moim zdaniem jest po prostu po polerze
zobacz kilka postów wcześniej moją na BOR, jak znajdziesz jakieś inne sztuki, podrzuc na PW. Specjalista nie jestem, ale kilkanaście Constellation w kolekcji mam, może coś akurat porównamy z moimi
Ten zegarek budzi tyle sprzecznych opinii, ze aż postanowiłem sobie go kupić.
Jak przyjdzie, zobaczymy Z chęcią coś tu skrobnę po porównaniu do posiadanych zegarków
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.