Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WielkiKlocek

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by WielkiKlocek

 1. gdyby ktoś chciał się rozstać z tridentem pierwszej lub drugiej generacji w rozmiarze 43 to proszę dać znać
 2. Czy ktoś kupował w w/w sklepie ? https://condorstraps.com/
 3. Wow. Pytasz o opinię ale chcesz usłyszeć tylko takie jak ci pasują ??? to nie pytaj wcale
 4. a konkretnie np o ten AT8124-91L
 5. Jak już pyta to trzeba odpowiedzieć. MOIM zdaniem zegarek przypomina produkcje invicty dla zubożałych czarnych raperów. Chory wymysł marketingowców próbujących dotrzeć do nowej grupy klientów. Nie rozumiem kto pozwolił na taki projekt który jest jeszcze brzydszy na tle pozostałych eleganckich zegarków TH.
 6. Może ktoś rzucić światło na ta sprawę ? Czy faktycznie zegarek bez zakręcanej koronki i z wciskanym deklem może mieć wr na poziomie 20 bar ?
 7. Kup dw. Kobiecie nie zależy na marce a na wyglądzie. Moja jest mega zadowolona własnie z takiego badziewnego DW.
 8. Państwo polskie na pewno znajdzie sposób żeby cena była wyższa. Lepiej się spieszmy. Zegarek jako dobro luksusowe powinien być obłożony 50 % podatkiem. Starczy na następne 1000+
 9. Ciekawe czy w związku z wyjściem z unii będą doliczać vat do zegarków.
 10. gość chce kupić zegarek za kilkaset złotych a tu propozycja omegi za 3 kafle. btw ta omega to chyba jest na bazarku
 11. Nawet nie wiesz jak ważne dla psychiki jest to żeby wiedzieć która jest godzina i jaki jest dzień
 12. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś używał mechanicznego divera w nurkowaniu w sprzęcie (oczywiście w czasach współczesnych). Tak więc to czy wytrzymuje 200 300 czy 500 m czy pęknie mu szkło na 250m to tylko takie bajeczki marketingowe.
 13. Dzień nie jest stracony. Dowiedziałem się że jest coś takiego jak proxima , że inspiruje się seiko oraz że Rebrov ma to w nosie.
 14. Ale co w związku z tym ? Każdy zegarek musi mieć wskazówki indeksy tarczę - można powiedzieć że wszystkie produkowane teraz zegarki są podróbką jakiegoś tam pierwszego zegara PROTOPLASTY. Ale co innego jak dajesz dokładną kopię z innym napisem jak orginał niż coś w zarysie podobnego. W końcu ile może być tych nowych wzorów. A wszystko i tak sprowadza się do tego że jak chcesz to nosisz jak nie to nie. Cała dyskusja jest bez sensu :-)
 15. Może nie gówniane bo zarówno (szczególnie) steinhart jak i tissel robią bardzo dobre technicznie zegarki ale bez własnej inwencji. Mi chodziło o to (jak dobrze oszolom powiedział) że chinole robią ordynarne zżyny a jakoś tisselowi nikt na forum tego nie wypomina. Podwójne standarty. Odbiegając od tematu już pisałem że moim zdaniem takie zegarki kupują osoby które chciałyby rolka ale ich na niego nie stać.
 16. W temacie złota to czytałem ciekawy artykuł w na jednym z większych portali , już nie pamiętam czy to było money czy coś w podobie ale gość polecał tam trzymać złoto ( to nie żart) w banku " ziemnym". Jak masz działkę to zakopujesz w sobie tylko znanym miejscu i masz spokój. Jesteś zabezpieczony przed złodziejami bo działki nie przekopią . Jesteś także zabezpieczony przed zakusami państwa gdyby chciało zrobić to co usa w 1933 roku. A unia może mieć takie zakusy w ramach kontroli totalnej obywateli. Oczywiście nie mówimy tu o ilościach przemysłowych. A zwiększenie się ilości kradzieży ma pewnie związek ze wzrostem ilości nowych obywateli o innym odcieniu. I nie chodzi tylko o zegarki bo kradną wszystko.
 17. Na szczęście nie ma jeszcze kary za myślenie o czymś. Ale mówienie o pewnych rzeczach można sobie darować bo nigdy nie wiadomo czy np. na takim forum nie pracownika skarbówki który zechce się wykazać albo zwykłego polskiego sygnalisty.
 18. To podobnie do Tissela. W tych cenach to są już normalne zegarki z deklarowanym WR. No chyba że to jakiś większy przekręt.
 19. Tak wygląda pasek Bartona po kilku miesiącach użytkowania. Na żywo przebarwienia są jeszcze bardziej widoczne.
 20. nie masz żadnego wpływu na to co ci przyśle. Chyba że zwrot z karty albo paypala . Ja sobie takie doświadczenia wolę darować. Raz wystarczy.
 21. Moje zdanie oraz doświadczenia są takie : nie kupować od prywatnego sprzedawcy z USA.
 22. ok. Jak na dolną półkę zegarków 20 s opóżnienia na 4 dni to dużo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.