Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chou

Użytkownik
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. Dzień dobry, proszę uratujcie mnie od nich, bo wciąż mi zalegają, dlatego wystawiam mocno po kosztach (moich, zakupowych), myślę, że teraz się opłaca je łyknąć. Sprawne, zdaje się nawet dokładne, ale ostatnio to 0,5 i 2 lata temu je badałem. Koperty w fajnym stanie, minimalne przecierki. Wostok 25 zł (wystarczy nowa tarcza i szkło i będzie bajka) Sława 50 zł (jedni mówią, że składak, inni, że nie- według mnie wychodziły składane też w takiej konfiguracji kolorystycznej z fabryki) Komplet 60 zł REALIZACJA Wysyłka 12 zł kurier lub paczkomat. Zapraszam do rozmów.
 2. Wow, ale to na Kirowskim, to chyba sam Beksiński malował Pokażesz fotkę z bliska? PS co do Mirka, moim zdaniem akurat cały świetnie zestawiony
 3. została tylko Sława, za 90 oddam i po sprawie, zapraszam
 4. Witam, na sprzedaż pierścionek Czajka. Ciężko go dostać w takim stanie, przynajmniej ja 4 lata temu szukałem go kilka miesięcy. Zegarek jest sprawny, nie badałem jednak dokładności czy rezerwy, chodzi od kilku godzin, więc oznaczam jako sprawny. Złocenie pełne, żadnych wad, jedynie ryski na szkiełku do polerki, od leżakowania w pudełku. Zapraszam do rozmów i składania propozycji. Pozdrawiam Cena: 110 zł + wysyłka (paczkomat 13zł lub kurier 15 zł)
 5. Poprzedni zdecydowany kulturalnie wycofał się po angielsku, i przestał się odzywać, więc wstawiam tutaj na sprzedaż: Stan Rakiety jak widać, przepiękny, już z roku na rok coraz mniej takich się będzie z pewnością zdarzać, chód idealny (jak nosiłem z pół roku temu, podczas noszenia w 3 dni zrobił mi 2 minuty), ponoć kupiłem po przeglądzie 1,6 roku temu. U mnie na ręce może z 10 razy przez ten czas. Rusza już przy nakręcaniu, szybka zmiana daty działa, szkło ma ryski do polerki, ale to chyba oryginał (?) więc póki co nie tykam. Pozdrawiam Cena: 180 zł +13 zł paczkomat, tym razem raczej bez negocjacji REALIZACJA (09.12.20)
 6. Widziałem takie sprzedawane nosy, według mnie złocona koperta i ta chromowana z laurem jest prawidłowa do nawet złoconych wskazówek. Nie mniej głowy nie dam sobie uciąć, że takie wychodziły z fabryki (choć szczerze wątpię, żeby tyle razy je zmieniano, a tamte brano na przetop).
 7. Witam, na sprzedaż trzy zegarki z mojej kolekcji. Komplet (dwóch które zostały) za 200 zł, osobno jak widać. Krótki opisy powinny co nieco przybliżyć ich stan, jednak w pełni odpowiem na pytania i wyślę zdjęcia na priv. Zachęcam do rozmów, jestem otwarty na wszelakie propozycje, na nic się nie obrażam. Pozdrawiam 1. Elektronika 1- cały oryginał, przepiękny stan, przed wyczerpaniem baterii był sprawny, ale teraz nie obiecuję. Do wklejenia plastikowe okienko (jest w zestawie, stary klej po prostu puścił), warto wziąć, bo taki stan to rzadkość, nawet jakby trzeba było coś naprawić.--- sprzedany (na zdjęciu paprochy, nie wady koperty czy szkła) 2. Elektronika 5- całkiem sprawna, rzadka wersja hiszpańska, pełen oryginał, jedynie fajnie by było odświeżyć przewodzenie w środku, żeby wyświetlacz był wyraźny, bo teraz widać dobrze widać pod pewnym kątem, a pod pewnym gorzej. --- 120 zł (na zdjęciu paprochy, nie wady koperty czy szkła) 3. Slava "bombka"- super stan, wszystko sprawne, u mnie ze 4 lata, rzadko noszony. Sprzedaż bez bransolety--- 120 zł (na zdjęciu paprochy, nie wady koperty czy szkła)
 8. Witam, cztery czasomierze na sprzedaż. Rezerwy chodu czy dokładność na ogól nie badane, dawno nie były noszone, leżały w pudle, z tej racji proszę mieć na względzie ewentualny przegląd. Zdjęcia tutaj "poglądowe", więcej info i zdjęć wyślę na priv, aby lepiej przedstawić stan wizualny zegarków. Nie rezerwuję, sprzedaż pierwszemu ZDECYDOWANEMU. Chętnie wysłucham wszelkich propozycji, także z nimi śmiało zapraszam do rozmowy, na żadne rozsądne się nie obrażę. Sprzedaż bez pasków, wysyłka paczkomatem 13 zł. Pozdrawiam 1. Dwa Primy bliźniaki- jeden chodził, ale teraz tylko przy odciąganiu koronki idzie. Kolor tarczy trochę ciemniejszy niż na fotkach, stan wizualny zegarków: koperty: średni i dobry, tarcze i wskazówki bdb, datowniki przerzucają. Sprzedaż w zamyśle do naprawy oczywiście. cena: 110 zł za parę lub 60 zł za sztukę 2. Wostok- sprawny, przebarwienia na tarczy jak widać, szkło nadpęknięte. cena: 60 zł 3. Wostok- 2209, przegląd dwa lata temu, powinien cykać dokładnie. Lekka patyna na tarczy, rzadkie wskazówki i indeksy. Zegarek dość rzadki w tym kolorze i takim stanie, stąd cena, jak nie pójdzie za podobne pieniądze to go ponoszę z chęcią, choć mam bliźniaka z innym typem wskazówek. cena: 260 zł
 9. Witam, cztery czasomierze na sprzedaż. Rezerwy chodu czy dokładność na ogól nie badane, dawno nie były noszone, leżały w pudle. Zdjęcia tutaj "poglądowe", więcej info i zdjęć wyślę na priv, aby lepiej przedstawić stan wizualny zegarków. Nie rezerwuję, sprzedaż pierwszemu ZDECYDOWANEMU. Chętnie wysłucham wszelkich propozycji, także z nimi śmiało zapraszam do rozmowy, na żadne rozsądne się nie obrażę. Pozdrawiam 1. Rakieta multi- stan igła, sprawny, wszystko działa, raczej nie był noszony, ciężko znaleźć na nim jakieś ryski nawet. Jedyna wada to nadpęknięte szkiełko na godzinie 7, ale nie wymieniałem, bo wierzę, że to jest oryginalne. cena: 220 zł realizacja 2. Slava niebieska- działa, ale do przeglądu/naprawy chyba balans, bo bywa, że staje. Datownik działa na godzinie 6, koperta lekkie ślady użytkowania, stan 7-8 /10. cena: 90 zł 3. Poljot- sprawny, datownik działa, stan dobry. cena: 45 zł realizacja 4. Poljot niebieski- wskazówki do poprawy, spadają/haczą, lecz ogólnie chodził, długo go uzywałem, ale leży w pudle i się kurzy. Sprzedaję w zamyśle do naprawy. cena: 45 zł realizacja
 10. Świetny, jakie ma wymiary? To chyba malizna?
 11. To przepraszam, sadziłem, że to uszczypliwość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.