Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wisniap

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wisniap

 1. Na poprawę humoru powiem Wam, że i tak wygrają... Im gorzej na granicy, na zachodzie, jakieś zamachy, ..itd. itp...tym paradoksalnie lepiej dla nich, a wszystko wskazuje, że to będzie ciekawy rok lub dłużej dla Europejczyków..
 2. Nie wiem jaką znajomość marek mają złodzieje ale mieszkańcy RP wcale w markach się nie orientują lub słabiutko.
 3. Miałeś go na przymiarce? Ja Też kiedyś wybrałem jw., tylko 41 (nadgarstek 18,5).Na początku pandemii zero możliwości przymiarki więc z Kruka zamówiłem, założyłem i odesłałem. Zupełnie nie było chemii. A byłem tak do niego przekonany wg opinii i fotek. Jednak przymiarka to podstawa.
 4. Z chińczyków nie miałem na myśli konkretnego zegarka ale zaglądam do forumowiczów od chińczyków i bywają takie, które mi się podobają.
 5. W tym budżecie z szafirem duża ofertę, do wyboru, do koloru ma Adriatica, potem Festina, są też fajne Casio i cała masa chińczyków. Warto sprawdzić jw.
 6. Zawsze pomaga przy pracy wkoło domu 😁
 7. Powoli gonimy.. od stycznia 3010zl😉
 8. Citizen to moim zdaniem bardzo dobry kierunek. Od siebie dodam, że warto spojrzeć na ofertę Certiny w precidrive.
 9. Cordi7 powinien się wypowiedzieć. Z tego co wiem lubi i uważa mniejsze za akuratne. Ja lubię mniejsze ale staruszki. Normalnie wolę zgodnie z wiekiem 40+😆
 10. Mam prośbę. Chrześniak prosił mnie o pomoc. Ma taki zegarek i popsuła mu się bransa, gdzieś tam był i nie nadaje się do naprawy. Może ma ktoś taka bransoletkę na sprzedaż. Fotki jakie mi przesłał.
 11. Przestrzeliłem zupełnie w inną stronę 😂. Fajny, niech służy.
 12. Ja dodaję moja nalewkę z czarnej porzeczki i tak jak piszesz, do wyra..
 13. Tego miałem kiedyś. Foto z neta. Miałem też kilka 3starow. 20lat temu sprzedałem kuzynowi, ma do dzisiaj. Sprzedałem jemu też niebieska patelnie. Też ma. Z orientow mam jeszcze ray 2, czarnego i pandę solar, której nigdy nie nosiłem, a mam ją blisko rok😁. Więc trochę ich było. Stary fajne są ale rozmiar 38 w niektórych nie dla mnie bo lubię większe i nie przepadam za dziurką. Dlatego x proponowanych Certina.
 14. Od wielu lat lubię orienty i trochę miałem. To fajne zegarki ale z tych przez Ciebie wskazanych Certina.
 15. Pięknie przyziemil. Aż uszy złożył 🤣. Super fotki i zbiory.
 16. Proponuję przenieść do fantasy..
 17. Z wyżej wskazanych przez Ciebie zdecydowanie Krzysiek.
 18. wisniap

  Twój ogród

  Dziękuję. Nie znalazłem na różach żadnych stworów, tylko te kropki na jednym ze zdjęć. Poczytam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.