Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xad

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Xad

  Casio do kwadratu

  Ciekawe, że nawet w tanim pozytywnym wyświetlaczu A158WEA-1EF , który posiadam to nie występuje. Nie żeby 5600 był jakiś drogi ;-). Czyli to dotyczy zasady działania negatywnych wyświetlaczy ? a pozytywnych nie, czy poprostu jakiegoś konkretnego rodzaju lcd
 2. Xad

  Casio do kwadratu

  Witam Czy ma ktoś g shock dw 5600 bb w negatywie i może potwierdzić mruganie cyferek na wyświetlaczu w słońcu ? albo pod oświetleniem bezpośrednim z latarki telefonu np., niby to normalne ale wolalbym się upewnić.
 3. Witam Czy ma ktoś g shock dw 5600 bb w negatywie i może potwierdzić mruganie cyferek na wyświetlaczu w słońcu ? albo pod oświetleniem bezpośrednim z latarki telefonu np., niby to normalne ale wolalbym się upewnić.
 4. Panowie, czy spotkaliście się kiedyś z kondensacją pary wodnej czy wody w swoich Hamiltonach ? Spodobał mi się Hamilton Khaki Field Day-Date Automatic Watch H70505833 i spotkałem sie z dwoma opiniami na amazon'ie i na jakimś innym forum o zaparowującym szkiełku. Pozdrawiam, będę wdzięczny za opinie na ten temat.
 5. Panowie Dan'y zamawiacie ze strony oficjalnej producenta https://danhenrywatches.com/ ? czy jakieś inne źródło
 6. Xad

  Citizen NY0040

  Dzięki pytałem innych i też potwierdzali
 7. Xad

  Citizen NY0040

  WItam serdecznie Czy ktoś z forumowiczów, posiada taki zegarek i powie mi czy jak w nim chodzi rotor/wachnik. W moim jest bardzo luzny i czasami brzmi trochę jak grzechotka, nawet gdy "pukam palce w obudowe" go troszke slychac.
 8. Pytanie do posiadaczy czy rotor/wachnik w tym modelu chodzi jak "grzechotka" trochę. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.