Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mroova

Użytkownik
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @pisar Ari Atol / Nalaguraidhoo Island. Kąpiel z rekinami i mantami zaliczona, manty karmione z ręki 😄 @Markiza nie pieścimy się, ale przepłukanie pod prysznicem z soli nie zaszkodzi.
 2. Ciekawe, ilu właścicieli subów zeszło choć 5 metrów pod wodę 😃
 3. Na pewno słona ani chlorowana woda nie służą gumowym uszczelkom, nielubiany tu p. Marek Biń spytał mnie kiedyś, czy na pewno koniecznie muszę nurkować w zegarku za paręnaście koła. Zetknąłem się w jakimś opisie divera z zaleceniem, by po kąpieli w morzu przepłukać zegarek słodką wodą. Na nurkowaniach tylko raz widziałem uczestnika z subem / sea dwellerem, mocno wiekowy i lekko dziwny gość, tachał że sobą na łódź nawet własnego octopusa. Za to dużo ich widziałem w okolicach hotelowych "wodopojów". Ja używam skx013, właśnie wylądował na dnie plecaka, jutro lecimy.
 4. Hej, chodziło mi tylko o komizm sytuacyjny, jak może zmienić się optyka w zależności od spożycia. Nie dokonywałem też oceny rys na zapięciu Twojego GMT - który zresztą nadal bardzo mi się podoba. BTW: jeden kolega ze studiów przed imprezą wybierał sobie, która z dziewczyn jest najbrzydsza, i gdy stwierdzał, że w sumie nie jest taka zła, to przestawał pić. Ale trwam w poprzedniej, humorystycznej konwencji: "do ciężkich prac fizycznych na ogrodzie" co zakładasz ? Lange ? 😄
 5. a po którym piwie kol. Dorian stwierdził, że ładna ta Twoja daytona ? 🤪🤣
 6. Na bezelu, jakoś mi nie pasuje do nurka, no chyba że ma to być wyłącznie desk diver. Ja akurat lubię zejść pod wodę, mój rekord to ok. 45 metrów, a ostatnio to kilkanaście do 23 - do tego spokojnie wystarcza wysłużony skx013.
 7. @mario1971 Ja nawiązywałem do Twojego wpisu nt. Batyscapha, będącego dla mnie "ikoną, sublimatem" etc., niestety pokazała się i zniknęła. W MilSpec nie pasuje mi szafir i ten indykator wilgoci - wg mnie zbędny gadget - ale szanuję Twój wybór, "pięknie się różnić". Dużo słońca w pyrlandii życzę 🙂
 8. @mario1971 jeśli masz na myśli ten projekt: to niestety nie ma tak dobrze - już dawno go nie ma (limitacja 100 szt.), moja próba zakupu spełzła na niczym, za to po zapisie na listę oczekujących dostaję propozycje innych, które w ogóle mi nie leżą.
 9. Ja też obstawiam za OP - po prostu bardziej mi się podoba. Przy okazji: wg Hafiza Mehmooda prawdziwy rozmiar OP41 to 39,52 mm: Informacja jest ok. 4.30.
 10. Zamelduję po powrocie 😄 A czy Ciebie "wraca parę kilo obywatela więcej" ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.