Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DamianWW

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    59
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez DamianWW

  1. Sztos, pierwszy raz widzę tego pięknego Orisa
  2. DamianWW

    Jeden jedyny do 45k

    Potwierdzam odczucia eisbar03 w temacie branzoletek Breitlinga, wczoraj miałem na ręce Navitimer 8. Branzoletka wydaje się tandetna, wiotka, bardzo ciężko odpina się to zabezpieczenie. W zegarku za 30k spodziewałem się czegoś bardziej dopracowanego.
  3. DamianWW

    Oris czy Oris?

    Big Crown ProPilot Timer GMT to mój EDC od grudnia 2020 bardzo lubię ten zegarek dlatego też stawiam na nr.1
  4. DamianWW

    Zegarek do 5000zł

    wymagania średnio precyzyjne, polecam zegarki Hamilton do 5 tyś, Oris w niektórych modelach nieco ponad budżet.
  5. Mały update Zegarek Seiko kupiony przez chrono24 w Singapurze w czwartek 18.11, został dostarczony wczoraj 23.11. DHL podsyła informację ile przelać podatku i tyle w temacie. Bardzo prosta operacja.
  6. Dołączę do pytania Chce kupić zegarek przez Chrono24 cena 1500 PL z Singapuru. Google informuje że zgodnie z nowa umową od roku 2019 nie ma cła pomiedzy UE a Singapurem ( poza niektórymi produktami ale zegarków w nich nie widzę ). google "Singapur zniesie obowiązujące jeszcze cła na niektóre produkty pochodzące z UE i zobowiązuje się do utrzymania niezmienionego obecnego bezcłowego dostępu dla wszystkich innych produktów unijnych. W dniu wejścia w życie Umowy handlowej ponad 80% przywozu z Singapuru zostanie objęte bezcłowym dostępem do rynku UE.6 lis 201" Pytanie: 1. To jak to jest w końcu z tym cłem dla zegarków ? 2. Jeżeli tak to jaki ... % i kto ogarnia odprawę celną, DHL ? 2. kiedy płaci się VAT
  7. Hej Zadaje sobie nie co inne pytanie, czy w waszej opinii producenci zegarków w najbliższym czasie podniosą ceny drastycznie ?. Planuje zakup kolejnego zegarka do kolekcji budżet około 20 kPLN, poważnie myślę nad Omegą Seamaster Diver 300 oraz IWC Pilot Top Gun 41 . Patrząc co dzieje się na rynku z cenami w produktach podstawowych, inflacją oraz dostępnością towarów, zastanawiam się czy planowanego zakupu zegarka na grudzień nie zrealizować już teraz. Produkcja zegarków to nie energochłonna manufaktura, jest to jednak dobro luksusowe a w niedalekiej przyszłości średniej klasy zegarek z Szwajcarii warty będzie tyle co 3-4 tony węgla albo używany iPhone. Co do wskazanych modeli zdaje sobie sprawę że to całkowicie różnie typy zegarków, jednak zwyczajnie podoba mi się ich wygląd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.