Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Markiza

Użytkownik
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

151 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Zamiast sobie cały czas dogryzać, to może trochę posłodzę temat.
 2. Tylko kompletną referencją. 😂 Zbyniu!!! Do mnie można mówić w referencjach, w nazwiskach( Gmt) i przezwiskach (pepsi) zegarów. Można tez powiedzieć Batman Oyster i Batman jubile. Tak jak Twój 126710.
 3. Mario!!! Ty się nie mondrój. Juz nigdy nie chce słyszeć o żadnym Batmanie. Trzeba się wyrażać pełną referencją. I zaraz opieprze tego kto mi podpowiada. Za szybko myśli, za szybko gada, i za szybko pisze. 😂🤣🤣🤣😂🤣🤣
 4. No nareszcie. Aż sama byłam zdziwiona, ze wszystko jest ok. 😂 Ale masz absolutnie racje. Zgadzam się. I zrobię poprawki. Batmana w to mieszać nie będę.
 5. Doktorat z RELAXOLOGIE już dawno skończyłam. 😂🤣😂🤣
 6. Yes!!! Hyba nie zrobiłam żadnego błędu. Bo nikt mnie nie zdemolował. Albo jeszcze nie zdążył. 😂🤣😂 Nie wiem czy to pudełko jest oryginalne. Mozliwe. Może jest zrobione na jakąś specjalną okoliczność. Wszystkie zegary są sprzedawane w standardowych zielonych pudełkach, takich jak wszyscy znają.
 7. Nowej generacji Pepsi wyszedł w 2014. I był tylko w złocie. 116719. Mial jeszcze stary mechanizm 3186. Tarcza na nóżkach. Bransoletę Oyster. Krótkie wskazówki. I nie miał małej koronki między Swiss Made. Nowością był oczywiście bezel dwukolorowy. Dopiero w 2018 zrobili nowego pepsi w stali. 126710. W którym wymieniony został mechanizm na 3285. Z tym się wiąże inne mocowanie tarczy na której jest koronka Swiss Made. I dłuższe wskazówki dotykające minut. Oraz nowa bransoleta jubile. W roku 2018 wersja złota miała jeszcze kilka serii ze starym mechanizmem. Root Beer wyszedł 2018. W dwóch wersjach. 126711 i 126715. Z nowym mechanizmem i długimi wskazówkami.
 8. Gratule jeszcze raz. 😀 Próbowałam porównać z moim kolorystykę wkładki. Prawie takie same.
 9. Nikt nie jest idealny. Ale lepiej komuś wsadzić palec w oko, niż sobie samemu. 😂
 10. Pany, wybaczcie mi tą czasami nie sprawną pisownię. Często mnie poprawia mój telefon. I to na całe szczęście. Byłoby gorzej. Poważnie. 🤣 To jeszcze raz napisze. 30 lat nie miałam dużo okazji, żeby pisać po polsku. Od kiedy jestem na tym forum, musicie przyznać, ze się dużo poprawiłam. Nigdy mi nie przeszkadza, ze ktoś mi zwraca uwagę z tego powodu. Co tez wcale nie przeszkadza żebym była MIŁOŚNICZKĄ ROLEXA. 😉 Już poprawiłam. 😜 Artme, Rolex nie robi zegarów dla ludzi z jakimś specyficznym profilem. Kazdy jest jakiś, a Ty nie jesteś jak inni. Nie musisz mnie ocenić . Bo jeszcze mnie nie znasz. 😉
 11. Ja tez widzę, ze się nie rozumiemy. Każdy robi co chce. Można tez trzymać w gablocie. Ale wszystkim jest wiadomo, ze Rolexy są do wszystkich terenów. Ja nie używam młotów pneumatycznych, bo jestem tylko zegarmistrzem. I pisze wyłącznie o podejściu z tej strony. Moje zegary żyją ze mną w każdej sytuacji.
 12. Kąt wygięcia bransolety z koronką na dole jest większy. Czy się skopensuje? Nie wiem. Tak daleko nie robiłam dochodzenia.
 13. Rolexy się rysują tylko od oglądania oczami. A co dopiero jak się ma kurz na paluszkach. To w zupełności wystarczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.