Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mroova

Użytkownik
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,077 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. @Sebak jeśli widziałeś chłopa w gaciach i gorsecie ortopedycznym, to byłem ja 😃
 2. Co do RP to chyba nie był ten Tissot:
 3. A tu co ma Roman Polański ? Wczoraj Ghost Writer był w TVP Kultura, Polański i cała reszta w dobrej formie:
 4. @mario1971 aż do Marek Was wywieźli ? Cicha ? Anyway - impra zacna.
 5. Mam "nadczynność" pamięci co do miejsc, krajobrazów itd., za to fatalnie wypadam w zapamiętywaniu ludzi. Udanego wieczoru !
 6. Lort, uważajmy na marzenia, bo życie bywa przewrotne. Ja od 10 ? 12 marca 2020 jestem na homeoffice - najpierw covid, potem remont biura. Management w końcu się ściął, jak bardzo się opierdzielamy, bo od 1 września wynajął nam kilka pięter w innym. 31 sierpnia odebrałem kartę wejściową do nowego budynku - żeby było szybciej, podjechałem nie samochodem lecz metrem. Gdy wracałem, poślizgnąłem się na schodku i przyrżnąłem dupskiem - czego efektem jest zwolnienie lekarskie na 6 tygodni. Niestety jest to kompresyjne złamanie kręgosłupa i przez kilka tygodni mam leżeć "na płasko" - ale nie o to chodzi. Obaj najbliżsi kumple z pracy zgodnie stwierdzili, że czują się zdecydowanie lepiej, gdy fizycznie chodzą do roboty. Ja autentycznie cieszyłem się, że wracam, a tu taki pech. Normalne życie, codzienne kontakty z innymi osobami niż rodzina, są nam naprawdę niezbędne do życia. Ja przez ponad rok trzymałem się całkiem znośnie, ale po jakimś czasie stopniowo, powolutku zacząłem "odpuszczać", czego konsekwencją jest obniżenie ogólnej sprawności zarówno fizycznej, jak i psychicznej, w tym intelektualnej. Praktycznie w każdym aspekcie czuję obniżenie efektywności i motywacji.
 7. Trzymajmy za to kciuki, w końcu może będzie większa dostępność ? I większa innowacyjność Rolexa, a nie jak do tej pory, rzucą "trzy kolory na krzyż" a i tak wyczekujemy na możliwość zapisu.
 8. A był taki warunek ? Ja mogłem "albo / albo", w momencie zapisu nie było żadnej sugestii. Dla mnie pepsi jest super - ale wyłącznie jako n-ty zegarek, typowo wakacyjno - imprezowy, dlatego zapisałem się na batmana. Zresztą, każdym z nich bym się cieszył, ale najbardziej z wersji LN. Na ostatni wysyp batmanów też zwróciłem uwagę, tyle że chyba nikt z nas nie wie, jaka była proporcja dostaw do Polski i na inne rynki.
 9. A pepsi w tym zestawieniu nie jest zbyt kolorowe ? Taki rolexowy klaun ?
 10. Co gorsza, w miejscu, gdzie było ALS, teraz jest Versace. Dużo brandów potracili, gdzie był Cartier teraz Breitling, w lewej części pojawił się też Maurice Lacroix.
 11. @beniowski który dokładnie ring Ci się nie podoba ? Dla mnie białe tarcze zawsze królują, po otwarciu list będę próbował powalczyć o białego DJ 41 z gładkim bezelem. W sky rozumiem użyteczność "zębatki", w DJ po prostu mi się nie podoba.
 12. Ambasador kończy karierę sportową. https://www.sport.pl/tenis/7,64987,28916774,roger-federer-oglosil-zakonczenie-kariery.html#s=BoxMMtImg1 Zarąbisty gość, do tego z dobrym gustem, wiedział, co założyć na 41 urodziny ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.