Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Markiza

Użytkownik
 • Content Count

  647
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

398 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

550 profile views
 1. W Milgaussie i Daytonie przeskok daty ma bardzo szeroką tolerancje. To jest bardzo najjjnormalniejsze. 😂😂😂😂
 2. Jestem bardzo zawiedziona. Nie rozumie, dlaczego naturalny przeskok jest z takim opóźnieniem. Absolutnie się nie zgadzam. Jutro robię akcja Data. porzadek musi być!!!!
 3. No i jestem bardzo niezadowolona z przerzutu daty w moich dwóch okazach. +9 i + 7 😩 wcale mi się to nie podoba. Jutro zegary na warzsztat. 😩😂😂😂
 4. Robimy akcja Przeskok daty. Próba!!!!!!! 65654616838__C2F59D26-BDE4-4BAE-AD49-AAF285252F42.MOV
 5. Grygos, to wszystko zależy od tego jak to sprawdzasz. Tolerancja przerzutu daty jest -2min+ 1min. Jak to sprawdzasz? Czekasz o 24 w nocy kiedy przeskoczy? Czy przekręcasz wskazówkami? Powinno się sprawdzać- kręcąc wskazówkami do przodu. I po malutku. Gratulki. Piękna sztuka. 👏👏👏
 6. Bardzo Cię przepraszam, ale dopiero teraz widzę Twoje pytanie. Tak z głowy odpowiem. A jutro postaram się potwierdzić. 126xxx i 124300 baza koperty jest taka sama. Mają inne wykończenie. 126 polerowane a 124 matowe. Różnią się szkłem i bezelem. Rozstaw między uszami jest ten sam. profil koperty między uszami jest taki sam.
 7. Haha. No właśnie!!! Ktos nie umiał jej namalować prosto. 😃
 8. 16234 Takiego koloru tarczy nie widziałam w tym modelu. Ale, nie ten kolor najbardziej mnie bije w oczy, ale promień rozstawy kamieni i korony. 116610LV vert jak najbardziej ładny.
 9. Żadnej magii nie ma. Po prostu jest luz. Dlatego nie rozumie problemu z bezelem który nie centruje.
 10. Deepsea ma taki sam system jak Submariner. Czy już widać skąd jest ten luz. FullSizeRender.mov
 11. Widzę ze znowu dyskusja o centrowaniu bezela. No wiec w każdym Subie i każdym Gmt jest luz w lunecie. I nie tylko w Yacht master tez. To jest zupełnie normalne. Tak jest zrobiona konstrukcja bezela. To jest np Gmt
 12. Tak. Robili różne tarcze na zamówienia. i tez z różnymi kamieniami i herbami. Tych dekoracji akurat nigdy nie miałam w ręce. Za pieniądze wszystko się kupi. Byla tez kolekcja 1001 nocy. Jak na razie nigdzie o niej nie słychać. Piękne są i bardzo rzadkie takie tarcze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.