Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mroova

Użytkownik
 • Content Count

  629
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

349 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Czolo uderz do: Omikron Vintage Watch Restoration Witold Porankiewicz ul. Jana Bytnara Rudego 12e/502 45-265 Opole. kontakt. Tel.: +48606806388 ovwrpoland@gmail.com Strona: https://ovwr.pl/
 2. A czy też uważacie, że Rolexy dużo lepiej się starzeją ? Bardzo dużo Omeg wygląda na bardziej zużyte, takie "zmęczone". Może jest to kwestia dbałości w trakcie noszenia, ale mi WYDAJE SIĘ że to konsekwencja zastosowania lepszej jakościowo stali (904 vs. 316). Do tego kwestia niedopracowanych mechanizmów, ile Omega wtop zaliczyła ?
 3. Na bazarku od dwóch i pół tygodnia "wisi" identyczny za 38400 - jakoś nikt się nie rzuca. Wnioski sam wyciągnij.
 4. Trzymajmy się wersji podanej przez @Tom87
 5. No wiem, pewnie Batman będzie pierwszy ...
 6. Sam nie wiem, czekać latami ? Chęć powoli mi przechodzi, nabrałem dystansu. Rozglądam się za białym OP39 w rozsądnej cenie.
 7. No już dawno go nie ma, a do tego ... no nie poszedłbym. Jedzenie było w nim oceniając po dzisiejszych standardach dość podłe. Co ciekawe często widziałem tam znanych aktorów i oczywiście Kazika (mieszkał obok):
 8. @facecik @nicon wiadomo, @Krakus1 to nie ketō Tu wytłumaczenie: https://instytutsprawobywatelskich.pl/kazdy-cudzoziemiec-to-owlosiony-barbarzynca-wizerunek-obcokrajowca-na-podstawie-filmu-ostatni-samuraj/ @artme a widzisz - jakieś dziesięć lat temu byłem na dwutygodniowej objazdówce po Chinach i podawali pałeczki, nawet zupę nauczyłem się jeść nimi 🙂 uzmysłowiłeś mi że w "polskim chińcu" ostatni ostatni raz byłem w Św.P. czerwonej budzie na rogu Rakowieckiej z Wiśniową, jakoś nie tęsknię ...
 9. Wczoraj byłem w GalMoku, faktycznie w gablotach było zauważalnie więcej, niż poprzednio. Planów zapisowych oczywiście zero. Nie pytałem o zwiększone dostawy, nawet przez myśl mi to nie przeszło.
 10. @SmycelDwadzieścia pięć lat temu, w ramach dorabiania, w tej szkole prowadziłem zajęcia z prawa cywilnego w studium: pośrednictwa i zarządzania nieruchomości oraz dla asystentek. W jednej grupie były cztery takie laski, że zawsze zastanawiałem się, która bardziej mi się podoba, nigdy nie byłem w stanie dokonać "platonicznego" wyboru, takie były śliczności 🙂.
 11. A o "niepuszczaniu bąków w towarzystwie" też potrzebujesz ustawy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.