Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Markiza

Użytkownik
 • Content Count

  589
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

350 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

519 profile views
 1. Piekny. Taki tez bym ponosiła. 👏👏👏 Zawsze i wszędzie nosze Rolexa. No czasami Choparda. Pukam w drzewo, jak to pisze. Tez nie jestem ciężko przestraszona. Ale uważać trzeba. Poważnie. Są tam, i jak w innych miastach gangi zegarowe.
 2. To przecież nie Rolex robi innym markom konkurencje. Te modele były zaprojektowane dla wykwintnej klienteli. Linia Cellini jest od bardzo dawna. I jest tylko kroplą w morzu w porównaniu z tradycyjnymi modelami. To nie na tych modelach się robi biznes. Oczywiście. Lange, IWC itp są mniej rozpoznawalne. Zwróć uwagę na kelnerów. Prawie każdy ma Daytone albo Submariner.
 3. Fajnie go zaprezentowałeś. 👏👏👏 To jest ostatnia linia Cellini. Wyszły nie pamietam dokładnie w którym roku. Ale około 10 lat temu. Cellini Time Cellini Dual Time Cellini Moonphase. W katalogu został tylko Moonphase. Dwa pierwsze już są wycofane. Mozna je jeszcze kupić w niektórych AD. Te modele Cellini są na bazie mechanizmu 3135. Bardzo dobry i sprawdzony mechanizm. Koperta jest z masywnego złota. Bardzo ładnie wykończona. Są tez modele z bezelem diamentowym. To jest bardzo klasyczny model. Nie jest popularny wśród fanów Rolexa. Czy on jest konkurencją dla innych marek? Nigdy nie miał być konkurencją.
 4. Super. Trochę Cię poniosło. Od razu najdroższy. Cena katalogowa była 500000frs. Przepiękna sztuka. Tez bym ponosiła. Miałam go kilka razy na ręce. Nazywa się ICE. Tak. Wyszedł. Był robiony tylko na specjalne zamówienia.
 5. Ten jest bardzo ładny, klasyczny i skromny. Piotr, coś bardziej extrawamckiego. Drogiego do bólu. Trzeba mieć marzenia.
 6. Bez żadnych skromności Panowie. Trochę awangardy dla Waszych Pań.
 7. Nieeeeeee!!!!!!!!! ——————————————————— Ładny jest ten mój zegar. Moj Tata, jak widział jaką ładną sukienkę w telewizji, to mówił mojej Mamie, ze taką jej kupi. A moja Mama od razu miała uśmiech na twarzy. Poniewaz ten klub jest wyjątkowo męski, to mam takie pytanie dla Panów. JAKIEGO ROLEXA BYŚCIE KUPILI WASZEJ ŻONCE, GDYBY NIE BYŁO OGRANICZENIA FINANSOWEGO?
 8. 13, to jest mój dzień. Mój Perpetual łazienkowy się zatrzymał. Czas wymienić baterke.
 9. Tolerancja Rolex w nowych zegarach jest -2+2. To jest średnia w 24h, w różnych pozycjach. Jeśli Twój zegar ma co dziennie+4s, to wystarczy go podregulować. ( wszystko zależy od tego w jaki sposób to kontrolujesz, i w jakiej pozycji go odkładasz na noc. Są 4 podstawowe pozycji. I każda może mieć inny rezultat. Dlatego tolerancja jest poddana jako średnia tych czerech pozycji. ) Najlepiej to zrobić w autoryzowanym serwisie. I w dodatku bezpłatnie. Bo gwarancja jest dokładnie na takie przypadki. U nich tez masz bezbolesne otwieranie oraz zamykanie zegara. I oczywiście kontrole szczelności w odpowiednich urządzeniach i z fabrycznymi parametrami. Nowe modele są gwarantowane 5 lat. Doporęczone jest robić rewizje po około 10 latach. Niesamowite!!! 👏👏👏
 10. O!!! to Ty jesteś na tym filmie? Fajne porównanie. Słynny AR. Który bardzo mało widać. 😂 No, ale jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.