Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WielkiKlocek

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. cena samej koronki nie jest jakaś porażająca bo 240 zł + wymiana 60 ale chodzi mi o sam fakt zmuszania do korzystania z ich usług.
 2. Zegarmistrzowie również nie mogą kupować części w Janebie. Pasek i zapięcie można kupić ale to nie jest część zegarka
 3. Dzwoniłem do Janeby. Może kogoś zainteresuje że mają nową politykę handlową. Wszystkie marki jakie dystrybuują w Polsce a jest tego trochę, można naprawiać tylko i wyłącznie u nich. To znaczy że nie można kupić dowolnej części od zegarka i wymienić u zegarmistrza, trzeba to zrobić u nich, we Wrocławiu . Inaczej nie sprzedadzą części. Nie wiem jak się to ma do polskiego prawa ale będę zgłębiał temat bo nie mieści mi się w głowie taka polityka. I na pewno nie kupię żadnej marki która jest dystrybuowana przez nich. Jakbym miał 20 letniego fiata i musiał naprawiać go w aso to bym oddał go na złom. Tragedia
 4. Gdzie aktualnie można kupić części do alpiny konkretnie koronkę do seastronga ? Czy dalej jest to janeba ? Czy ewentualnie na forum ktoś ma dostęp do tych części ?
 5. gdyby ktoś chciał się rozstać z tridentem pierwszej lub drugiej generacji w rozmiarze 43 to proszę dać znać
 6. Czy ktoś kupował w w/w sklepie ? https://condorstraps.com/
 7. Wow. Pytasz o opinię ale chcesz usłyszeć tylko takie jak ci pasują ??? to nie pytaj wcale
 8. a konkretnie np o ten AT8124-91L
 9. Jak już pyta to trzeba odpowiedzieć. MOIM zdaniem zegarek przypomina produkcje invicty dla zubożałych czarnych raperów. Chory wymysł marketingowców próbujących dotrzeć do nowej grupy klientów. Nie rozumiem kto pozwolił na taki projekt który jest jeszcze brzydszy na tle pozostałych eleganckich zegarków TH.
 10. Może ktoś rzucić światło na ta sprawę ? Czy faktycznie zegarek bez zakręcanej koronki i z wciskanym deklem może mieć wr na poziomie 20 bar ?
 11. Kup dw. Kobiecie nie zależy na marce a na wyglądzie. Moja jest mega zadowolona własnie z takiego badziewnego DW.
 12. Państwo polskie na pewno znajdzie sposób żeby cena była wyższa. Lepiej się spieszmy. Zegarek jako dobro luksusowe powinien być obłożony 50 % podatkiem. Starczy na następne 1000+
 13. Ciekawe czy w związku z wyjściem z unii będą doliczać vat do zegarków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.