Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Chou

Użytkownik
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Recent Profile Visitors

633 profile views
 1. Fossil 120 zł, Pobieda 110 zł, komplet 210 zł
 2. Up, chociaż skoro zainteresowania brak to pewnie zostanie
 3. Witam, na sprzedaż ląduje niezła gratka, Dugena Premium 700243 w świetnym stanie. Zegarek jest całkowicie sprawny, chrono zeruje prawidłowo, nie ma się do czego przyczepić, bardzo fajny, klasyczny chronograf, idealny praktycznie "do wszystkiego", i pod koszulę i na co dzień. Zegarek ma szafirowe szkło bez rys, średnica wynosi 41mm, wodoodporność 5 bar, pasek skórzany w stanie raczej średnim (choć chyba mam do niego oryginał w stanie dobrym, muszę poszukać), Więcej specyfikacji do znalezienia w internecie. Myślę, że wizualnie zegarka nie ma co zachwalać, jaki koń jest każdy widzi- bardzo ładny koń Zegarek jest już niedostępny w sprzedaży sklepowej, a cena katalogowa z kilku stron, które znalazłem opiewała średnio na: ~1250 zł (242 Euro / 6 500 Kč), dlatego moja uważam jest mocno okazyjna biorąc to pod uwagę, ale i zarówno stan, rzadkość i gwałtownie rosnące ceny. Zapewne za rok/dwa cena może być podwójna, natomiast u mnie leży w szufladzie, a zbieram tylko zegarki, które noszę regularnie. Cena: 450 zł Wysyłka: 15 zł paczkomat/dpd lub odbiór w Gdańsku. Zachęcam do kontaktu, pozdrawiam.
 4. Witam, na sprzedaż lądują fajne zegarki w dobrym stanie- Fossil Arkitekt FS-4128 i Pobieda pasiasta, w pięknej, uważam najładniejszej wersji kolorystycznej. Fossil: stan 8/10, piękny i rzadki już model, jedynie końcówka paska wydaje się lekko zmęczona. Bardzo fajny klasyczny model, na co dzień i do koszuli pod garnitur. Pobieda: stan 6-7/10, mechanicznie chodzi, dokładności nie badałem, ale na ręku wskazywała dobrze czas, pasek bez szlufki (może jakąś bym znalazł), raczej do zmiany lub poprawek, należy traktować jako gratis. Cena za komplet: 250 zł Cena na sztuki: Fossil 150 zł, Pobieda 130 zł Wysyłka: 15 zł paczkomat/dpd lub odbiór w Gdańsku. Zachęcam do kontaktu, pozdrawiam.
 5. Witam, na sprzedaż ląduje kolekcjonerska gratka, diver od Casio, model MD-502 w stanie kolekcjonerskim jak na foto. Zegarek jest całkowicie sprawny, kupiłem jako po przeglądzie zegarmistrzowskim, jednak zweryfikować tego nie mogę, jednak chód, zmiany daty i kondycja organoleptycznie są perfekt. Stan zegarka oceniam na 7-8/10 w skali forumowej, jednak biorąc pod uwagę jego wiek, daję 9/10 (kiedyś znalazłem info o latach 80-tych, jednak nie pamiętam gdzie, a teraz brak czasu na szperanie- zachęcam do tego na własną rękę). Pasek zegarka nowożytni, praktycznie nowy, jakości nie ocenię, bo takiego jeszcze nie miałem, ale jest wygodny. Bezel obrotowy, klikany, idzie z odpowiednim według mnie oporem, choć kropelka smaru by myślę nie zaszkodziła, koronka niezakręcana, wygodna przy noszeniu i ustawianiu godziny czy daty. Cena uważam jest mocno okazyjna biorąc pod uwagę stan, rzadkość i gwałtownie rosnące ceny, zapewne za rok/dwa cena może być podwójna, natomiast u mnie leży w szufladzie, a zbieram tylko zegarki, które noszę regularnie. Cena: 460 zł Wysyłka: 15 zł paczkomat/dpd lub odbiór w Gdańsku. Zachęcam do kontaktu, pozdrawiam.
 6. Obniżka: 299 zł
 7. Witam, na sprzedaż wystawiam swój przepiękny i bardzo rzadki zegarek, szczególnie w Polsce, czyli Citizen Exceed, w wersji kwarcowej o referencji 4-798597 Y. Linia bardzo rzadka w swojej klasie, szczególnie do eleganckiego stroju, pod mankiet. Mechanizm oryginalny, japoński, sprawny, punktualny, bateria świeża, choć myślę, że przydałby się przegląd, bo dwa miesiące temu przy zmianie baterii przez dwa dni przerywał, na nowej od tamtego czasu chodzi normalnie, nie wiem czy to kwestia baterii, ale muszę o tym wspomnieć. Koperta pozłacana w bardzo fajnym stanie jak na swoje lata, ryski, które są, raczej w wersji mikro, ubytków z zewnątrz nie widzę, koronka trochę wytarta jak na foto. Na zdjęciu na nadgarstku ~18,5 cm. Linia stworzona jako elegancka alternatywa dla Eco Drive, ceniona na zachodzie, u nas to rzadkość. Szerokość zegarka z koronką to 26 mm, L2L 34 mm, grubość 4,5 mm, zegarek idealnie leży na nadgarstku, idealny pod koszulę i garnitur. Cena jaka mnie za niego interesuje to 350 299 zł (dla forumowiczów), ale otwarty jestem na wszelkie rozmowy, choć patrząc na zachód, cena jest bardzo niska. Wysyłka paczkomat lub dpd 14 zł, odbiór osobisty w Gdańsku.
 8. Witam, na sprzedaż zegarek Orient Submariner w typie nurka o referencji 2ER00002D, z mechanizmem o naciągu automatycznym, z tarczą o przepięknej kolorystyce błękitu. Wodoszczelność ma na poziomie 100 metrów oraz zakręcaną koronkę, szkło mineralne z lupką, bezel obrotowy, jednostronny, klikany. Zegarek ma długą bransoletę aftermarketową, stalową, z podwójnym, klikanym zapięciem, dekiel zakręcany. Zegarek jest całkowicie sprawny i dokładny, datownik i szybka zmiana działają. Szerokość z koronką 44 mm, L2L 47mm. Na deklu piękna dedykacja, która według mnie jest bezcenna. Cena jaka mnie za niego interesuje to 650 575 zł (dla forumowiczów), ale otwarty jestem na wszelkie rozmowy, choć patrząc na zachód, cena jest niska. Wysyłka paczkomat lub dpd 14 zł, odbiór osobisty w Gdańsku.
 9. Witam, na sprzedaż wystawiam swoje Seiko SQ w wersji bicolor, połączenie stal-złoto (pozłacane), o referencji 5H23-6220 (mechanizm i koperta), nr seryjny 7D0423. Zegarek jest rzadki w swojej klasie, jednak wymaga chwile uwagi w odświeżeniu- polerowaniu. Posiada ryski od noszenia, na kopercie i szkle, łatwe do usunięcia z racji stali oraz jak widać na foto, wytarte złocenie na oryginalnej bransolecie, dlatego daję możliwość wyboru (oryginalna lub ta druga ze stal-pvd), pierścień wokół szkła już bez złocenia. Zegarek jest w pełni sprawny i dokładny, oba datowniki i szybkie zmiany działają, dekiel jest zakręcany. jak wyżej pisałem- sprzedaję ją jednej z bransolet- oryginalnej (ok 19 cm) lub zamienniku (ok 21 cm) ubranym kilka razy. Szerokość zegarka z koronką to 34,5 mm, L2L 39,5 mm, grubość 7,5 mm. Przez swoje wymiary, zegarek jest niezwykle wygodny, cienki, dobrze dopasowany do nadgarstka, idealny pod koszulę. Chwila pracy przy odświeżeniu i można mieć ponadczasowy zegarek w pięknej odsłonie, za szczątkową cenę. Cena jaka mnie za niego interesuje to 250 zł (dla forumowiczów), otwarty jestem na wszelkie rozmowy, choć uważam, że cena jest naprawdę niska. Wysyłka paczkomat lub dpd 14 zł, odbiór osobisty w Gdańsku.
 10. Dzień dobry, proszę uratujcie mnie od nich, bo wciąż mi zalegają, dlatego wystawiam mocno po kosztach (moich, zakupowych), myślę, że teraz się opłaca je łyknąć. Sprawne, zdaje się nawet dokładne, ale ostatnio to 0,5 i 2 lata temu je badałem. Koperty w fajnym stanie, minimalne przecierki. Wostok 25 zł (wystarczy nowa tarcza i szkło i będzie bajka) Sława 50 zł (jedni mówią, że składak, inni, że nie- według mnie wychodziły składane też w takiej konfiguracji kolorystycznej z fabryki) Komplet 60 zł REALIZACJA Wysyłka 12 zł kurier lub paczkomat. Zapraszam do rozmów.
 11. Wow, ale to na Kirowskim, to chyba sam Beksiński malował Pokażesz fotkę z bliska? PS co do Mirka, moim zdaniem akurat cały świetnie zestawiony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.