Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Markiza

Użytkownik
 • Content Count

  471
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

204 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

462 profile views
 1. Już tyle razy czytałam w klubie o zmienianiu bransolety na paski. Oraz o zamianach z jednego modelu na drugi. Za każdym razem jest to zapraszanie teoretyków do takiej akcji. Tak jak by to było bardzo łatwa czynność i bez żadnych szkód dla zegara i bransolety. Oczywiscie, ze nie jest to rocket sience, ale łatwe to nie jest. Trochę szkoda trenować na Rolexie.
 2. Myślałam ze oferta była publiczna. Praktykiem bym się nie nazwała. Na codzień tego nie robię. Czasami mam okazje ściągać i zakładać bransolety.
 3. I co z tą bransoletą? Kto powiedział, ze zielono czarny Sub jest zrobiony i pomyślany dla mężczyzn. Ja mam takie szczęście, ze nie jestem wybredna. W każdym Rolexie mi jest ładnie. I wygodnie.
 4. Ja tez chce widzieć jak szybko i bezpiecznie zmieniać bransoletę.
 5. Kiedyś go nosiłam codziennie. Teraz mi jest za duży i za ciężki. Ale to wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. To jest moja ostatnia miłość.
 6. Tak jak mam zmienny humor tak samo zmieniam zegary. Często mi się staje nosić dwa na raz. 🤣 Piękny jest ten model. Zostal tylko ten z lini Cellini. Time, Dualtime już zostały wycofane.
 7. Pytanie w sprawie branzolet i narzędzi do ich ściągania. Czy zakłada się zegar do bransolety? Czy bransoletę do zegara? Jaki film na YouTube polecacie na zakładanie bransolety? Ha ha. Wiesz, ze nigdy nie zadawałam sobie takiego pytania. Hihi. Chyba mi to nie grozi. Będę żyła z tym dylematem w pokoju. 🤣
 8. Tak. Są różne możliwości. Nie tylko dla DD. Ale również dla DJ. Wszystko zależy od zamówienia.
 9. Przepiękny. To trzeba mieć w ręce, żeby ocenić tą prace. Obojętnie jakie szczypce się kupuje, trzeba końcówki dopracować. Przy zakładaniu albo ściąganiu bransolety, nie jest ważna jakość szczypców, ale jej końcówek i wprawie w ręce. Jeśli się nie ma wprawy można pokaleczyć najlepszymi szczypcami.
 10. To nie jest plotka. Cytat however, a brand representative has confirmed to aBlogtoWatch that for the first time ever, Rolex will be selling its bracelets to consumers independent of watch purchases. A to jest plotka.
 11. To już się nie mogę doczekać, kto kupi drugą bransoletę do Gmt.
 12. Ale nic, jeśli się nie zna zasad gwarancji i autoryzowanego serwisu.
 13. Ciekawa jestem czy to jest potwierdzone info. Potwierdzone przez kogo? Czy ktoś widział pełny nr referencji każdej bransolety. W katalogu nie ma ceny tylko bransolety. Gdyby Rolex się zgadzał na wymianę w prywatnych ramach bransolety, to co stoi na przeszkodzie, żeby każdy sobie wymieniał sam wkładkę bezela. Raz Batman raz Pepsi. Można tez by było sobie wymieniać tarcze. Raz czarna, raz niebieska, No i raz meteoryt. Mogliby już sprzedawać taki kit i każdy by sobie poskładał na stole kuchennym to co lubi. Nasmarować olejem z oliwek i zamknął nożyczkami. Utopił w wannie, żeby sprawdzić szczelność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.