Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GaltJ

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. Z nurkami miałem podobną rozkminkę. Przymierzając Omegę (niebieską, czarną, i białą z niebieskim bezelem) jakoś nie poczułem chemii. Mnie akurat ten zawór helowy jednak raził po oczach. Ale tutaj sugerowałbym się doświadczeniami posiadaczy, a nie przymierzaczy. Ja chyba postawię na jakiegoś PAM'a. Z chrono, będę nieobiektywny, bo Moon to zegarek idealnie trafiający w moje gusta. Cartier Santos - jak tylko będzie jakiś wolny budżet - świetny zegarek.
 2. Oby w przyszłym roku się udało przeprowadzić. Ale, żeby nie było to też coś w temacie (mało ostanio pstrykałem, więc przypomnienie późnej wiosny).
 3. Dzięki! Napiszę, ale muszę trochę w nim pochodzić.
 4. Fajna ta cytryna, trochę za mną chodzi - przypomina mi starszą referencję Omegi (2254.50.00), którą gdyby tylko ponownie wypuścili to na 200% lecę do salonu.
 5. No i się doczekałem. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, aczkolwiek nie mam żadnego doświadczenia z zegarkami ze zintegrowaną bransoletą. Leży świetnie. Na ten moment jedyny minus to słaba luma (ale to nie diver). Napiszę coś więcej za kilka/ kilkanaście dni.
 6. Też mocniej mi serduszko zabiło przy premierze, ale nie wiem, uszy jednak chyba trochę za mocno odstają - jak na mój gust. Przymiarka konieczna. A jak odbiór tarczy ?
 7. Właśnie przeglądnąłem tamat na omegawatches - wygląda to nieźle na zdjęciach. Muszę kiedyś przy okazji sprawdzić w salonie (jak będzie).
 8. Nie wiem, czy już było - nowa bransa jest kompatybilna z poprzednią wersją ?
 9. Fotka nie z dzisiaj, ale przypomniały mi się ostatnie dni na A4 na Śląsku.
 10. Przyjemnie się czytało. Dzięki.
 11. Direnzo zamówione z białą tarczą, więc PRX, jeżeeli będę chciał przetestować to z niebieską.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.