Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

mazowsze

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Dziękuję. To jest wersja męska/damska czy może unisex? Może zależne jest to od wielkości koperty/tarczy? Dynamic bardzo wygodny, super leży na nadgarstku...będzie ze mną na długie lata (oby).
 2. Piękna, chcesz sprzedać, proszę o kontakt. Fajniej jak dla mnie wygląda na brązowym pasku...
 3. Bardzo ładne paski. Czy Kolega posiada paski na sprzedaż gdzieś w ogłoszeniach? Proszę o zdjęcia pasków i cenę.
 4. Piękny zegarek, stan zegarka również. Pozazdrościć, niech dobrze nosi się.
 5. Zdecydowanie Orient, dobry wybór.
 6. Zródło? chrono24 lub ebay? Przeglądam i ciężko znaleźć dobrego w dobrej cenie ;-) Dzięki za cenną uwagę, także szansa na zakup podróbki praktycznie nie istnieje.
 7. Kupię Vratislavia Conceptum v. 1, tarcza biało-niebieska.
 8. Możecie wstawić zdjęcia swoich Omega Seamaster 200 m lata 70? Poszukuję takiego i chcę zobaczyć w jakim stanie można takie upolować.
 9. Chcę kupić 1. Omega Constellation F300 - kamerton 70' 2. Omega Seamaster Professional 200 m 80' Na co zwrócić uwagę podczas zakupu, by nie kupić produktu wytworzonego przez małe skośnookie rączki?
 10. Nowy nabytek, ale pasek to raczej do zmiany.
 11. Witam Okazja Allegro? Pulsar PX3033X1 SOLAR https://allegro.pl/oferta/nowy-pulsar-px3033x1-solar-8172880811
 12. Panie i Panowie, jaki pasek pasuje do mojego Atlantica na poście powyżej poza tym czarnym widocznym? Może jakiś brązowy z niebieskim szyciem? Macie jakieś ciekawe pomysły? Nie ma chętnych do nabycia mojego Atlantica, więc pewnie zagrzeje miejsce w skrzyneczce na dłużej i stąd chęć zmiany paska, może to spowoduje częstsze goszczenie na moim nadgarstku... Pozwolę sobie na umieszczenie zdjęcia jako inspiracji , znalezionego na Facebooku, wierze że właściciel zdjęcia nie będzie miał mi tego za złe. Wg mnie gust adekwatny do mojego Ponadto nie wiem jaki rozmiar paska, mam aktualnie załozony 19 mm czarny atlantica, a gdyby trzeba było wybierać między 18 a 20 mm, to który zastosować? Czy oryginalnie było 19 mm ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.