Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kraken111

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

18 profile views
 1. No gdybym tylko miał takie punkty, to cena jeszcze do przełknięcia. Niestety nie mam, a bez, prawie 2k zł to po za moimi możliwościami. No nic, może używany kiedyś się uda.
 2. Zakupiłem BB36 na bransolecie. Pytanie, czy włoskowate ryski na lunecie jakoś usuwacie czy lepiej po prostu z nimi żyć? Druga sprawa. Oryginalny pasek skórzany z zapięciem Tudora da się dostać w ludzkich pieniądzach? Czy raczej kwota rzędu 300-400 euro?
 3. Podesłałbyś link na priv lub cenę jeśli już nie ma tej oferty? Fakt, bardzo przyjemna cena, ale chyba będę szedł w uzywke. Coś koło 8k zł powinno się znaleźć, a jakieś ryski i tak się pojawia i na nowym.
 4. Zakochałem się w black bay 36. Miał być sinn 556, ale jednak zbieram się w sobie i szukam bb 36. Gdyby któryś z posiadaczy planował sprzedaż, to proszę o kontakt na priv, na pewno się dogadamy
 5. Dzięki. Nie utracę pierwotnego połysku i wyglądu zegarka? Ma to sens? Praktykujecie to, czy szkoda czasu, bo i tak zaraz złapie się nowe ryski?
 6. Pytanko do posiadaczy hamiltonów z połyskującym bezelem, czyli np. khaki field automatic. Jak wiadomo, jest to materiał bardzo podatny na małe ryski, ktoś próbował się ich jakoś pozbyć i chciałby się podzielić doświadczeniami?
 7. Cena zależy od wersji kolorystycznej. Zielona z pierwszego posta jest obecnie najdroższa. Jak wyżej. Jak Ci pasuje niebieski, to nie ma co przepłacać. Aktualnie zielona tarcza jest droższa od pozostałych (chociaż moim zdaniem najładniejsza).
 8. kraken111

  hej

  hej, jestem nowy, mam nadzieje ze uda sie zostac na dluzej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.