Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Michal93

Użytkownik
 • Content Count

  502
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

396 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. To jest ten: https://www.zuludiver.com/collections/all-standard-watch-straps/products/zuludiver-quick-release-sailcloth-padded-divers-watch-strap?variant=31687608500321 Chcialem kupić ori omegi, ale niestety żaden nie pasował
 2. Tak, daty nie ma. A czy jest matowa? Sprawdzę jutro przy dziennym świetle, bo przyznam, że nie mam pojęcia
 3. W oczekiwaniu na nowego właściciela zdążyłem jej dokupić pasek, zamiast seryjnego NATO (który moim zdaniem jest mocno letnim wyborem):
 4. Przez FB, cenowo tez bardzo uczciwie, bo mniej niż aktualnie przeciętny murzynek
 5. Nie napisałem nigdzie nic o 4 latach, na ten moment zostaje zakup u handlarza, bo w kolejce postać tez nie można
 6. W butiku na P3k otrzymałem info, że bez minimum 3-4 zegarków u nich nie ma szans nawet na wpisanie na listę Także w sumie temat SubBis się zrobił
 7. Spoźniłem się ze zdjęciem na Trzech Króli
 8. Nie pamietam, kiedy ostatnio kupowałem atlantica, dobre 6-7 miesięcy Trzeba było to zmienić
 9. Mój błąd, myślałem o jednym, napisałem o drugim. Oczywiście mowa o butikach Omegi Szafiru nie wyciągaliśmy (nowego czy starego), bardziej zależało mi na porównaniu z obecnym. Na żywo zmiany w tarczy są bardzo widoczne, właśnie faktury, załamania.
 10. Zarówno hesalit, jak i szafir w nowej wersji są już u AD Na zdjęciach różnice były subtelne, na żywo tarcza jest zupełnie inna. Robi świetne wrażenie. Chciałem, a teraz właściwie jestem już zdecydowany na nowego szafira na foto hesality:
 11. Mój pasek to nie jest ori Omega, bo żaden z oryginalnych niestety nie pasuje. Wszystkie z darkside mają inne wyprofilowanie przy kopercie i niestety nie pasują. Musiałem wziąć coś nie ori, jutro tylko pójdę po zapięcie Omegi o będzie komplet To jest zuludiver nylonowy 21 mm: przy okazji ktoś pytał jak 43,5 mm wyglada, Ano tak w odniesieniu do moona i chociażby gmt
 12. Ja mam dość duży nadgarstek, bo 19,5 cm około. Zwykły jest optycznie dla mnie zbyt mały, dlatego szukałem jakiejś alternatywy NATO mocno go pogrubiało i przez to leżał w sumie na bazarku. Nie idzie w żaden sposób dobrać do niego paska Omegi, bo te od Speedów 44,25 mają inaczej wyprofilowaną kopertę i teleskopy nie chcą się wpiąć. Tutaj dorzucę jeszcze zapinkę omegi i będzie fajny zestaw. Postaram się zrobić kilka zdjęć paska i nadgarstka z dalszej odległości.
 13. Mi za to udało się wreszcie dobrać pasek 21 mm, który zastapił mi „letnie” NATO:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.