Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pablocito

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pablocito

 1. A biały to nie jest 035? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 2. Myślę, że powód stosowania platyny w kopertach zegarków jest ten sam, co w wypadku platynowej biżuterii. A jaki dokładnie? Każdy z wyżej wymienionych i jeszcze ze 100 innych[emoji3]. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 3. No ale nosimy garnitury i buty za kilka klocków i nie mamy przszytej metki na klapie i nie zostawiamy ceny na podeszwach. Może to chodzi o taką prywatną, intymną radość, że masz zegarek ze szlachetnego metalu i nie każdy musi o tym wiedzieć. Klasa w połączeniu z dyskrecją. Ja bym nosił [emoji3]. Co do chromu i rodu to też nie słyszałem, ale słyszałem o kopertach z tantalu F. P. Journe. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 4. Platyna jest hypoalergiczna, gdyby była hiperalergiczna, nadawałaby się tak samo jak brąz, czy mosiądz. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 5. Yyyyyyyy, to GPS im mogli dawać[emoji1787]
 6. Tylko nie wiem po co wypozażano ich w zegarki. Na pytanie "która godzina?" zawsze mogli sobie odpowiedzieć: "ostatnia".
 7. Choćby z uwagi na samą historię marki i jej założyciela myślę, że można przymknąć oko[emoji6].
 8. Jednym słowem zegarek z duszą bo stworzony własnym nakładem pracy [emoji3]. Te wskazówki to jakby z Alpinisty.
 9. Ale coś tam tyka w środku i sam tego nie złożyłes? No chyba że się mylę?
 10. Thomas666 rozumiem że powinienem przynajmniej po wskazówce godzinowej rozpoznać markę i model. Tak jednak nie jest i ze wstydem zapytuję: co to za marka i model?[emoji3]
 11. Wspaniała myśl techniczna rodem z CHRL[emoji3]. Tisell. Ale numeru ref. Nie podam bo nie znam.
 12. Dziś Airshow, więc wybór oczywisty:)
 13. Joma ma jakąś chorą cenę wysyłki do Polski. Plus cło i opłaty to dałoby sporo więcej. Jeżeli masz możliwość, że ktoś Ci go przywiezie to bym się nie zastanawiał. Inoxy chodzą nawet na bazarku dużo drożej. No i ładny ten niebieski.
 14. Wyobrażam sobie jak ten pomarańcz wygląda na żywo. Te tarcze pięknie się mienią w świetle. Piękny zegarek.
 15. Slaw, co to za model? Nie ma go chyba na ich stronie? Tarcza typu B z małą sekundą (Unitas?) ? No i do tego logo. Napisz proszę o nim coś więcej. Pozdrawiam
 16. No tak. W takim upale z każdej skóry po godzinie robi się szmata. Ale NATO też do nich fajnie pasują. Jak przebiorę swijego "piechura", to wrzucę foty.
 17. Na zdjęciach tego nie widać - czy one mają wypukły szafir?
 18. No i te ich bransolety to kawał porządnego żelastwa. Na prawdę solidnie wykonane. Podobnie, jak same zegarki. Zero niedoróbek. Widać, że kontrolę jakości mają tę samą, co przy produkcji scyzoryków. Ale prawdę mówiąc mnie się te zegarki bardziej podobają na paskach.
 19. No i Rolmlecz - też podobnie. Nardzo dobre serki robią i kefiry[emoji3][emoji3][emoji3]
 20. Ale gdyby nazwa była jednoczłonowa byłaby barsziej prestiżowa? Może mniej pretensjonalna najwyżej. Najmniej jakby sie dużej zastanowić, to taka dwuczlonowa nazwa też jest w pewnym sensie hołdem oddanym historii sztuki zegarmistrzowskiej:))). Dla ścisłości: wydaje mi się, że nie piszą nic o tym, że bezel jest ceramiczny. Ma na wierzchu szafir, to tak, ale wydaje mi się, że jest stalowy.
 21. Ładny, ciekawy bo nie kolejny Submariner. Podstawowy ale porządny werk Seiko, a nie Chinczyk (choć puruści zaraz powiedzą, że składany w Malezji:)) Niezawodny. Cena wedlug mnie jak najbardziej adekwatna do tego co zegarek oferuje w zmian. Mnie się podoba. Dolicz tylko ok 25_30% za VAT, cło i te wszystkie opłaty.
 22. Wyszedłem dokładnie z tego samego założenia. Zwłaszcza, że 280 to już była cena razem z opłatami. Noszę i cieszę się jak dziecko.
 23. Tarcza jest na prawdę pięknie wykonana (jak cały zegarek zresztą), a większość zdjęć w necie bardzo ją "spłaszcza". Trochę żałuję, że zegarek nie ma prostego manualnego naciągu. Stary dobry Unitas byłby myślę lepszym rozwiazaniam niż o wiele mniej trwała 2824. Ale pożyjemy zobaczymy[emoji3]
 24. Dzień dobry. Dołączam do klubu. Nowy nabytek z MD. Bardzo ładny. W środku wiadomo - ETA 2834-2. Cieszę się, że zdecydowałem się na zielona tarczę. Moim zadaniem na pasku wygląda dużo lepiej niż na bransolecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.