coś uniwersalnego, praktycznego. Myślałem o jakimś compressorze w stylu longines legend diver( i do koszuli i diver) z kompilacją alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Junghans. Uważam, że to właściwy kierunek poszukiwań.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena około 5 tyś ojro za zegarek forumowy ? Panowie ile wy ich chcecie zakupić ? 5 sztuk ? :D( mówię oczywiście o projekcie na 2014)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena około 5 tyś ojro za zegarek forumowy ? Panowie ile wy ich chcecie zakupić ? 5 sztuk ? :D( mówię oczywiście o projekcie na 2014)

I to sie nazywa prawdziwa limitacja a nie jak np. w rosyjskich limitacja kilka tysięcy i potem reedycja :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 10 sztuk, to wystarczająca limitacja w przypadku Dornblutha.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito to chyba sam bedziesz musiał kupic kilka sztuk :) obym nie byl złym prorokiem . Za projekt trzymam kciuki .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, sadzę, że znajdą się chętni.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tak zaporowej cenie Dornblutha rosną szanse Junghansa. I dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro 2014 rok bedzie taki zacny to w roku 2013 proponuje garniturowca do max 5 000zl limitacja 25-50szt.. 10 000 zl sie nie oplaca bo juz mozna dolozyc te kilka tys do projektu na 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tak zaporowej cenie Dornblutha rosną szanse Junghansa. I dobrze

Kolego, Dornbluth i tak będzie, tylko, że 2014 :) W tym wątku są plany na 2013, co i tak jest ciekawe, bo jeszcze projekt 2012 nie został zakończony ;)

 

10 000 zl sie nie oplaca bo juz mozna dolozyc te kilka tys do projektu na 2014.

Kilka... raczej ponad 10 tys. trzeba by dołożyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.