Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Markiza

Użytkownik
 • Content Count

  722
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

543 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

884 profile views
 1. Nic nie biorę przed snem. To same przychodzą takie kororowe sny.
 2. Cześć Kolegi!!! Jak się macie? Jak zwykle nikt mnie nie bierze na poważnie. A mnie się na prawdę śnił zegar do tego ubrania. Moje zachcianki nikogo nie wzruszają. Jutro wymaże moją prognostykę.
 3. Moje ŻYCZENIA na nowy rok: CHCĘ cieszyć się rodziną CHCĘ cieszyć się przyjaciółmi CHCĘ mieć bardzo dużo czasu CHCĘ mniej pracy CHCĘ zarabiać dużo szmalu. CHCĘ wyjechać na wakacje CHCĘ być zdrowa CHCĘ dużą łyżkę życzliwości CHCĘ dużo wybuchów śmiechu CHCĘ kilka ziarenek czułości CHCĘ szczyptę uczuć CHCĘ garści złota i srebra CHCĘ maksimum sukcesu CHCE BYĆ SZCZĘŚLIWA I WSZYSTKO... CHCĘ tego samego dla wszystkich mdła Wszystkich Miłośników Rolex. Szczęśliwego Nowego Roku!!!
 4. tłumaczenie automatyczne: Ustawodawca Gruyère zaakceptował w poniedziałek wieczorem sprzedaż gruntów flagowemu producentowi luksusowych zegarków Rolex za 31,4 miliona franków. Rolex będzie mógł osiedlić się w sektorze La Prila w Bulle. Rada Generalna zaakceptowała w poniedziałek wieczorem sprzedaż czterech działek o powierzchni ponad 104 000 metrów kwadratowych światowemu gigantowi luksusowego zegarmistrzostwa, 43 głosami przeciw 5. Pod koniec głosowania Rada Ustawodawcza pochwaliła własną decyzję o sprzedaży tych gruntów za kwotę 31,4 mln franków. Przypomnijmy, że firma z Genewy zamierza wybudować tam nową fabrykę, która ma zostać uruchomiona do 2029 roku. To dobra wiadomość.
 5. Gratkulaki nowych nabytków. Piekne sztuki. I coś na pocieszenie. To jest tłumaczenie automatyczne!!! Rolex chce stworzyć nowy zakład produkcyjny w Bulle z 2000 miejsc pracy Firma Rolex otworzy siedzibę w Bulle (FR). Zakład produkcyjny powinien ujrzeć światło dzienne do 2029 roku dzięki ogromnej inwestycji 19:30 / 1 min. / o 19:30 Po Genewie i Bienne Rolex chce osiedlić się w Bulle. Światowy gigant luksusowego zegarmistrzostwa rzeczywiście wybrał drugie miasto kantonu Fryburg na budowę nowego zakładu produkcyjnego, dowiedział się RTS. Rolex planuje stworzyć tam 2000 miejsc pracy i zainwestować miliard franków. Planowany w strefie przemysłowej Bulle, wzdłuż autostrady A12, ten nowy zakład produkcyjny Rolex powinien zostać otwarty w 2029 roku. Jednak ustawodawca miasta będzie musiał jeszcze zatwierdzić sprzedaż firmie Rolex dwóch działek o łącznej powierzchni 100 000 m2, co odpowiada powierzchni około dziesięciu boisk piłkarskich. Projekt będzie musiał również przejść zwykłe procedury dochodzeniowe. Światowego giganta luksusowego zegarmistrzostwa uwiodło centralne położenie - między Bernem a regionem Jeziora Genewskiego - Bulle i kantonu Fryburg. Tym samym pula do rekrutacji wykwalifikowanej siły roboczej jest bardzo duża. „Projekt o rzadkiej skali” "Projekt o rzadkiej skali jest realizowany w Bulle z prestiżową firmą Rolex, wskazał przewodniczący Rady Stanu Fryburg Olivier Curty. Z kluczem do znaczących inwestycji i bardzo wielu miejsc pracy." „Ten projekt jest na dobrej drodze i władze Fryburga zrobią wszystko, aby się powiódł” – dodał Olivier Curty. Zakończenie projektu w grudniu Rolex, z którym skontaktował się RTS, nie chce komentować sprawy, dopóki sprawa nie zostanie podpisana. Jest to planowane, zgodnie z informacjami potwierdzonymi RTS przez Departament Gospodarki Fryburga, na przyszły miesiąc. Wraz z założeniem firmy Rolex w Bulle, Promocja Gospodarcza we Fryburgu wygrała „jackpot”. Bo oprócz 2000 nowych miejsc pracy, grupa zegarmistrzowska zaoferuje kilkadziesiąt miejsc na praktyki.
 6. Zgadzam się, ze na czarnej tarczy bardzo źle sprawdza się godzinę przy brudnym szkle. Brudne szkło jak jest brudne to antyreflex nic nie pomoże. Można to również zobaczyć przy każdej innej kolorowej tarczy. IMG_9315.MOV Dwustronny antyreflex nie nadaje się do codziennych i terenowych zegarów. Bylby narażony na szybkie zadrapania powłoki. Co wyglada bardzo nieestetycznie. I czego nie da się gwarantować. IMG_9316.MOV Czy ktoś jest w stanie tak drapać swoje szkło, np innej firmy, z antyrefexem. Czy ktoś to może pokazać np na Omega albo Seiko albo inne.
 7. Słyszałam o wszystkich częściach podrabianych. Są bardzo dobre do robienia składaków. Wiesz może dlaczego w Rolexach nie ma obustronnego antyreflexu? Z wyjątkiem Cellini.
 8. Hej Kolegi!!!! Co tam u Was na podwórku? Kłótnie, wrzaski i szarpania. Super. Lubie. Kto lubi, kto nie lubi, komu pasuje, a komu nie!!! JA MAM TAKIE SZCZĘŚCIE, ZE LUBIE WSZYSTKIE ROLEXY. I WSZYSTKIE MI PASUJĄ. Pozdrowiska.
 9. Ale bzdura. Ludziska mają czas się bawić i robić darmową reklamę. I znowu specjaliści analitycy Rolex, wsadzą to na marketing Rolexa. 😂😂😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.