Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

koorchuck

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

koorchuck last won the day on September 11 2019

koorchuck had the most liked content!

Community Reputation

721 Mistrz

About koorchuck

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

235 profile views
 1. A, to chyba że tak. Wydaje mi się, że Lidl ma na część piw FF jakąś umowę na wyłączność, Black Messiah też ponoć jest tylko tam.
 2. Gdzie kupiłeś, w specjalistycznym? W żadnym z internetowych sklepów nie widziałem, nawet na funkyshopie 😕 Musiało być mało butelek. A może dopiero się pojawi.
 3. Sprawdź ofertę Schaumburga, piękne zegarki. Sporo modeli powyżej budżetu, ale niektóre nie. Są m.in. na zegarowni, więc i rabat da radę ogarnąć.
 4. W moich okolicach ten sezon jest dziwny. Początek września dość obfity, po 2-3 tygodniach nagły koniec grzybów, mimo teoretycznie dobrych warunków. Rok i dwa lata temu zbierałem prawdziwki i podgrzybki co najmniej do połowy października. Teraz zostały tylko opieńki, których zbieranie, to jak dla mnie żadna frajda. Może gąski jeszcze dopiszą.
 5. No nie tylko, ale teraz większość kraftowych piw, to jednorazowe wypusty, więc trzeba szukać wśród tego, co jest aktualnie dostępne i dlatego ciężko jest mi coś Ci polecić. Nie jest to mój ulubiony gatunek piwa, dlatego nie śledzę go mocno, ale najlepsze, co piłem w tym stylu, to Kominiarz z Profesji, dawno niedostępny. Funky Fluid - Deep Funk, Trzech Kumpli - Nesta, Golem - Gehenna podstawka i Laphroig BA podobnie. Spróbuj gdzieś znaleźć stouty z browaru The Kernel. Warte polecenia. Jak nie przeszkadza Ci torf, to Waszczukowe - Łycha Zbycha bardzo dobry i cały czas warzony, często jest w marketach. Stouty z kawą, to właściwie osobny byt, no i często loteria, bo kawa nie zawsze dobrze w nich wypada, ale może też zasmakują. Faktycznie warto sprawdzić, to mocno reprezentowana odmiana Stouta. Ale nie liczyłbym na niski resztkowy cukier, one raczej rzadko bywają wytrawne.
 6. Mi smakował. Aromat trochę nie dowoził, ale w smaku fajny. Ja dziś taki, ale nie zrobiłem własnej fotki
 7. Kolejna do kolekcji. Auchan puści mnie w końcu z torbami 😄
 8. IMO jeden z najpiękniejszych Diverów i jest też na mojej liście chciejstw
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.