Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arrowhead_luke

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świeżo wyjęty z pudełka 😁
 2. Wiem, że odkopuję stary temat, ale w razie czego złotą koparkę przyjmuję na klatę 😉 Zarejestrowałem się na forum ponieważ szukam dla siebie pierwszego zegarka mechanicznego i potrzebowałem trochę uzupełnić wiedzę, żeby nie kupić bubla. Teraz już dzięki tej kopalni wiedzy wybrałem model i szukam dobrej ceny 🙂 Coś mnie podkusiło i postanowiłem sprawdzić opinie o marce, której zegarek posiadam i chyba tylko dlatego, że nie byłem świadomy jaki to bubel (i z powodu braku wiedzy, że z zegarkiem dobrze co kilka lat iść na przegląd) jestem z niego tak zadowolony 😛 A tak na serio - pewnie po prostu miałem szczęście. 10 lat temu dostałem od żony Bisseta Twins, przez ten czas dwa albo trzy razy wymieniłem baterię i raz pasek. Tyle. Do tej pory nie wiedziałem, że zegarki kwarcowe mogą się spieszyć/ późnić - mój wymagał tylko co pół roku zmiany czasu na letni bądź zimowy, nie mogło być większych odchyłów niż 30 sekund, bo bym raczej zauważył. Szkiełko bez rys, po kopercie widać te 10 lat, ale jakoś to sobie spoleruję, bo zegarka na pewno nie będę się pozbywał.
 3. Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa ewentualnej gwarancji? Tfu tfu odpukać, ale na wszelki wypadek lepiej wiedzieć.
 4. Cześć, gdzie w końcu kupiłeś? Też się zastanawiam nad Kamasu z orotime.
 5. Cześć, czy ktoś z forumowych kolegów / koleżanek miał styczność z wyżej wymienionymi sklepami? Opinie w Internecie raczej dobre (szczególnie w przypadku tictime.pl), ale dość niewiele.
 6. Absolutnie nie planowałem z kolegą wchodzić w polemikę, chciałem to jeszcze podkreślić, bo się zgadzam w stu procentach. Psa psuje człowiek, na szczęście jeśli ktoś tylko chce, wszystko można naprawić. Odpowiedni ludzie potrafią zdziałać cuda z psami, które inni by najchętniej uśpili albo oddali do schroniska. Moja Lilly odpoczywa w Bieszczadach I na kanapie 🙂
 7. Z racji wiadomej sytuacji przepadł nam w marcu wyjazd do Maroka, a że natura nie znosi próżni trzeba to było czymś zapełnić. W lipcu byliśmy w Bieszczadach - bardzo przyjemnie, ludzi niewiele, na szlakach dość pusto. Za tydzień jedziemy do Gdańska na przedłużony weekend, może być różnie, ale plaże będziemy omijać, w Gdańsku zawsze jest co robić. We wrześniu Warmia (ale nie Mikołajki czy Mrągowo, tylko ta bardziej "odludna" - mamy sprawdzone miejsce w zabitej dechami wiosce, w które wracamy). W listopadzie Kaszuby - nigdy nie byłem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Za granicę na razie nie chcę jeździć, boję się zamknięcia granic czy ewentualnej kwarantanny, ale przynajmniej się trochę kraju zobaczy dla odmiany 🙂
 8. Nie ma agresywnych ras, co najwyżej nieodpowiedzialny opiekun po drugiej stronie smyczy.
 9. Lubię muzykę różną, często dla znajomych dziwną/ dziwaczną, ale trudno. Przekrój od klasycznej, przez jazz, po black metal a nawet lekką elektronikę ostatnio. Zależy od nastroju i dnia. A dwa dni temu odkryłem Kirszenbaum, zespół który jakoś się przede mną do tej pory chował:
 10. Cześć, dwa dni przeglądałem forum, potem się zarejestrowałem i dalej przeglądałem, bo chcę sobie kupić pierwszy zegarek mechaniczny i się nie potrafię zdecydować (głównie ze względu na brak wiedzy) 🙂 Może jak się trochę podszkolę to napiszę też coś merytorycznie 😉 Łukasz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.