Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mmnm

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Recent Profile Visitors

108 profile views
 1. Pytanie do ekspertów, Co myślicie o tym modelu 52755.41.23? Widziałem używany za 500 zł, warto? Czy jest możliwy zakup takiego nowego? A może mielibyscie dla mnie jakäś dobrą ofertę na innego wolrmastera?
 2. Taki nowy nabytek. Mój pierwszy ;;na baterie;; Czy ktoś mógłby coś powiedzieć na jego temat? Jestem początkującym zbieraczem.
 3. Bardzo kręcą mnie pomarańcze. Jeszcze zbieram, Jeszcze trochę...
 4. Bardzo piękne zegarki. W jakiej cenie można by je teraz nabyć w sklepie bądź na aukcjach?
 5. Fotki nie mam ale znalazłem w sieci że ten sklep działa też internetowo. To ten zegarek https://zegarki-gdynia.pl/pl/p/Zegarek-Atlantic-Meski-Worldmaster-Automatic-53754.41.93R/2988
 6. Tak to byl automat, jasna tarcza, niebieski otok , bez krzyża i sprzedawca mówił że to nie limitka . A ja nie wiedziałem gdzie patrzeć to nie patrzyłem czy jest jakiś numer.
 7. Taki bez krzyża ostatnio widziałem w sklepie. Ta obwödka na tarczy niebieska. Gdzie może być ta liczba świadczącą o limitacji?
 8. Wielkie dzięki. Widzialem Eterne Avant Garde i zrobiła na mnie wrażenie. Cena była ok 3000 zł po promocji z 6000 i po przegladnieciu pozniej ofert na ebayu takie mnie myśli naszły: dlaczego? Kontiki nigdy nie miałem na ręku a podoba mi się na zdjęciach. "Najkultowszy z kultowych" i do mnie to przemawia.
 9. W piramidzie prestiżu wszystkich marek zegarków - Eterna jest dość wysoko. Dla mnie ma to znaczenie. Gdyby była piramida prestiżu tylko firmy Eterna to jakby wyglądała. Jak sądzicie jakie modele byłyby na szczycie A które w środku A które na dole? Przeglądam ebay oraz polskie sklepy i widzę szeroki zakres cenowy. Poproszę o pomoc i poradę.
 10. Proszę o pomoc. Chodzi o wybór zegarka dla żony. Cena do 500 zł. Opis: biała lub jasna tarcza raczej mała niż duża, dość elegancki ale nie zbyt przesadny, do noszenia codziennego i do pracy, brązowy pasek. Za pomoc z góry dziękuję.
 11. Sytuacja jest prosta. Kupiłeś jeden zegarek a w wyniku różnych perypetii masz teraz dwa. Jeżeli chcesz być uczciwy a wierzę, że chcesz to musisz spytać sprzedawcę co z tym fantem zrobić. W mailu opisz im całą sytuację i poproś o odpowiedź i podanie rozwiązania. A i poproś o jakiś końcowy termin załatwienia sprawy , nie wiem może 30 a może 60 dni. Zawsze czyń uczciwie.
 12. Piękny, jedne z moich zegarkowych marzeń. W Time trendzie kupiłeś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.