Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ralf58

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    715
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ralf58

  1. Ralf58

    Vratislavia

    Amen. Prawda jest taka, że jakby VIS miał max 40mm szerokości to dałbym te 3k...
  2. Ralf58

    Vratislavia

    Pierwszy się odważył z taką ceną - trzeba przyjąć założenie, że podobnych ofert będzie więcej.
  3. No i to jest konkret jeszcze tylko poproszę 'przybrudzic' kopertę.
  4. Poza przybrudzoną kopertą proponowałbym zmianę paska na kolor bardziej rdzawy + nie gładka skóra tylko coś w zamszu...
  5. Przy tym beżu lepiej by wyglądało jakby koperta była lekko 'przybrudzona'
  6. Marcin a z ciekawości - zbudowanie podobnego zegarka byłoby możliwe czy raczej mechanizm nie do dostania? https://www.google.com/amp/s/www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/zegarek-na-miare-twoich-mozliwosci/q0p9w6q.amp
  7. Jeszcze jedno - na renderach poprzedniej wersji koperta była jakby przybrudzona. Przy nowych renderach koperta jest czyściutka, jasno szara. To celowy zabieg czy tylko niedoskonałości pierwszych renderów?
  8. Pytanie - o ile mniej więcej droższy byłby ten zegarek jakby chciał włożyć ten droższy mechanizm?
  9. Swojego czasu były propozycje, żeby zamienić atm na bar - co Wy na to?
  10. Ralf58

    Vratislavia

    W VIS może tak słabo by nie wyglądało ale pocisk jest mega lepszy.
  11. Ralf58

    Vratislavia

    I do tego 2 mm mniejszą średnicę poproszę Tarcza będzie pasować piaskowa, khaki i czarny mat
  12. Jakbyś chciał jeszcze kiedyś rozszerzyć tą serię to rozważ szampańską wersję kolorystyczną, na wzór seagull 1963.
  13. Ralf58

    Vratislavia

    Sugeruję pozostawić czarne subtarcze.
  14. Ralf58

    Vratislavia

    Czyli kiedyś może i VISa się doczekamy
  15. 40 czy 41 żadna różnica. Byle nie był mniejszy ani większy.
  16. Dla mnie 40 też będzie super i najlepiej z l2l na poziomie ok 46. Powoli chyba odchodzi moda na 42 plus.
  17. Więc rozmiar by pasował, gdyby robić mniejszego VIS. Tak z ciekawości może ktoś zrobić render jakby wyglądał jednowskazówkowiec w kopercie VISa?
  18. Tak patrząc na odzew to zegarek się sprzeda jak będzie ograniczony do 100 szt wersja jasna i 50 szt ciemna. Przy założeniu, że Marcin musi zamówić 500 kopert pojawia się pytanie czy ma pomysły na wykorzystanie pozostałych 350 bo jeśli nie to jest ryzyko, że cena naszego inżyniera będzie wysoka. Ale jest inna opcja, o której pisałem w wątku ogólnym vc - nowa edycja VIS w nieco mniejszej kopercie (40-41 mm). Pytanie jak ten jednowskazowkowiec by w takiej kopercie wyglądał? Oczywiście kolor koperty musiałby być wg przedstawionego projektu. Może wtedy byłaby większa szansa na realizację obu czyli jednowskazówkowiec oraz nowy VIS?
  19. Ralf58

    Vratislavia

    Dlatego napisałem o mniejszej wersji - grono chętnych by się powiększyło.
  20. Ralf58

    Vratislavia

    Słowo klucz - 18 cm szukam po prostu haka, żeby namówić Marcina na kolejną serię
  21. Ralf58

    Vratislavia

    Tak widziałem ten projekt. Podejrzewam, że zakłada on tą samą kopertę a ja sugeruje mniejszą w drugiej edycji. I jeśli już miały by być zmiany wg wstępnej propozycji to ja bym pominął logo VIS a spłonkę naniósł na wersję z datą wokół datownika. W wersji bez daty pominąłbym również spłonkę.
  22. Ralf58

    Vratislavia

    Wiemy, że reedycji VISa nie będzie. Ale może Marcin dasz się namówić na nową serię inspirowaną poprzednikami w nieco mniejszym rozmiarze? Powiedzmy 40-41...
  23. Szczerze to wpisałem się na listę bo ogólne ten projekt mi się mega podoba. Jednak jeśli miałbym wybór to wolałbym czerwone między 16 a 18 - jest bardziej logiczne. Skoro projekt jest i tak opóźniony to zróbmy tą ankietę i przedyskutujmy na chłodno, żeby nie było wątpliwości.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.