Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ralf58

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    715
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ralf58

  1. Chodzę w garniturze na co dzień więc ten zegarek ma być u mnie niemal edc boje się, że szkło dość szybko polegnie. Przy szafirze czułbym się spokojniej.
  2. Koledzy czy orientuje się ktoś czy jest możliwość dopasowania szkła szafirowego do modelu Conquest Heritage? Wersja 35 mm
  3. Nie pamiętam czy było już pisane - jakie mają być limitacje poszczególnych modeli?
  4. Zegar piękny, zwłaszcza petronas, ale niestety jak większość projektów VC, za duży
  5. Ralf58

    Vratislavia

    Przyjmuje wyzwanie 36 ok, ale 37 też mógłby być
  6. Ralf58

    Vratislavia

    To w nawiązaniu do aktualnej dyskusji ponowię pytanie sprzed kilkunastu postów - Marcin czy planujesz typowego garniturowca? Czy to raczej nie jest w sferze Twoich zainteresowań?
  7. Ralf58

    Vratislavia

    Odchudzony Formmeister brzmi ciekawie, bardzo ciekawie zabrzmi jak napiszesz, że będzie miał bez koronki 38mm i l2l 47mm
  8. Ralf58

    Vratislavia

    Czyli elegant a nie garniturowiec.
  9. Ralf58

    Vratislavia

    Patrząc na to, że modeli pojawia się coraz więcej to fundusze pewnie póki co się zazębiają przynajmniej taką mam nadzieję. Pasja pasją ale Excel musi się zgadzać
  10. Ralf58

    Vratislavia

    Hurrraaa architekt nadaje się do marynarki ale nie do garnituru - za duży jest. Zatem wstrzymuje się z zaplanowanym wydatkiem i czekam na postęp prac.
  11. Ralf58

    Vratislavia

    QuadrifoglioVerde a czy planowałeś może w przyszłości jakiegoś garniturowca? Czy to raczej nie jest obiekt zainteresowań?
  12. Jeszcze nie widzieliśmy zdjęcia gotowego zegarka z jasną tarczą... Chociaż, czy ktokolwiek sądzi, że okaże się porażką?
  13. Też czekam na jasną i walczę sam ze sobą tłumacząc sobie, że jeden mi wystarczy
  14. Retrosport, na którego patrzyłem do tej pory z przymrużeniem oka, nagle zrobił efekt Wow.
  15. Gładka skóra też średnio. A może jakaś zniszczona? Udająca stary znoszony pas? Jest coś takiego do zrobienia? Czy to raczej tylko po indywidualne zamówienia?
  16. Jest szansa, żeby do jasnego taki pasek był w zestawie? https://m.facebook.com/vratislavia/photos/a.1533049066952247/2681632492093893/?type=3&source=48
  17. Ralf58

    Vratislavia

    Ciekawe czy koperty od jednowskazówkowca nie dałoby rady zaadaptować na potrzeby takiego VISa. Oczywiście z koronką-pociskiem, w czarnym kolorze z pierwszych edycji VIS z nacięciami na lunecie.
  18. Ralf58

    Vratislavia

    A ja z uporem maniaka czekam na kolejne edycje VISa (nie mylić z reedycją). Wystarczy, żeby był ciut mniejszy
  19. Ralf58

    Automat z tarczą 24H

    Tanio - Łucz Dobrze - VC będzie manometr na przełomie roku dostępny - wytrzymaj te kilka miesięcy bo warto.
  20. Zaryzykuję https://meranom.com/en/amphibian-se/960se/vostok-watch-neptune-se-960726.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.