Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kojo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A żeby zobaczyć jak zielony się nosi, wybór padł na Krakena. Fajne te ucha. Bransa i zapięcie jest super, szkoda, że moja bida nie ma takiej tylko kapsle. A przecież "troche" więcej się ceni.
 2. Dla mnie tej daty może i nawet nie być. Chyba kliknę na kermita.
 3. Dzięki, też tak myślę. Jestem mega zadowolony z tej sztuki.
 4. Nie pozbędziesz się raczej myśli o posiadaniu Taga, kupnem innego, równie fajnego. Zegarek na ręku to 50% sukcesu, druga część to zaspokojenie własnego "usrania się" na marke czy model😁.
 5. Ja bym został przy bulowie. Zawsze coś tam wspólnego z "powietrzem". Wnioskuję, że brat lata, jakoś czy coś. A i też zawsze się wraca do klasyków. Ponadczasowe.
 6. Kojo

  Gmt rozterki

  Poprawka. Czerwona skacze a czasem podryguje. Nie orzewiha się. Prawie 9 stów $zmelcu Powinno być : nie przewija się. Paluchy parówy
 7. Chciałem jakiegoś gmt i wybór padł na Mido. Podoba mi się "ruchoma" w świetle tarcza, akcenty pepsi bezela, bransa nie z kapsli, jest wygodny. Myślę, że dobra opcja zegarka "na codzień".
 8. Kojo

  Gmt rozterki

  Przyszedł, to nosze. Jestem zadowolony z wyboru i użytkowania. Wskazówka nie skacze.
 9. Kojo

  Gmt rozterki

  Ok. Wybór padł na Mido Multifort GMT. Wizualnie dla mnie najciekawszy.
 10. Kojo

  Gmt rozterki

  Tak, wiem, że wszystkie drogi prowadza do Rzy... tzn Grand Seiko 😁. A ja chcę znaleźć aktualnie dostępnego coś pod GS czy Omega. Widzę, że 10 lat temu były ciekawsze modele gmt. Jest jeszcze Mido Multifort gmt co łapie moje oko. Baltik i podobne odpada, bo mam biede masa w ten deseń. Na razie nr 1 jest Carrera 7 , no ale też nie łatwo dostęna. A może ma ktoś na opchnięcie po prostu Orient Star i wyleczy mnie z problemu tanim kosztem ?😁 ( czarna tarcza )
 11. Kojo

  Gmt rozterki

  Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Musi być czarna tarcza i bez "nurkowego" bezela. Myślałem nad stylem vintage, patrzyłem na Steinhart ocean, Glycine, bell&ross, alpiner 4, czy Warda, który dla mnie najfajniejszy z nich, ale chyba jednak nie chcę oznaczeń na bezelu. Choć Ward ma coś w sobie, że cały czas kusi. Zaintrygował mnie Tribus, którego wcześniej nie znałem. Nie brałem pod uwagę Taga Carrera, ale już zaczynam i chyba to dobry trop 👍Trudna decyzja. Będę dalej się rozterkował. Dzięnks wszystkim.
 12. Szukam gmt. Te starsze praktycznie niedostępne. Z nowszych Longines, Ball można dostać, ale bardziej podoba mi się starsza wersja, każdego z nich. Może ktoś polecić jakiś jeszcze w ten deseń ? Najlepiej, żeby nie było problemu z jego kupnem i cenowo poniżej Omegi, nie kwarc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.