Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mmnm

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

40 profile views
 1. Wielkie dzięki. Widzialem Eterne Avant Garde i zrobiła na mnie wrażenie. Cena była ok 3000 zł po promocji z 6000 i po przegladnieciu pozniej ofert na ebayu takie mnie myśli naszły: dlaczego? Kontiki nigdy nie miałem na ręku a podoba mi się na zdjęciach. "Najkultowszy z kultowych" i do mnie to przemawia.
 2. W piramidzie prestiżu wszystkich marek zegarków - Eterna jest dość wysoko. Dla mnie ma to znaczenie. Gdyby była piramida prestiżu tylko firmy Eterna to jakby wyglądała. Jak sądzicie jakie modele byłyby na szczycie A które w środku A które na dole? Przeglądam ebay oraz polskie sklepy i widzę szeroki zakres cenowy. Poproszę o pomoc i poradę.
 3. Proszę o pomoc. Chodzi o wybór zegarka dla żony. Cena do 500 zł. Opis: biała lub jasna tarcza raczej mała niż duża, dość elegancki ale nie zbyt przesadny, do noszenia codziennego i do pracy, brązowy pasek. Za pomoc z góry dziękuję.
 4. Sytuacja jest prosta. Kupiłeś jeden zegarek a w wyniku różnych perypetii masz teraz dwa. Jeżeli chcesz być uczciwy a wierzę, że chcesz to musisz spytać sprzedawcę co z tym fantem zrobić. W mailu opisz im całą sytuację i poproś o odpowiedź i podanie rozwiązania. A i poproś o jakiś końcowy termin załatwienia sprawy , nie wiem może 30 a może 60 dni. Zawsze czyń uczciwie.
 5. Piękny, jedne z moich zegarkowych marzeń. W Time trendzie kupiłeś?
 6. https://m.olx.pl/oferta/wostok-CID87-IDCuFj5.html#position=1&page=1 Co o tym zegarku myślicie? Wart uwagi?
 7. Bradpit ta amfibia to jeszcze nie to, . Czy ktoś może ma jeszcze coś innego?
 8. Witam, kupię zegarek duży narēczny, na chodzie, jestem tu nowym i rozwaze kazda propozycję. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.