Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sleza

zegarek klubowy 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zegarki to takie coś na ręku - okrągłe!!! Przepraszam wszystkich inaczej myślących - sorry... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak. Napisze do eposa czy sie podejma i za ile? Moze sie uda w 3k zmiescic jesli zmiany nie beda znaczace. Mozecie tez szukac dalej producentow i dowiadywac sie czy sie podejma limitacji. Dla mnie limitacja to: certyfikat nr na deklu lub kopercie.

 

Brawo. Czekam na info. :)


Szczęśliwi Czasu Nie Liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zegarki to takie coś na ręku - okrągłe!!! Przepraszam wszystkich inaczej myślących - sorry... :)

Poważnie ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć tym wszystkim Patkom, Jaegerom i innym takim firemkom, żeby zweryfikowali swój pogląd, czym jest zegarek ;)

 

A tak na serio - rozumiem, są różne gusta, tyle że naostrzyłem uszy jak zaczęliście pisać o garniturowcu i myślałem że to pójdzie w jakąś interesującą stronę. Ale jak powstanie kolejny okrąglak, automat na ecie i to jeszcze w typowym rozmiarze 40 czy więcej, to mniej będzie miał wspólnego z garniturowcem. Ale trzymam kciuki za projekt i będę się przyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... tam te Pateki czy inne Jagery to widać sie nie znają :) Epos to jest firma - robi okrągłe zegarki , szacun :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet emoticony są okrągłe!!! :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos?hmmm byla juz Glycine, Squale teraz Epos?nie do konca mi sie to podoba...po za tym naprawde nie mozemy zrobic cos wyjatkowego?musi to byc znowu pospolite?nie da rady wymyślić czegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie upieram ani przy marce, ani przy kształcie. Ważne, aby stosunek cena/jakość wykonania były na odpowiednim poziomie. Wiem, że epos jest firmą, której można zaufać w tej kwestii (moja żona ma eposa na 2892-2 i sobie chwali) i dlatego zaproponowałem zegarek od nich. Poza tym wiem, że kolega Tik Tak ma dobry kontakt z producentem, co gwarantuje z kolei prawidłowy przepływ informacji w relacji producent-my. Forumowego eposa jeszcze nie było, więc może przyszedł czas...

 

Modyfikacje przecież mogą być spore. Przede wszystkim zdobienie mechanizmu, może cały przeszklony dekiel, może nie... To są kwestie do dyskusji... Można (i z tego, co widzę nawet trzeba) wykreować bazę na klasycznego garniturowca. Grubości nie zmniejszymy niestety, ale rozmiar według mnie jest chyba optymalny (w innym wątku na forum, w ankiecie na temat optymalnego rozmiaru garniturowca prowadzi opcja 38-40 mm).

 

Oczywiście jeśli ktoś ma lepszy pomysł, poparty dobrymi argumentami, to czekam :)

 

P.S. Mnie też bardziej podobał by się jakiś Zenith, ale bądźmy realistami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos?hmmm byla juz Glycine, Squale teraz Epos?nie do konca mi sie to podoba...po za tym naprawde nie mozemy zrobic cos wyjatkowego?musi to byc znowu pospolite?nie da rady wymyślić czegoś innego?

Wiesz... można by było spróbować z Chronos-Art. Wtedy byłoby baardzo wyjątkowo, super jakościowo i made in Poland na dodatek, ale czy na kieszeń przeciętnego Forumowicza? :unsure: No cóż... nie mówię nie, ale jestem sceptyczny w tej kwestii... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... można by było spróbować z Chronos-Art. Wtedy byłoby baardzo wyjątkowo, super jakościowo i made in Poland na dodatek, ale czy na kieszeń przeciętnego Forumowicza? :unsure: No cóż... nie mówię nie, ale jestem sceptyczny w tej kwestii... :(

 

Akurat to jest świetny pomysł! Należałoby zapytać p. Pawła, czy podjąłby się realizacji projektu i za jakie pieniądze. Nie dość, że byłoby oryginalnie i polsko, to jeszcze zegarki pochodziłyby od jednego z forumowiczów.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze to super pomysl. Teraz ktos musi sie dowiedziec czy osoba by byla zainteresowana i ustalic warunki finansowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwocie jaką ustaliliśmy projekt z Chronos-art nie jest realny. Takie jest oficjalne stanowisko producenta.

 

Pozostaje Epos.

 

Chyba ze ktos ma jeszcze jakas propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym, że w deklarowanej kwocie Chromos-Art nam nie wykona zegarków to byłem pewny. Pytanie jest chyba inne - czy chcemy wlasnie tego producenta (cena bazowa automatycznie rośnie o kilka kpln). Dlatego napisałem wcześniej, że przeciętnego Forumowicza nie będzie stać na takie uszczuplenie portfela ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie wiedzialem o jakiej kwocie mowimy dokladnie w przypadku Chronos-Art. Ale kontakt z producentem naprawde mily. Chyba skorzystam prywatnie :)

 

To jak napisalem wczesniej zostaje Epos ale temat caly czas jest otwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raymond-weil-maestro-watches.jpg

 

To jest super opcja IMO, ale nie wiem jak kwestia dogadania się z RW... Co myślicie?


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna wieksza firma, bez specjalnych znajomosci nie wyprodukuje wam mniej niz 100zegarkow. A aby uzbierac 100 chetnych na klubowca musialby on koosztowac max 1000zl. Raymond Weil to spora firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epos spoko ale rozmiar 39...slabo nie moze byc czegos >40?

 

Jestem podobnego zdania ,zwłaszcza po obserwacji mankietów panów menedżerów i designerów na targach SIHH 2013 ,mają zdecydowanie duże i mało dyskretne zegarki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ideał w swojej klasie cenowej to ten Ebel :

post-27475-0-26375200-1359375096.jpg

post-27475-0-17745000-1359375385_thumb.jpg

post-27475-0-30345100-1359375396_thumb.jpg

post-27475-0-46099900-1359375408.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ideał w swojej klasie cenowej to ten Ebel

Bardzo elegancki, a przy tym oszczędny wizualnie. Niestety cena podstawki (Ebel 100) jest znów moim zdaniem zbyt wysoka, jak na nasze forumowe warunki... :unsure: (cena ca. 6000zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a któraś z niemieckich firm z Glasshutte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.