Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mroova

Użytkownik
 • Content Count

  441
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

114 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wcale nie potrzebujesz pepsi. Jedynie zayebiście chcesz je mieć 😃
 2. @I_love_britney wolałbym sytuację, w której każdy, kogo stać na pepsi i mu się podoba, może wejść do salonu i sobie kupić. Mam dziecko i trochę inaczej postrzegam świat niż ono. Kupuję rzeczy dlatego że są mi potrzebne / podobają mi się a nie dlatego że wiele osób chciałoby je mieć.
 3. Jest mi zupełnie obojętne, czy ktoś ma pepsi czy nie. Nie rozumiem, dlaczego miałoby mi to przeszkadzać.
 4. Jedenaście dni temu rozmawialiśmy o problemie kradzieży zegarków: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-30/zlodziejki-rolexow-policja-ostrzega-starszych-mezczyzn-noszacych-drogie-zegarki/?ref=wyszukiwarka
 5. Koledzy, tego co dostałem wprost nie da się opisać 🤩🥳💥
 6. @Markiza skoro to plaża nudystów to pokaż sylwetkowe 🙂
 7. Wygląda rewelacyjnie ... Matka mogłaby coś podobnego upichcić ...
 8. Kol. Facecik jest na tyle szczupły, że może chodzić w rurkach. Wygląda w nich OK.
 9. @beniowskiTaksówką / Uberem, a czasami z jakimś kumplem częściowo pieszo, jak nam się szwendacz załączy i coś jeszcze po drodze chcemy zmajstrować.
 10. Dla mnie takie pojęcie to w sumie nie istnieje, są miejsca lepsze i gorsze, a nawet to samo miejsce może być bardziej lub mniej bezpieczne w zależności od pory dnia - zobacz choćby Pole Mokotowskie: w niedziele rodziny z dziećmi, lody - pełen lans, a w weekendową noc miałbym pewne obawy wracać samemu np. z Lolka bądź Toli z dobrym zegarkiem. W pewnych miejscach bądź porach afiszowanie się z czymś cennym świadczy o braku rozsądku.
 11. Mnie 30 lat temu w tunelu przed Warszawą Centralną obrobiono z Seamastera - poczucie wstydu, wściekłości, bezradności - krótko mówiąc wqrwu - bezcenne. Od tego czasu gdy wybieram się "w miasto na wódkę", wychodzę z wakacyjnego resortu "w murzyńską wioskę" albo nawet na rower wzdłuż wałów nad Wisłą to Rolka zostawiam. Znajomemu porfel i "trzysetkę" ukradli w szatni w gymie. Też szczęśliwy nie był.
 12. A po polsku nie da rady ? No i ten "koleSZka" ...
 13. "To bardzo specyficzny rynek, który rzuca ciekawe światło na znaczenie relacji podaży i popytu. Idealnym przykładem są tutaj niektóre sportowe modele Rolexa, które stały się mocno limitowanym dobrem. Jeszcze kilka lat temu, aby kupić taki zegarek w oficjalnym salonie marki, trzeba było czekać wiele lat na liście oczekujących (w niektórych przypadkach nawet do 7 lat!). Obecnie nabyć mogą go w Polsce jedynie osoby, które mają odpowiednią historię współpracy z firmą. Prowadzi to do tego, że cena takiego modelu szybuje w górę już w momencie wyjścia ze sklepu. - Rolex Daytona kosztuje 63 tys. zł. Po wyjściu ze sklepu można sprzedać go od ręki za 110 tys. zł – mówi Michał, administrator grupy „Zegarkomania” na Facebooku, który od lat z bliska przygląda się temu rynkowi. (...) Marki takie jak Rolex mocno troszczą się o własny wizerunek, więc nie zwiększają podaży zegarków, żeby nie stracić aury „luksusowości”. To w pełni świadoma strategia obejmująca także inne luksusowe dobra." https://forsal.pl/finanse/finanse-osobiste/artykuly/8210076,inwestycje-w-dobra-luksusowe-zegarki-i-sztuke-w-polsce.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.