Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Robinero

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Początkujący

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Zainteresował mnie taki oto zegarek. Ktoś pomoże autentyczny czy składak? Koronka chyba nie oryginalną.
 2. Witam ponownie. Może ktoś luknąć fachowym okiem czy warto się interesować za 200
 3. Lubię ją ale nie mogę się przyzwyczaić. Wydaje mi się za mała 30x31 z uszami 37mm.
 4. Niestety. Kupione na aliexpress za 15 złoty 😉 Brązowy od kumpla co po jarmarkach staroci śmiga. Drugi z aledrogo przez przypadek bo wpisany był tak że wyszukiwarka po prawidłowej nazwie nie wyświetlała. Może dlatego 😉 Jeszcze taki w planach tylko nie wiem czy warto. Trochę koło dekla mu złotko schodzi. Reszta bardzo ładna.
 5. Nic nie pisałem o podklejaniu lużno przylegajacej a o ewentualnej możliwości zniszczenia już nadszarpnietej wiekiem powłoki. Proszę bez ironii.
 6. Już dokładnie nie wiem na którym forum ale ktoś wspomniał że na starą powłokę chromowaną lub złoconą może takie mycie źle wpłynąć i może ją zniszczyć. Dlatego pytam. Może ktoś się wypowie. Może ktoś mył stare koperty i może się podzielić efektami.
 7. Mam pytanie co do czyszczenia koperty zegarka. Kopertą stara chromowana. Gdzieś wyczytałem że nie powinno się czyścić w myjące ultradźwiękowe kopert chromowanych i złoconych. Czy to prawda?
 8. Zakupiłem kiedyś skx009 z bransoletą oryginalną. Zegar jest w bardzo dobrym stanie z jednym mankamentem z wypełniaczami maskownicami bransolety która nie zgrywa się ładnie z uszami koperty zegarka. Luz maskownicy zmniejszyłem podginając poprzez zmniejszenia odlegości wąsów maskownic z jej górną częścią ale to spowodowało że maskownica usiadła jeszcze bardziej w stosunku do uszu koperty. Może ktoś podpowie jak ją podgiąć aby nie miała luzu a żeby zgrywała się ładnie z kopertą.
 9. Tylko szkoda że w prądzie. Wiem że mechanik po pierwsze byłby napewno dużo droższy a po drugie bardzo trudno dostępny
 10. Mam możliwość kupić z drugich rąk doxa grafic niestety w prądzie w dobrym stanie za kwotę 500 zł. Zegar jest w pełnym secie z rachunkiem, pudełkiem i gwarancją z której wynika że zakupiony był w sklepie apart w 2010. Podobno jest na ronda 515 i ma szafir. Nie znam się na zegarkach i kupuje oczami 🙂. Koperta posiada niewielkie rysy i bransoleta do polerowania. Szkło jak to szafir bez skazy. Tarcza też idealna Nie wiem czy warto? Może ktoś podpowie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.