Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  1,710
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tbn

 1. Ja miałem tak samo. Ba, tego czym dzisiaj jest Roleks i całego hypu na markę dalej nie lubię. 🤣 Ale jak ktoś tu kiedyś pisał, do Roleksa trzeba dojrzeć, doceni się wtedy kawał historii i fantastyczne zegarki. Do serii pięciocyfrowej oczywiście.
 2. Obawiam się, że użytkownicy tego wątku, też w części kupują Rolexa z uwagi na markę i prestiż.
 3. To może warto spojrzeć na serię '57, czy nawet Trilogy, który ma niecałe 39mm.
 4. Kupić Seiko, wyregulować, w wodzie też działa. Nie oszukujmy się, płacimy za projekt, historię i markę. I to jest ok.
 5. Ja nie powiedziałbym, że się skończył, bo dyskredytowanie współczesnego Suba, który jest świetnym zegarkiem nie ma sensu. Ale bez wątpienia pięciocyfrowego Rolexy z punktu widzenia wielu miłośników marki w tym mnie, to była ostatnia seria, która była czymś więcej w swoich czasach niż biżuterią.
 6. Kruk się wycofuje z Omegi ogólnie? Co to za dystrybutor jak w Wawie nie miał salonu, w sumie tego na lotnisku nie liczę nawet.
 7. Sprzedaje Seamastera Casino Royale, na mechanizmie 2500C. Bez pudełka z kompletem dokumentów. Serwis marzec 2021 w Swatchu. Bransoleta na mniej więcej 17.5cm, dodatkowe ogniowo w zapasie. Ogólny stan bardzo dobry zarówno koperty i bransolety co widać na zdjęciach. Szkło czyste. Ryski na bezelu widoczne na zdjęciach. Cena 15500PLN. Zegarek do obejrzenia w Warszawie.
 8. Tak samo, zakładając, że musiałby to być Rolex.
 9. Mało go noszę, ale za każdym razem jak założę to jednak uświadamiam sobie jak świetny jest to zegarek.
 10. Pewnie skończyli się piłkarze i raperzy, którym mogli sprzedać RO.
 11. Pewnie promil, jak mówimy o profesjonalnym. Są jakieś aplikacje, ale nie wiem na ile pokazują wiarygodne dane.
 12. U mnie żaden nowy 31xx, czy 32xx nie trzymał specyfikacji. Chyba cały szkopuł w tym, że ktoś zebrał trochę więcej przypadków właśnie.
 13. Ankieta może nie najlepiej skonstruowana (+3 odchyłka to już nie trzymanie specyfikacji, nie wiem czemu wybrano +5s) jest to bez znaczenia dla faktu, że blisko 1/4 użytkowników zgłasza problem z mechanizmami.
 14. Trochę słabo to wygląda. Wszyscy wierzyli, że Rolex może robić masowo zegarki charakteryzujące się bardzo dużą dokładnością, a tu proszę. Niestety współczesny Rolex to coraz bardziej dmuchany balon marketingu, a mniej innowacji, dobrych projektów itd. Z ciekawości zobaczyłbym wyniki innych firm na tym tle.
 15. Pewnie rozmiar. Zegar świetny, ale niestety duży placek, do tego szeroka bransoleta. Ja odpuściłem z tego powodu.
 16. Coś w tym jest. Miłośnicy zegarków są jak próżne panienki, zazdroszczące (ale tylko pozytywnie) innym. 😆
 17. Bo wpadasz moim zdaniem w klasyczny profil forumowego miłośnika zegarków Rolex. Jeśli udzielasz się publicznie, to chyba możesz oczekiwać, że są "niemili" ludzie, którzy mają inną opinię i ją bezczelnie wygłoszą. Co do PRL to nie wiem niestety, nie pamiętam z tego okresu zbyt wiele. Może dlatego ciężko nam się rozmawia, mnie ukształtowały inne czasy.
 18. No tak, zapomniałem, że wątek jest do zdjęć nadgarstkowych i gratulacji... Nikt cię nie zmusza w uczestniczeniu w dyskusji na tematy, które cię nie interesują. Po raz kolejny ci piszę, spróbuj się skupić na treści, a nie doszukiwać się referencji do twojej osoby, która mnie kompletnie nie obchodzi. Twój przypadek pokazuje,że dystrybucja przez AD sprawia, że poszukiwany przez miłośników model trafia do przypadkowych osób, które z marką nie specjalnie chcą mieć coś wspólnego.
 19. Chyba za bardzo jesteś zapatrzony w swoją kieszeń, skoro wydaje ci się, że każdego interesuje co w niej masz. Spuść sobie z balonu czasem trochę powietrza, bo się to o śmieszność ociera.
 20. Dwa lata po "Africa", które się świetnie nadaje do radia zet, wyszła płyta Kill'em All. Pokazuje mniej więcej różnice poziomów. Nikt nie musi lubić Faith No More, Mr Bungle czy Tomahawk. Co nie zmienia faktu, że Patton tworzył nowe nurty w muzyce. A Toto coś tam plumkało.
 21. Przecież ci nie wypominam, że flipujesz z zyskiem. Chodzi mi tylko o politykę Omegi dla tej referencji.
 22. Ten pan mi się skojarzył. Ale trochę racji miał, dzisiejsza przeciętna klientela Roleksa nie cieszy się dobrą opinią. Dobry argument do dyskusji, czemu jednak Snoopy powinien być sprzedawany w Butiku tylko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.