Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mroova

Użytkownik
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W nobleplace minus 30 % na niektóre seiko spring drive: https://nobleplace.pl/sklep/black-week-2020
 2. GMT II w genialny sposób niweluje jedyną dla mnie wadę Suba czyli za małe wskazówki. Ta wyraźnie odcinająca się na tle tarczy strzałka skutkuje taką ... poprawą proporcji ? "dopełnia" ? Czy też słyszeliście PLOTKĘ, że od nowego roku wracają zapisy na Suby i GMT ? Już dwie osoby o tym mi mówiły, Kruk "nic nie wie".
 3. @Smycel"Jest pięknie ..." (jak mówi ta pani, która reklamuje coś, na co nikt nie zwraca uwagi 😉), ale na tym pasku z Twojego zdjęcia z 4 sierpnia jeszcze ładniej.
 4. Desmo napisał: OP rozmiarem, wykończeniem i ceną leżał zawsze wystarczająco daleko od DJa więc to niczym nie poparta teza. Jeśli trzymałeś kiedykolwiek w ręku obydwa modele to wiesz o czym mówię. Kiedyś była dyskusja na ten temat, zakończyła ją ocena eye_lip (który przy okazji specjalnie porównywał OP i DJ) że oprócz ilości polerki koperta i bransa nie odbiegały od siebie jakością. Jeśli coś pomyliłem i wciągam JFS to przepraszam, to ze starości 🙂
 5. Podpisuję się pod oceną Mario1971 że 114300 w bieli był najładniejszym Oysterem, ciekawe na ile prawdziwa jest ocena Lotusa, że podgryzał on sprzedaż Datejusta. Wiosną liczyłem na wypust z nowym werkiem no i sfrajerzyłem. Just1MoreWatch - niech się nosi, gratuluję ! Na godz. 9 złapałeś ryskę czy to paproszek ?
 6. Hej Panowie, może dla uspokojenia wątku to ja sugeruję, że obydwaj kłamiecie 🙂 @Pisar - a jak wrażenia z przymiarki zwykłego, stalowego aquanauta ? Wielu Kolegów pisało, że w zetknięciu "na żywo" dużo traci, poziom wykonania odbiega od metki. Pytanie niestety wyłącznie dla zaspokojenia ciekawości, bo to nie moja pólka cenowa. Ze zdjęć - mój ideał.
 7. Dokładnie, myślę że wszyscy są z tej sytuacji zadowoleni. Fejm za darmochę zarówno wobec brandu zegarków (jakaś cząstka potencjalnych klientów pierwszy raz o nich usłyszała i looknęła na fotki w googlu) jak i Lewisa (nie budzi chyba niczyich wątpliwości że zainteresowanie mediów i publiki formułą zwłaszcza w tym roku spadło), adwokaci obu stron też kaskę przytulili. Przy takim poziomie zaangażowania firm sponsorskich nic podobnego przypadkowo się nie dzieje, a na pewno nie wikłanie gościa w sprawę quasi sądową nie mającą najmniejszych szans na powodzenie. Ilu z nas wiedziało o tym, że LH "oprócz zegarków ma w przyszłości oferować również smartwatche czy biżuterię" ? A teraz już wiemy.
 8. @mario1971Kontrastowy, dobry dla ślepaków ;-). Dlatego mój następny będzie też z białą tarczą i ciemnymi wskazówkami. Poza tym piękny jak większość JLC. @mario1971
 9. Kolejne info - po polsku - w temacie Lewisa: https://sukces.rp.pl/styl/23388-lewis-hamilton-formula-1-proces-zegarki-hamilton-euipo/?utm_source=rp&utm_medium=teaser_redirect
 10. Powyżej Grand Seiko SBGW263, zdjęcie i bliższe dane, a także Grand Seiko SBGW258 pod linkiem: https://timeandtidewatches.com/8-of-the-best-dress-watches-of-2020-over-10k-featuring-grand-seiko-cartier-and-jaeger-lecoultre/
 11. Myślę że dla "obdarowywanego" to najbezpieczniejsza opcja. Marki znane, modele fajne, klasyka zawsze w cenie.
 12. @Butik @sanik @wieloryb z Moją jest to samo, od dawna chcę Jej "odkupić" mojego JLC a Ona woli ładnego kwarca, w głowie Jej się nie mieści , że miałaby coś nosić, żeby nie stanęło albo przestawiać i nakręcać. Nie sposób zarzucić braku racjonalnego podejścia. Omega sama strzela sobie w stopę.
 13. @foti to czekamy na fotY realizacji, z boku i en face.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.