Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Obywatel

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Witam, czy ma ktoś takiego Citizena i mógłby się pochwalić fotkami? Chciałbym zobaczyć go na innych niż reklamowe zdjęciach, jeśli to możliwe może przy okazji ma ktoś do sprzedania?
 2. Vat to też 23% z ceny przedmiitu plus wysyłki, więc łatwo policzyć. A cło to grosze.
 3. Ja jeszcze chcę dodać, że okienko daty w Balticus Grey Seal I wcale nie jest za małe. Wg mnie ok
 4. Jak skrócić bransoletę meshową z Balticusa? Ma ona skręcane ogniwa. Kręcę śrubokrętem i tylko się śrubki obracają. Nigdy wcześniej nie miałem mesha, a nie chcę też kombinować za bardzo, żeby nie narobić zbędnych rys. Edit: już wiem, tylko na początku nie szło odkręcuć i zdziwiłem się, że nie działa ten sposób. Edit2: dowiedziałem się o innych bransoletach typu mesh. Okazuje się, że się je tnie, aby uzyskać odpowiednią długość, a tutaj mamy ogniwa skręcane, więc jest to na plus. Na minus, że wykończenia brnsolety nie są na jakimś najwyższym poziomie. Chociaż ja na brnsoetach mesh się nie znam. A jako że to jest dodatek do fajnego naprawdę grubego paska to ja się cieszę
 5. Sprzedam Balticusa Grey Seal w kolorze szarym. Mam go tylko jeden dzień, ale niebjest w moim stylu jednak. Tylko raz go przymierzałem. Oczywiście cały komplet do niego jest w cenie, czyli faktura, pudełko i brnsoleta mesh. Stan sklepowy. Cena 1650.
 6. Obywatel

  Twoja kolekcja!

  Ładna ta Rterna Kontiki. To ona wzorowała się na turtle seiko czy na odwrót?
 7. Skoro temat to też "kupię", to ogłaszam, że kupię Balticusa Grey Seal. Ps. Nie linczujcie mnie, że z czymś współczesnym wyskoczyłem wśród tylu wintydży.
 8. Obywatel

  Twoja kolekcja!

  Górny rząd, zegarek trzeci licząc od lewej. Chyba o Eterne
 9. Ja nie rozumiem, żeby robić jakieś odliczania, tajemnice i niespodzianki z zegarkiem, który się kupiło, biorąc pod uwagę, że nikogo to nie obchodzi aż tak, zegarek nie jest jakimś białym krukiem i do tego to całe odliczanie wyraża się w tym brzydkim kartonie. Po prostu mnie to drażni, nie chcę nikomu odbierać przyjemności. Chociaż zegarki są bardzo ładne
 10. Obywatel

  Twoja kolekcja!

  Co to za zegarek 3. po prawej od góry?
 11. Obywatel

  Policzmy SUMO

  Po zdjęciach denver47 widać, że ma drugie hobby drenujące kieszeń - fotografia
 12. A Seiko i Citizen skąd mają swoje lumy? U nich dobrze działają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.