Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kraken111

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Początkujący

Recent Profile Visitors

145 profile views
 1. Jeszcze lepiej, sprzedany! To chociaż powiedzcie, czy to, że jest na ETA obniża lub zwiększa jego wartość? Czy bez znaczenia generalnie?
 2. Przepraszam za pytanie trochę z czapy, ale kompletnie wypadłem z obiegu. Tudor Black Bay 36 czarna tarcza na bransolecie, z kruka. Kupiony w sierpniu 2020 (na eta). Za ile teraz te zegarki się sprzedają? Chciałbym go sprzedać, bo nie nosze już, tylko leży i się kurzy.
 3. No też mi się wydaje, że na ten moment, gdzie dostępność nowych jest praktycznie zerowa, cena używanych to około 10k. Jendka 11,5k to już zaporowa cena za używany egzemplarz.
 4. Biorąc pod uwagę ograniczoną dostępność, to w sumie taka cena by mnie nie satysfakcjonowała. Zostawiam🙃
 5. Aktualnie z nadgarstka, od czasu zakupu praktycznie bez przerw, nie schodzi bb36, ale kusi bb58. Robił ktoś taką "zamianę" tutaj? Jak wrażenia? Druga sprawa, ciężko nawet znaleźć uzywke, żeby wiedzieć po ile to bb36 chodzi używane. Mój z 2020, z kruka, jeszcze wersja na eta (nie wiem czy to plus czy minus.
 6. Wygląda całkowicie normalnie. Pewnie gość zrobił zdjęcia tak, żeby pokazać ryski co jawi się jako uczciwe podejście. Delikatnie zmieniłby kat i nic by nie było widać. Przy okazji, z dzisiejszego spaceru.
 7. BB36 w kruku z 12190zl na 12990zl 😒grubo lecą. Dobrze, że zdążyłem kupić swoją sztukę 😇 Nie mogę się na patrzeć na niego. Piorunujące wrażenie robi na żywo. Ps. Zdjęcie z pracy, stąd taki kolor stroju.
 8. kraken111

  poświećmy...

  Nie myślałem że bb36 to aż taka latarka. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył świetną lumą.
 9. No gdybym tylko miał takie punkty, to cena jeszcze do przełknięcia. Niestety nie mam, a bez, prawie 2k zł to po za moimi możliwościami. No nic, może używany kiedyś się uda.
 10. Zakupiłem BB36 na bransolecie. Pytanie, czy włoskowate ryski na lunecie jakoś usuwacie czy lepiej po prostu z nimi żyć? Druga sprawa. Oryginalny pasek skórzany z zapięciem Tudora da się dostać w ludzkich pieniądzach? Czy raczej kwota rzędu 300-400 euro?
 11. Podesłałbyś link na priv lub cenę jeśli już nie ma tej oferty? Fakt, bardzo przyjemna cena, ale chyba będę szedł w uzywke. Coś koło 8k zł powinno się znaleźć, a jakieś ryski i tak się pojawia i na nowym.
 12. Zakochałem się w black bay 36. Miał być sinn 556, ale jednak zbieram się w sobie i szukam bb 36. Gdyby któryś z posiadaczy planował sprzedaż, to proszę o kontakt na priv, na pewno się dogadamy
 13. Dzięki. Nie utracę pierwotnego połysku i wyglądu zegarka? Ma to sens? Praktykujecie to, czy szkoda czasu, bo i tak zaraz złapie się nowe ryski?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.