Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gigacyan

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

72 profile views
 1. Dzięki za link. Ich też już pytałem - nie mają na stanie, a aukcja wisi...
 2. Dzięki, ale widziałem to. Potrzebuję sam bezel.
 3. Dzięki wielkie za ekspresową poradę! Poszukam zatem wśród tych, które wymieniłeś.
 4. Cześć wszystkim! Przepytałem większość polskich sklepów i nigdzie nie mogę dostać bezela do Mudmana G/GW-9300ER-5 (vide zdjęcie poniżej). Może ktoś z Was ma na zbyciu takowy? Chętnie kupię.
 5. Cześć wszystkim! Chciałem sobie zmienić bezel w mojej kostce GW-M5610... Czy to prawda, co wyczytałem na watchuseek.com, że bezele z DW-5610 (myślałem konkretnie o DW-5610SU-3) nie pasują do tego GW-M5610? Pomyślałem, że dopytam jeszcze tu... Pozdrawiam.
 6. Dzięki za odpowiedź. Czytałem to i inne z WUS. Myślałem, że da się łatwiej.
 7. Szanowni Koledzy! Czy ktoś z Was wie, jakie adaptery NATO pasują do GW-9200? Chciałbym sobie takie sprawić, ale nie mogę nigdzie wyczytać, jakie kupić. Mam założone w G-8900 takie od DW-5600/DW-6900/GA-100, ale do Risemana nie da się ich założyć (za płytko osadzone dziurki mają)... Będę wdzięczny za namiary. Pozdrawiam!
 8. O, nie myślałem, że sam to mogę zrobić - dziękuję za podpowiedź. Na pewno się tym zajmę. Pozdrowienia.
 9. Dzięki. Co do Poljota, to remontowałem go 3-4 lata temu, ale tylko wewnętrznie. Faktycznie przydałaby mu się odnowa i zewnętrza... Muszę tylko znaleźć odpowiedniego zegarmistrza, który się tego podejmie.
 10. Dzień dobry! W drugim swoim poście postanowiłem się pochwalić nowym nabytkiem, mam nadzieję, że to dobry temat (lepszego nie znalazłem). Wczoraj wieczorem dotarł do mnie Boctok Komandirskie K39 2432/390776, zakupiony na meranom.com dzięki studiowaniu tego forum. Wysłany 25.02, zatem przesyłka szła 10 dni - bez problemów, nie został oclony (opisano go jako warranty return). Zegarek bardzo mi się podoba - ciężki, duży - o to mi chodziło. Prezentuje się w rzecywistości lepiej niż na zdjęciach. Bezel chodzi ładnie, koronka też bez zastrzeżeń. Mam tylko nadzieję, że będzie przyzwoicie chodził i nie pojawią się jakieś, wspominane na forum, usterki. Wstawiam też wspólne zdjęcie z moim stareńkim Poljotem, którego mam od nowości (dostałem go w 1990 r.), a który mi wciąż dzielnie i wiernie służy. Do łokcia jeszcze trochę miejsca zostało - do Berlina trochę drogi, trzeba zapełnić! Urraaa!!! Pozdrawiam!
 11. Serwus wszystkim! Od jakiegoś roku zaglądałem na to forum, no i w końcu się zapisałem. Impulsem było poszukiwanie jakiegoś nowego/starego ładnego zegarka mechanicznego. Mam dwa Poljoty - jeden prawie 40-letni, niestety nie działa teraz, zaś drugi 30-letni automat, który wciąż noszę i bardzo go lubię. Noszę go raczej od święta, bo na codzień mam 8 Casio G-Shock-ów (większość to stare DW-003, z 90-tych lat). Dzięki temu forum kilka dni temu kupiłem nową Rakietę/Komandirskie w sklepie Meranom. Czekam teraz niecierpliwie na paczkę. Będę pewnie też szukał czegoś jeszcze, bo bakcyl mi się uaktywnił nadzwyczaj mocny i pożądanie innych, lepszych modeli. Pozdrowienia!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.