Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

koorchuck

Użytkownik
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

koorchuck last won the day on September 11 2019

koorchuck had the most liked content!

Community Reputation

1196 Guru zegarmistrzostwa

About koorchuck

 • Birthday 10/26/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

744 profile views
 1. Nie jest źle, ale to raczej model nie dla pedantów. Nie ustawisz i czasem też nie odczytasz super dokładnie, chyba że chce Ci się czekać np do pełnych godzin czy kwadransów. No i brak lumy, ale to trochę nadrabia błyszczenie wskazówek nawet przy słabym świetle.
 2. Oprócz tych już wymienionych wg mnie koniecznie Uncharted 4 z dodatkiem i Days Gone. Dying Light 2 też warto.
 3. Te "Szpony i Kły", to jak dla mnie straszna padaka, niegodna występować pod marką "Wiedźmin". Natomiast końcówka roku obfituje w ciekawe nowości, szczególnie dla fanów powieści historycznych. Nowe wydanie serii o świętym Graalu Cornwella, połączone z premierą czwartej części, "Czarne Góry" Dana Simmonsa, długo wyczekiwany drugi tom "Miecza i Korony" Sabine Ebert, "Zbroja Swiatła" Folleta, no i wreszcie polski akcent cenionego przeze mnie, acz znanego do tej pory tylko z fantastyki Michała Gołkowskiego, a mianowicie cykl "Świat we Krwi" w fascynujących klimatach konkwisty. Dla fanów mrocznych kryminałów jeszcze "Królowa Bedlam", czyli kontynuacja "Zewu Nocnego Ptaka". Oj, będzie co czytać... Zwłaszcza Gołkowski zaskoczył i na tę trylogię najbardziej ostrzę sobie zęby. Pierwsza część już zamówiona, premiera pozostałych niebawem.
 4. Ciągle odkładałem zakup, no i w ostatniej chwili załapałem się na normalną cenę trzydziestu-kilku zł, bo teraz już wszędzie out of stock, a jak już jest np. na allegro, to w chorych cenach.
 5. koorchuck

  Buty

  Nie są ze skóry, choć faktycznie tak wyglądają. I nie są Made in Italy jak np. paski, których notabene mam 6 sztuk (jestem fanbojem tej marki )
 6. koorchuck

  Buty

  Udało mi się trafić w naprawdę dobrej cenie
 7. Tradycyjnie, jak to w takich tematach bywa, polecam dołożyć. A konkretnie 50-70zł i kupić Amazfit GTS2 Mini. Sam mam takiego, w tej cenie bezkonkurencyjny, na pewno będziesz zadowolony.
 8. Dzięki! Początki sięgają 2016 roku. Wtedy z tych 125 zjechałem do niecałych 80. Sama redukcja i cardio - głównie rower. Fitatu okazało się nieocenione. Przez następne lata to sinusoida i wahania wagi między 80 a 105, co już i tak daje -20kg permanentnie zrzucone. W tym roku definitywnie postanowiłem, że, jak to się mawia "biorę się za siebie" i od marca gdzieś do czerwca znowu głęboka redukcja, z 95 do 72. Tym razem rower, kroki, nawet trochę parkouru i biegania, ale bieganie mnie jednak nie kręci. Od czerwca zacząłem łączyć cardio z treningiem siłowym na gumach i kalisteniką, stopniowo im bliżej sezonu jesień/zima, tym bardziej przerzucałem się na ten drugi zestaw kosztem cardio. Tylko dużo kroków nadal robię ze względu na charakter pracy. Aktualnie forma życia, ogromne pokłady energii i chęci do działania, zapomniałem, co to zmęczenie. Przez większość czasu zdrowe jedzenie, praktycznie zero alko, pilnowanie bilansu makro i wkręcanie się coraz bardziej w taki styl życia. Pełny trening 5 razy w tygodniu (we wrześniu i listopadzie było 6 😅, ale to już trochę przesada). 2x gumy, 3x kalistenika i inne ćwiczenia izometryczne plus codziennie kilka minut planka i 100-200 pompek. Duży nacisk kładę też na trening przedramion i chwytu. To zdjęcie kabli na ręce jest z sierpnia, teraz jest jeszcze lepsza waskularyzacja. Z suplementów - kreatyna, cytrulina, kolagen, D3, aschwaganda, okresowo arginina. Ogromną dozę motywacji i merytorycznej wiedzy przyniosły kanały na YT, m.in. BNT, AJPA, Stalowy Szok, Calisthenicmovement, NEXT Workout i parę innych. Postępy cały czas są, chęci też, więc działam dalej i nie zamierzam przestawać 💪 Dążę do zbalansowanej, wyrzeźbionej, ale nie potężnej sylwetki, góra 77-78kg, jak najmniejszymi kroczkami. Reakcje ludzi, którzy nie widzieli mnie jakiś czas - bezcenne.
 9. Ja w marcu 2022 W czerwcu 2022 Aktualnie 32 lata, na pierwszym zdjęciu jakieś 95kg, aktualnie 74,5 i wg pomiarów z Fitatu niecałe 12% bodyfatu. 7 lat temu było 125kg, stąd niestety, jak widać problemy ze skórą, z którymi teraz walczę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.