Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Justyna712

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Bywa pomocny

About Justyna712

 • Birthday 12/07/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

233 profile views
 1. Moje penne alla Zozzona. Dzięki za przepis, smakuje lepiej niż wygląda.
 2. Niestety nie mam paszportu Dziękuję za inspirację, obejrzałam filmik, kupiłam składniki, więc będzie działane. Gdzie kupiłeś taką włoską kiełbasę jak w przepisie? A może użyłeś czegoś innego?
 3. Z truskawkami qurde. 😁 Jeszcze mi trochę leśnych jagód zostało, ale to może jutro na pierogi. Całe mnóstwo tego w górach teraz.
 4. Justyna712

  Latarka

  O, widzę, że masz Armytek Wizard. Jaka to seria i jak ją oceniasz? Ja dwa tygodnie temu kupiłam Wizard C2 Pro Max, ale nie miałam jeszcze okazji przetestować w górskich warunkach. 🙂 Zastanawiam się jak długo będzie trzymać bateria przy podstawowym doświetlaniu szlaków.
 5. Ten talerz to mistrzostwo świata, chciałabym takie. 😁 A ja zapraszam na jagodzianki, można brać po dwie.
 6. Justyna712

  Perfumy

  Mój nowy nabytek na wieczorowe pory. 😉
 7. U mnie było tak, że kupiłam niedawno smartwatch, odpakowałam, zaczęłam nosić i parę dni później, kilka godzin przed otrzymaniem paczki z silikonową osłonką na szkiełko, zrobiłam jakimś cudem dość pokaźną rysę. Już sam ten fakt mnie zniechęcił. Druga sprawa, że powiązana aplikacja się zacina i są z nią problemy, zasięg się traci, gdy w pracy idę do innego pomieszczenia. A kolejna rzecz jest taka, że uświadomiłam sobie, że wolę tradycyjne zegarki, po prostu. Smartwatch to dla mnie taki elektroniczny bajer. Mówię tu o marce Honor. W Apple Watch pewnie jest mniej funkcji, na których można się zawieść. Generalnie do sportu czy wyjść w góry fajna sprawa.
 8. Dzisiaj regionalny krafcik wjeżdża 😁 Bardzo fajne, lekkie, mocno owocowe. Butelka mi się przyda na aroniówkę.
 9. 15.07 i 16.07 w godzinach 10-18:30 w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbywa się wystawa makiet i modeli kolejowych. Wstęp jest wolny. https://www.bielsko.info/wiadomosci/35659-niezwykly-swiat-w-miniaturze-przed-nami-kolejna-edycja-wystawy-bielsko-biala
 10. Gra ktoś w CS:GO i miałby ochotę na wspólne granie i discord/ts?
 11. Zaśmiane na głos 😁
 12. Dzisiaj ustrzelony, nawet leciały marchewy z wydechu. Aż się pierwsze części Szybkich i Wściekłych przypomniały
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.