Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mroova

Użytkownik
 • Content Count

  370
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak z czytelnością Bircha ? Tak się zafiksowałem na dwa modele że na pozostałe nie spojrzałem.
 2. A ja dobrze się z nimi czułem, ładnie przylegały, nic nie odstawało, ale może to potrzeba zmian po wieloletnim męczeniu zegarka 34mm albo chwilowa zmiana optyki po wcześniejszej przymiarce Polarisa 42mm, Superoceana 42mm i Portugiesera 40mm w sąsiednim salonie ?
 3. @Beniowski: SBGE 253 ma 40mm i nie jest szczególnym klocem, Snowflake podobnie, dobrze się układają na ręce.
 4. Ten zapis ja odbieram jako przyznanie się, że skoro "osiąga 30 sekund", to coś z tym egzemplarzem "nie tak" - powinien mieścić się w ośmiu.
 5. Tarcza White Birch faktycznie piękna, ale jeśli chodzi o czytelność to Snowflake bije ją "na głowę". We wtorek podpisywałem w GalMok-u "deklarację zakupu wiadomo czego" i zaszedłem do salonu naprzeciwko - Snowflake po raz kolejny bardzo mi się spodobał. Za to SBGE253 wypadł z obszaru zainteresowań jako alternatywa dla GMT Master II - ta ceramika jakaś taka plastikowa.
 6. Gdy wprowadzili 124060 i 126610 w rozmiarze 41mm to zrodziła się we mnie myśl że stwarzają przestrzeń dla "Lady - Suba" w rozmiarze 37 - 38 mm. Z drugiej strony panie w za dużych zegarkach nie wyglądają śmiesznie, tylko mają takiego "stajla" (znamy dziesiątki przykładów celebrytek w subie), więc po co mieliby to robić ?
 7. @sanik a to jezioro z poprzedniego zdjęcia to gdzie ?
 8. Koniki trenują z maszyny startowej, niedługo z balkonu będziemy obstawiać gonitwy 😁
 9. @desmo Nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajenia, ale mnie "bober" aż tak bardzo w kolorowych tarczach nie razi, w białej byłby to może jednak jakiś problem. No ale każdy ma jakieś tam swoje "demony" - mi do tej pory nie podobają się zbyt małe wskazówki w poprzednich referencjach subów.
 10. @lort dlaczego w DJ41 nie można założyć paska, coś nie tak z dziurkami (np. zbyt blisko / daleko końca ucha) ? I czy to zastrzeżenie dotyczy też OP41 ?
 11. PP próbuje regulować rynek zegarków używanych: "Mam chronić naszych klientów i markę Patek Philippe." https://sukces.rp.pl/piekne-rzeczy/zegarki/37401-patek-philippe-zegarki-uzywane-thierry-stern/
 12. Oczywiście, i ten cel został osiągnięty. Poza tym nikt nie narzeka, cieszymy się że mamy wybór.
 13. I to jest istota wyboru - OP jest dla ceniących spokój i dyskrecję a DJ przyciąga wzrok - ma dużo blingu i jest po prostu oczojebny. @lort a może poczekasz na reaktywację OP white dial ? Zajmę Ci kolejkę w GalMoku przed otwarciem salonu 🙂
 14. @cuora WYDAJE MI SIĘ że podczas rozmowy telefonicznej powiedzieli, że najpierw musimy podpisać w salonie, żeby mogli przetwarzać nasze dane (RODO). Pewnie po tym będą dzwonili.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.