Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Michal93

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1015
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Michal93

  1. To zawsze możesz zostać na NATO i wziąć taka moją pannę na wydaniu
  2. Niepamięć, -20 na normalne już jest problemem
  3. Nikt nie chce kupić, to wyjąłem biedaka z pudełka, żeby się troszkę rozruszał
  4. To jest ten: https://www.zuludiver.com/collections/all-standard-watch-straps/products/zuludiver-quick-release-sailcloth-padded-divers-watch-strap?variant=31687608500321 Chcialem kupić ori omegi, ale niestety żaden nie pasował
  5. Tak, daty nie ma. A czy jest matowa? Sprawdzę jutro przy dziennym świetle, bo przyznam, że nie mam pojęcia
  6. W oczekiwaniu na nowego właściciela zdążyłem jej dokupić pasek, zamiast seryjnego NATO (który moim zdaniem jest mocno letnim wyborem):
  7. Przez FB, cenowo tez bardzo uczciwie, bo mniej niż aktualnie przeciętny murzynek
  8. Nie napisałem nigdzie nic o 4 latach, na ten moment zostaje zakup u handlarza, bo w kolejce postać tez nie można
  9. W butiku na P3k otrzymałem info, że bez minimum 3-4 zegarków u nich nie ma szans nawet na wpisanie na listę Także w sumie temat SubBis się zrobił
  10. Spoźniłem się ze zdjęciem na Trzech Króli
  11. Nie pamietam, kiedy ostatnio kupowałem atlantica, dobre 6-7 miesięcy Trzeba było to zmienić
  12. Mój błąd, myślałem o jednym, napisałem o drugim. Oczywiście mowa o butikach Omegi Szafiru nie wyciągaliśmy (nowego czy starego), bardziej zależało mi na porównaniu z obecnym. Na żywo zmiany w tarczy są bardzo widoczne, właśnie faktury, załamania.
  13. Zarówno hesalit, jak i szafir w nowej wersji są już u AD Na zdjęciach różnice były subtelne, na żywo tarcza jest zupełnie inna. Robi świetne wrażenie. Chciałem, a teraz właściwie jestem już zdecydowany na nowego szafira na foto hesality:
  14. Mój pasek to nie jest ori Omega, bo żaden z oryginalnych niestety nie pasuje. Wszystkie z darkside mają inne wyprofilowanie przy kopercie i niestety nie pasują. Musiałem wziąć coś nie ori, jutro tylko pójdę po zapięcie Omegi o będzie komplet To jest zuludiver nylonowy 21 mm: przy okazji ktoś pytał jak 43,5 mm wyglada, Ano tak w odniesieniu do moona i chociażby gmt
  15. Ja mam dość duży nadgarstek, bo 19,5 cm około. Zwykły jest optycznie dla mnie zbyt mały, dlatego szukałem jakiejś alternatywy NATO mocno go pogrubiało i przez to leżał w sumie na bazarku. Nie idzie w żaden sposób dobrać do niego paska Omegi, bo te od Speedów 44,25 mają inaczej wyprofilowaną kopertę i teleskopy nie chcą się wpiąć. Tutaj dorzucę jeszcze zapinkę omegi i będzie fajny zestaw. Postaram się zrobić kilka zdjęć paska i nadgarstka z dalszej odległości.
  16. Mi za to udało się wreszcie dobrać pasek 21 mm, który zastapił mi „letnie” NATO:
  17. Oby nie w rozmiarze 58ki, GMT lubi ciut więcej plus wysokosc BB58 i byłoby idealnie
  18. Michal93

    Balticus Watches

    Karta kruka to nic nadzwyczajnego, także dobry sposób na zakup w ten sposób
  19. Michal93

    Balticus Watches

    Znaczy no 2690 wychodzi, więc z tego co wiem to jest taniej Punkty na kartę też dodane.
  20. Kilka miesięcy temu kupiłem hesalit, teraz nawet nie myślałbym nad czymś innym, niż szafir: Ktoś na OF wrzucił kilka makro, zrobiły na mnie takie wrażenie, że chyba będę musiał zacząć zbierać na szafir z 3861. Stara bransa została w foliach w pudełku, tę nową z polerowanymi akcentami nosiłbym i nawet nie pomyślał o wrzucaniu paska Trzeba tylko wyczekać -20 u Kruka/ w Jubitomie
  21. Michal93

    Balticus Watches

    Największy minus - pudełko, opakowanie, sam zegarek po prostu śmierdzą nie wiem, muszę go chyba wystawić za okno na tydzień, żeby się pozbyć tego zapachu Tarcza na żywo świetna, zegarek 40 mm, a na ręku leży jak 43-44 mm, także bardzo masywny. Jakość wykonania, dla mojego laickiego oka, bardzo porządna, biorąc pod uwagę koszt zakupu to w ogóle świetna. Bardzo fajne zapięcie z regulacją. Wygodna bransoleta, L2L do mojego nadgarstka tez pasuje bardzo dobrze. Nie wiem czy znajdzie się lepszy „całokształt” jak ten Balticus w tej cenie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.