Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sudo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sudo

 1. Nie musisz zakładać konta u operatora, ale jest to zalecane dla łatwiejszej obsługi konta. Doładować konto możesz na wiele sposobów. Począwszy od wychodzącej już powoli z użycia karty zdrapki z kodem, w niektórych salonach operatorskich, ale najprościej robić to szybkim przelewem bankowym (blikiem). Zakładając konto u operatora (jest to podobne do rejestracji na forum) dostajesz możliwość pełnej obsługi konta u większości operatorów na pewno z tzw. W4 (Play, Orange, T-Mobile i Plus), możesz włączać/wyłączać pakiety, zgody marketingowe itp. Doładowując bezpośrednio przez konto operatora czasem dostaje się jakieś bonusy. Mając konto u operatora możesz też założyć aplikację na smartfona, mając podobne funkcje co przez przeglądarkę internetową. Nie taki diabeł straszny Na początek może to być trochę skomplikowane, ale po pewnym czasie stanie się bardzo wygodne, a przede wszystkim bardziej elastyczne w porównaniu do abo.
 2. Przenieś na tę chwilę do Plusa. Dla numerów na kartę przeniesionych od innego operatora dostajesz 3 miesiące gratis na start. Później masz do wyboru pakiet za 25 lub 30zł. Ewentualnie mogę polecić Orange na kartę z rocznym pakietem za 360 zł, wszystko no limit, 1 TB danych w kraju i ponad 30 GB w UE na rok.
 3. Bez stop - sekundy. Szacun tak utrafić. Chyba, że seria zdjęć.
 4. Zdjąłem kajdan. Trochę lżej.
 5. Nie mylmy prostoty z prostactwem 😄 To jest jest prosty zegarek, nie obrażaj Go 🙃
 6. Peugeot też cały w stali? . Nie wiem jak plusować posty, abym chętnie postawił plusika. Czy mam za mało jeszcze swoich postów, dlatego?
 7. Pamiątka od mamy z przemytu z CCCP Próba 583 :)
 8. Grzegorz Bondaruk, Mickiewicza 17, tylko chyba w tym tygodniu wybierał się urlop. Solidny zegarmistrz. Nie bateryjkarz
 9. I się nie ma co dziwić. Oglądałem film "Pierwszy człowiek". Ma wrażenie, że ten sam model był na ręku Armstronga
 10. Piękne Seiko. Jaka Bieda? Ładny zegarek nie musi być w cenie rolka
 11. Witam szanowne grono entuzjastów zegarkowych. Miałem tu konto założone w roku 2007, niestety admin nie chce go reaktywować. Zaczynam zatem pisać historię od nowa. Posiadam wiszącego GB, radziecki tykający budzik Sława, kryształowego Majaka, rodzinna pamiątka złoty poljot z automatem pr. 583 , parę vintage budżetowych. Obecnie na przegubie nowy Orient Mako XL czarny. Jestem z Białegostoku. Na imię mam Roman. Inne hobby: astronomia, rowery i książki.
 12. Zamówiłem 26 listopada. Dotarł 11 grudnia (poczta lotnicza). Leżał w pocztowym urzędzie celnym. Naliczyli od Orienta Mako XL 128 zł Vatu. Liczyłem się z tą opłatą. Wysłałem mailem potwierdzenie Paypal, ale i tak wyliczyli wg swojej stawki, wpisali kwotę 20 zł mniejszą , być może stosują inny przelicznik Euro niż Paypal. Co do samych zakupów, to nie ma obaw, sklep pewny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.