Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WielkiKlocek

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. Czy ktoś kupował w w/w sklepie ? https://condorstraps.com/
 2. Wow. Pytasz o opinię ale chcesz usłyszeć tylko takie jak ci pasują ??? to nie pytaj wcale
 3. a konkretnie np o ten AT8124-91L
 4. Jak już pyta to trzeba odpowiedzieć. MOIM zdaniem zegarek przypomina produkcje invicty dla zubożałych czarnych raperów. Chory wymysł marketingowców próbujących dotrzeć do nowej grupy klientów. Nie rozumiem kto pozwolił na taki projekt który jest jeszcze brzydszy na tle pozostałych eleganckich zegarków TH.
 5. Może ktoś rzucić światło na ta sprawę ? Czy faktycznie zegarek bez zakręcanej koronki i z wciskanym deklem może mieć wr na poziomie 20 bar ?
 6. Kup dw. Kobiecie nie zależy na marce a na wyglądzie. Moja jest mega zadowolona własnie z takiego badziewnego DW.
 7. Państwo polskie na pewno znajdzie sposób żeby cena była wyższa. Lepiej się spieszmy. Zegarek jako dobro luksusowe powinien być obłożony 50 % podatkiem. Starczy na następne 1000+
 8. Ciekawe czy w związku z wyjściem z unii będą doliczać vat do zegarków.
 9. gość chce kupić zegarek za kilkaset złotych a tu propozycja omegi za 3 kafle. btw ta omega to chyba jest na bazarku
 10. Nawet nie wiesz jak ważne dla psychiki jest to żeby wiedzieć która jest godzina i jaki jest dzień
 11. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś używał mechanicznego divera w nurkowaniu w sprzęcie (oczywiście w czasach współczesnych). Tak więc to czy wytrzymuje 200 300 czy 500 m czy pęknie mu szkło na 250m to tylko takie bajeczki marketingowe.
 12. Dzień nie jest stracony. Dowiedziałem się że jest coś takiego jak proxima , że inspiruje się seiko oraz że Rebrov ma to w nosie.
 13. Ale co w związku z tym ? Każdy zegarek musi mieć wskazówki indeksy tarczę - można powiedzieć że wszystkie produkowane teraz zegarki są podróbką jakiegoś tam pierwszego zegara PROTOPLASTY. Ale co innego jak dajesz dokładną kopię z innym napisem jak orginał niż coś w zarysie podobnego. W końcu ile może być tych nowych wzorów. A wszystko i tak sprowadza się do tego że jak chcesz to nosisz jak nie to nie. Cała dyskusja jest bez sensu :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.