Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GaltJ

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

248 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

168 profile views
 1. Zapisywałem się w listopadzie, też w SCC. Nie spodziewam się wcześniej niż koniec bieżącego roku.
 2. Czy ktoś jeszcze ma DRZ 04 ? Tak z ciekawości, bo chyba na forum nie widziałem ?
 3. Gratulacje @rads @adiblue2. Niech się dobrze noszą.
 4. Gdzie taką fajną choinkę ma Longines ? I oczywiście Wesołych Świąt !
 5. W najblizszych dniach postaram się zrobić jakieś fotki przy choince, ale na dzisiaj przypomnienie południowych klimatów.
 6. No własnie patynowania brak , przynajmniej na razie. Tak jak pisałem poprzednio, drobna oznaka rozpoczęcia procesu od strony dekla, ale na tyle niewielka, że nie uchwycę tego aparatem. Klasyczny LLD też świetny (super zdjęcia), ale ja chciałem koniecznie mieć coś w brązie, a po przymiarce LLD nie miał konkurencji (przynajmniej w podobnym przedziale cenowym).
 7. Ja miałem również nie najlepsze odczucia przy przymiarkach. A bardzo chciałem, żeby było inaczej. I potwierdzam, że można go dostać od ręki.
 8. Dzięki. Zegarek jest już chwilkę ze mną. Patynowanie rzeczywiście bardzo powolne. Na razie drobna zmiana od strony dekielka - na tyle niewielka, że nieuchwytna aparatem. Oczywiście, że na plaży, tyklo trzeba wiedzieć gdzie szukać Dokładnie Tarcza w zależności od kąta padania światła (i rodzaju oświetlenia) może wydawać się czarna, brązowa, a nawet bordowa. Nawet na załączonym zdjęciu zieleń jest dość stonowana.
 9. Świetny zegarek. Gratulacje! Zdjęcia również na poziomie 👍
 10. Głos oddany - Ex1. Na ten moment równo - 14 do 14.
 11. Pewnie w SSC, też wpadłem w drodze do Jubitomu, i miałem okazję przymierzyć. Ja się trochę rozczarowałem, chociaż przed przymiarką miałem gdzies tam w głowie pomysł, że to może być w nieodległej przyszłości kolejny zakup. Chociaż też trudno mi wskazać jakieś konkretne "przywary" - po prostu nie było chemii. Nie miałem uśmiechu na twarzy przy przymiarce. Ale za to bardzo podobały mi się Revivale - świetnie leżą na nagarstku, a bransoleta "drabinkowa", która na zdjeciach średnio mi się podobała była super wygodna i wizulanie też niczego sobie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.