Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  2056
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tbn

 1. Planuje tam wpaść w tym roku, ale nie zamierzam zostawiać zegarka w domu. Obstawiam, że błąd użytkownika, jakiś popsuty teleskop etc.
 2. No ja kto, nie znasz człowieka który w wieku 17 lat jadł kolacje ze Sternem? Nie jesteś widocznie wtajemniczony w ekskluzywne kręgi szwajcarskich zegarków. To jest krąg powyżej deep sea w złocie.
 3. Wygląda na wielką cebulę bo taki jest. Nie ma co się oszukiwać, że fajnie leży na małym nadgarstku bo tak po prostu nie jest. Więc albo to akceptujesz albo nie. Ja mam płaskie mocno 17cm w nadgarstku, miałem mniejszego optycznie Radiomira i PAM nie. Lubię sobie pooglądać zdjęcia starych modeli, ale noszenie nie dla mnie.
 4. Tak drogo w tej Omedze, że wątek spada bo ludzie nic nie kupują. Starocie tylko
 5. Moon poprzedniej generacji za niecałe 20k patrząc na obecny rynek to chyba ciagle świetna oferta. Ponadczasowy projekt, piękna historia. Chociaż ja obiektywny nie jestem, bo uważam, że nawet nowy Co-axial się broni patrząc na ceny konkurencji.
 6. Bo już nie kupujesz zegarka ale luksus. To się tyczy już wszystkich marek.
 7. Ludzie sukcesu, prawdziwi self-made mani, do wszystkiego dochodzą wcześnie. Zastanawiałem się kto może być targetem Deep Sea w pełnym złocie:
 8. Może jestem szczegolarzem, ale dwukolorowy bezel to DNA GMT mastera. Ten czarny to był sub z doklejoną wskazówką, wypadek przy pracy .
 9. Fakt, w sumie tylko seria Speedmaster ma jeszcze mniej krzykliwe i jednocześnie „klasyczne” modele. Ciesze się, że Moon pozostał niezmieniony od 60 lat.
 10. Masz na myśli Ex II zakładam bo Explorer już jest two tone. Ostatni porządny model, ale z pięciocyfrowymi zamknęła się pewna epoka, kiedy zegarek miał jeszcze funkcję głównie użytkową.
 11. 2254 mniej więcej jest na tym samym poziomie chyba co pięciocyfrowe Rolki, w jednym lepszy ten element w drugim inny. To co przemawiałoby za Subem to wygoda, ale Blake jest dobry pod tym względem też, jak trafisz ok z bransoletą. Może jakby mi się trafił 14060M w dobrym stanie z pewnego źródła to bym zamienił, bo szukać mi się nie chce. Z drugiej wolę Omegę jako markę. Oba zegarki są świetne, ostatnia generacja prawdziwych toolwatchy.
 12. Na jesieni sety (pudło i papiery, niekoniecznie dodatki) w różnym stanie to było 13-16k. W Polsce widziałem dwa koło 13, ale niekompletne i już trochę gorzej wyglądające. 11k to tylko Japonia, albo bez papierów i zajechane. Może ceny spadły coś.
 13. Dobre sztuki 2254.50 będą co raz rzadsze, to nie był chyba bardzo popularny model. Może lepiej do SMPc celować w Moona jak pisałeś.
 14. Ha, moje pierwsze dwie, jeszcze na starym koncie. A dzisiaj jak niżej, niewiele się zmieniło.
 15. Mój pierwszy "lepszy" zegarek to była właśnie ta ceramiczna Omega, a obecnie mam 2254.50. Co do Petera Blake'a to nie jest tak źle, nie natkniesz się raczej na podróbki. Cierpliwości wymaga znalezienie sztuki w dobrym stanie, bo sporo jest już po przejściach. Mnie zeszło ze 2-3 miesiące chyba zanim się trafiła odpowiednia.
 16. Czyli, że to jest koperta od 58, a ten mniej więcej milimetr grubości więcej niż zwykły 58 wynika z podniesienia szkła?
 17. No bo Tudor to jest taki autoplagiat, nie ma co się oszukiwać. Tylko, że dzisiaj ma ciekawsze referencje niż Rolex czasem. Szkła nie zmniejszyli, więc koperta jest cieńsza.
 18. Plus tego GMT, że udowodnili, że potrafią cieńsze koperty w tym rozmiarze. Może w przyszłości będą jakieś sensowego kolory.
 19. Zaskakująco dobrze to wygląda. Ma więcej sensu niż poprzedni czarny, który wyglądał jak Sub z doklejoną wskazówką GMT. Obok pepsi ten wyżej to chyba najsensowniejszy model.
 20. Jedyne co łączy te zegarki to giloszowanie i mała sekunda. Nie wiedziałem, że Citizen po raz pierwszy w historii zrobił takie połączenie.
 21. Mnie też się podoba. Ogólnie lubię raczej proste zegarki, za wyjątkiem world timerów. Jest jakiś urok w nich, obietnica podróży.
 22. Leży bardzo dobrze na zdjęciach. Tudor wydał w sumie w tym rozmiarze fajnego divera.
 23. Przez chwilę myślałem, że to 40mm. Ciekawe czy się przyjmie, mnie się przy przymiarce wydawał bardzo mały. No i chyba po latach dochodzę do wniosku, że jak lubię ten projekt to jednak brak mu pazura trochę. Sub ma tę utylitarność, ale jednak więcej charakteru.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.