Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mmnm

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mmnm

 1. Na bazarku pojawil siē Worldmaster. Czy Waszym fachowym zdaniem wart jest uwagi i ceny, czy lepiej polować dalej?
 2. Pytanie do ekspertów, Co myślicie o tym modelu 52755.41.23? Widziałem używany za 500 zł, warto? Czy jest możliwy zakup takiego nowego? A może mielibyscie dla mnie jakäś dobrą ofertę na innego wolrmastera?
 3. Taki nowy nabytek. Mój pierwszy ;;na baterie;; Czy ktoś mógłby coś powiedzieć na jego temat? Jestem początkującym zbieraczem.
 4. Bardzo kręcą mnie pomarańcze. Jeszcze zbieram, Jeszcze trochę...
 5. Bardzo piękne zegarki. W jakiej cenie można by je teraz nabyć w sklepie bądź na aukcjach?
 6. Fotki nie mam ale znalazłem w sieci że ten sklep działa też internetowo. To ten zegarek https://zegarki-gdynia.pl/pl/p/Zegarek-Atlantic-Meski-Worldmaster-Automatic-53754.41.93R/2988
 7. Tak to byl automat, jasna tarcza, niebieski otok , bez krzyża i sprzedawca mówił że to nie limitka . A ja nie wiedziałem gdzie patrzeć to nie patrzyłem czy jest jakiś numer.
 8. Taki bez krzyża ostatnio widziałem w sklepie. Ta obwödka na tarczy niebieska. Gdzie może być ta liczba świadczącą o limitacji?
 9. Wielkie dzięki. Widzialem Eterne Avant Garde i zrobiła na mnie wrażenie. Cena była ok 3000 zł po promocji z 6000 i po przegladnieciu pozniej ofert na ebayu takie mnie myśli naszły: dlaczego? Kontiki nigdy nie miałem na ręku a podoba mi się na zdjęciach. "Najkultowszy z kultowych" i do mnie to przemawia.
 10. W piramidzie prestiżu wszystkich marek zegarków - Eterna jest dość wysoko. Dla mnie ma to znaczenie. Gdyby była piramida prestiżu tylko firmy Eterna to jakby wyglądała. Jak sądzicie jakie modele byłyby na szczycie A które w środku A które na dole? Przeglądam ebay oraz polskie sklepy i widzę szeroki zakres cenowy. Poproszę o pomoc i poradę.
 11. Proszę o pomoc. Chodzi o wybór zegarka dla żony. Cena do 500 zł. Opis: biała lub jasna tarcza raczej mała niż duża, dość elegancki ale nie zbyt przesadny, do noszenia codziennego i do pracy, brązowy pasek. Za pomoc z góry dziękuję.
 12. Sytuacja jest prosta. Kupiłeś jeden zegarek a w wyniku różnych perypetii masz teraz dwa. Jeżeli chcesz być uczciwy a wierzę, że chcesz to musisz spytać sprzedawcę co z tym fantem zrobić. W mailu opisz im całą sytuację i poproś o odpowiedź i podanie rozwiązania. A i poproś o jakiś końcowy termin załatwienia sprawy , nie wiem może 30 a może 60 dni. Zawsze czyń uczciwie.
 13. Piękny, jedne z moich zegarkowych marzeń. W Time trendzie kupiłeś?
 14. Co sądzicie o Eternie Avant-Garde 2945.41.40.1715. Czy warta uwagi, czy może inną wybrać. Jeszcze nie mam żadnej a to by była pierwsza. Myślę też czy może Atlantica 53754.41.93RB bardziej
 15. https://m.olx.pl/oferta/wostok-CID87-IDCuFj5.html#position=1&page=1 Co o tym zegarku myślicie? Wart uwagi?
 16. Bradpit ta amfibia to jeszcze nie to, . Czy ktoś może ma jeszcze coś innego?
 17. Witam, kupię zegarek duży narēczny, na chodzie, jestem tu nowym i rozwaze kazda propozycję. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.