Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sudo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Bywa pomocny

About Sudo

 • Birthday 02/28/1968

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

160 profile views
 1. Trzeba napisać do producenta z zapytaniem Taka moda była w tamtych czasach.
 2. Zapowiada się fajny wypad dzisiaj :)
 3. No właśnie, czas skończyć wydawanie pieniędzy na zegarki
 4. Radość o poranku. Jak w piosence
 5. Chwała Wam Dzielni Policjanci Dwie poszkodowane osoby i oszust. Oszust nie jest ścigany, natomiast jedna z poszkodowanych osób dostaje zarzuty z KK. Przecież to najzwyklejsze niedopełnienie obowiązków służbowych i niekompetencja funkcjonariusza prowadzącego dochodzenie.
 6. Dawno, dawno temu miałem dwie Invicty. Teraz po latach wróciłem do marki. Wielki nurek Wczoraj na kajdanie, dziś już nie urywa ręki.
 7. Przecież można kupić extender. Prosta sprawa, zdejmujesz kierownicę, nakładasz przedłużkę i zakładasz kierownicę na już wyższym poziomie.
 8. Z zimną krwią - Truman Capote https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4862794/z-zimna-krwia
 9. No dobrze, ale gdzie jest autor wątku? Może już kupił zegarek, a tu się ludzie produkują
 10. Generalnie sam serwisuję rowery rodziny. Ostatnio zauważyłem kupując części eksploatacyjne do napędu, że ceny oszalały. Podstawowa kaseta 7 rzędowa, która rok temu kosztowała około 40 zł, teraz prawie stówkę. To samo tyczy się wyższych grup. Kaseta 11 rzędowa to ponad 300 zł, kosmos.
 11. Nie musisz zakładać konta u operatora, ale jest to zalecane dla łatwiejszej obsługi konta. Doładować konto możesz na wiele sposobów. Począwszy od wychodzącej już powoli z użycia karty zdrapki z kodem, w niektórych salonach operatorskich, ale najprościej robić to szybkim przelewem bankowym (blikiem). Zakładając konto u operatora (jest to podobne do rejestracji na forum) dostajesz możliwość pełnej obsługi konta u większości operatorów na pewno z tzw. W4 (Play, Orange, T-Mobile i Plus), możesz włączać/wyłączać pakiety, zgody marketingowe itp. Doładowując bezpośrednio przez konto operatora czasem dostaje się jakieś bonusy. Mając konto u operatora możesz też założyć aplikację na smartfona, mając podobne funkcje co przez przeglądarkę internetową. Nie taki diabeł straszny Na początek może to być trochę skomplikowane, ale po pewnym czasie stanie się bardzo wygodne, a przede wszystkim bardziej elastyczne w porównaniu do abo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.