Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1_Dominik

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

228 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O wow! Masz świetny gust. Masz może zdjęcie na skórzanym pasku?
 2. Nie noszę dla kogoś, bynajmniej. Podoba mi się tradycyjny zegarek. AW za to jest bardzo praktyczny, użyteczny. Stąd ten zgrzyt. Gdyby nie on, nie było by tematu. Ad1 Takie rysy są najgorsze, zwłaszcza na początku użytkowania. Sam tak załatwiłem swojego AW w pierwszym tygodniu użytkowania. Znam ten ból. 😬 Ad2 Właśnie w AW wszystko działa jak należy 😅 Co masz dokładnie na myśli?
 3. Cześć. Od wielu lat jestem userem ekosystemu Apple. Telefon, komputer, tablet i też zegarek. Są to sprzęty bardzo pomocne w mojej codziennej pracy i nie zamierzam się z nimi rozstawać. Ale co do samego zegarka, to jakby korzyści widzę mniej, choć pożytek też jest. Na końcu oczywiście pozostaje miłość do tradycyjnych zegarków. Do rzeczy. Apple Watch ogarnia mi mierzenie czasu, jak chronograf, odlicza czas jak gschock, pokazuje czas po zmroku jak Ball z trytem. Poza tym mierzy aktywność sportową, robi za latarkę w nocy (mam małe dzieci) i pozwala sterować multimediami. Funkcjonalnie spoko, wyglądowo gorzej. Najgorsze chyba to są męczące powiadomienia. Niby używam trybów skupienia (focus) ale co chwilę korci mi by ręcznie sprawdzać powiadomienia. FOMO? Natomiast jak mam je włączone, to zawibrowanie zegarka powoduje automatyczne uniesienie nadgarstka, a wiadomość na telefonie czasami musi sobie poczekać aż ją odczytam. Z jednej strony AW pomaga mi szybko sprawdzać powiadomienia na nadgarstku, z drugiej zaś strony reaguję niczym pies Pawłowa na każdą wibrację. Pytanie jest takie: czy używaliście kiedyś AW lub innego smartwatcha i czy udało się go Wam porzucić i wrócić to tradycyjnych zegarków? Jak to zrobić? Ja już trzy razy sprzedawałem AW i po jakimś czasie wracałem.
 4. Ale jak na siłownię w zwykłym zegarku a nie w smarcie?
 5. cudo, nie chcesz sprzedać? zayebisty! co to za sikor?
 6. Cześć wszystkim, zastanawiam się nad kupnem tego modelu (używanego), chciałem Was się poradzić czy to dobry wybór, czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego? A może lepiej celować w półkę wyżej dokładając trochę? https://www.christopherward.com/watches/c63-sealander-gmt/C63-39AGM3-S00B1-HBO.html#product-technical-data
 7. 1_Dominik

  Nóż

  Polecicie jakiś niedrogi nożyk na początek dla amatora?
 8. Wow, super! Mam kilka pytań, jeśli pozwolisz. Jak się jeździ? Ile taki elektryk kosztuje? Jak często ładujesz? Na ile wystarcza bateria?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.