Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Toho

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    62
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

159 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Ostatnie wizyty

12677 wyświetleń profilu
  1. Toho

    Pogadajmy o samochodach :-)

    No dobra, to tez:)
  2. Toho

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Duzo filozofowania... Czy jest obiektywne piekno? Jest: 911. Dziękuję za uwagę:)
  3. No w sumie racja ale JFK dostał na urodziny DD od Marilyn Monroe i na dodatek zaspiewała mu "Happy Birthday" - samo to tworzy legende. OK, moze niekoniecznie legende samego zegarka:)
  4. Toho

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Dla mnie najpiekniejszym autem jest Brera, GTV ścisła czołowka.
  5. Toho

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Co do 7. Byłem na tej premierze i na zywo ten nowy przód jest jeszcze gorszy niż poprzedni. Zmiana z tyłu na plus. Wnętrze - o ile w ix3 wygląda ok, to tutaj troche nie pasuje, potrzeba będzie troche czasu żeby sie przyzwyczaić. W tej klasie powinno byc bardziej stonowane.
  6. Toho

    Klubowicze biegają :)

    Gratulacje. Medal taki typowo rzeszowski:)
  7. Nie sądze, żeby ten zegarek u Ciebie przetrwał ponad pół roku. Dla mnie wygląda jakbyś od żony pożyczył,
  8. Toho

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Jezeli lubisz samochody to nie masz wyjscia, musisz miec 911.
  9. Jeszcze 2 osoby i zapelnimy caly przedział 1 klasy.
  10. Nic. Natomiast nie ma sie co zżymać na to, że pokazują one jedno ekstremum życia w Polsce. Taką sobie wybrał niszę, ludziom sie to ewidentnie podoba. Mi zresztą także.
  11. Po dokładnie przeciwnej stronie tematyki i klimatu filmów Smarzowskiego są tzw. komedie romantyczne jak Listy do M czy cos podobnego, gdzie ten swiat jest bez wad i wszyscy maja piekne kuchnie, widok na most świętokrzyski i kolorowe ubrania. Tak samo to prawdziwe jak to co robi Smarzowski, z tym, ze chyba jednak troche głupsze.
  12. Tak, to oczywiście przesada z tym Ojcem Chrzestnym, miał jeszcze pozniej kilka wybitnych ról, natomiast Michael Corleone, szczególnie w części 2, to jest coś zupełnie wyjątkowego.
  13. Co do Smarzowskiego to podzielam powyzsze opinie, tak, jest dosc przewidywalny ale z drugiej strony jego filmy są po prostu dobre i zawsze warto je zobaczyć. Natomiast co do Ala Pacino, ja mam wrażenie, że jego aktorstwo od wielu lat polega na tym, że wydziera sie niemiłosiernie w każdej scenie, jest to dla mnie duzo bardziej męczące niż filmy Smarzowskiego.. Tak jak Metallica skonczyla sie na Kill'em All (:)), to dla mnie Al Pacino skonczył sie na Ojcu Chrzestnym 1 i 2.
  14. Toho

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Gdyby nie to, ze ja wszystkie auta zawsze kupuje czarne to taki konfig bralbym, super to wygląda.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.