Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Callahan

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Bywa pomocny

About Callahan

 • Birthday 09/06/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Hobby
  słabość do zegarków

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. A mnie żona nazywa wariatem jak w sobotnie popołudnie zasiadam i pucuję swoje zegareczki flanelowymi ściereczkami i robię to długo i namiętnie bez względu czy jest to zegarek za kilkaset złotych czy za kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ale cóż, mnie to uspokaja, relaksuje i daje cholerną satysfakcję . Faktem jest, że ludzie są zbieraczami, leży to w naszej naturze. Jedni zbierają chaotycznie różne, często niepotrzebne, rzeczy i nie przywiązują do nich uwagi. Inni skupiają się na jednym czy dwóch tematach, jednocześnie zgłębiając wiedzę na dany temat (literatura fachowa, fora tematyczne itp.) i to jest pasja (bez względu czy jest oznaką prymitywizmu, jak napisał @Zeno czy wynika z innych atawistycznych pobudek), która każdemu normalnemu człowiekowi jest potrzebna do funkcjonowania. Każdy potrzebuje odskoczni od codzienności i od tzw prozy życia. Dla jednego są to podróże, dla drugiego samochody, dla nas (w większości) to zegarki. Rada, aby nie kupować rzeczy (zegarków) na które nas nie stać hmm... słuszna, ale niech pierwszy żuci kamieniem ten z was, który nie wspomógł się "jakimiś" dodatkowymi środkami aby posiąść tę "perełkę" będącą prawdziwą ozdobą kolekcji . Pasjonaci zbierają dla siebie nie na pokaz jak tzw "współczesne młode wilki", o których pisał @dziadek i bez względu czy nasze kolekcje, składające się z kliku, kilkunastu czy kilkudziesięciu zegarków (moja przekroczyła już 30), są swoistą inwestycją na przyszłość czy mają stanowić jedynie pamiątkę po dziadku, to są dla nas!!! Problem, który opisał @Ruger to klasyczna fobia i temat dla specjalisty. Dzisiaj dotyczy rzeczy (zwłaszcza tych z górnej półki - co może mieć różne podłoże) ale jutro może dotyczyć np. własnego zdrowia lub relacji z bliskimi. Myślę, że warto sięgnąć po poradę do fachowca i coś z tym zrobić, bo na dłuższą metę nie da się tak funkcjonować.
 2. Cały czas zadaje sobie pytanie, czemu nie wybrałem tej kremowej tarczy zazdraszczam
 3. 🎵 już za chwileczkę, już za momencik 🎵 łikend z pifeczkiem zacznie się kręcić...🎵
 4. Zdecydowanie Sector!!! Tuxedo hmm... jakoś trąci worldmasterem
 5. Mocna to może być śliwowica łącka . Ja bym stawiał na bateryjkę. Zwróć uwagę na wskazówkę sekundową, jeśli przeskakuje nieregularnie lub co dwie sekundy to bateria do wymiany. A jeśli to usterka to raczej werk do wymiany.
 6. Jechać, jechać!!!!! Zegarek jest naprawdę piękny!!! Żeby był ciut większy, tak ze 2 mm
 7. Pomalutku, po cichutku, zaczynamy odliczanie do łikendu
 8. Faktycznie, na łapie trochę ginie . Też się zastanawiałem, ale teraz widzę że trzeba rozejrzeć się za czymś innym.
 9. Callahan

  Xicorr

  No, teraz to mnie dotkłeś do żywego . Sam powiedz, czy ten xicorrek nie jest przepiękny ??
 10. Callahan

  Xicorr

  Xicorromaniacy pobudka!!!
 11. Callahan

  Twoja kolekcja!

  Nooo, mocno zróżnicowana kolekcja , ale jak ktoś jest fanem danej marki to tylko pogratulować.
 12. Beeeez przesaaaaady . W zestawie ze złotym zębem, bombaaaa !!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.